Lietuvos futbolo federacija

Vaikų varžybos

Tarptautiniame „Vilnius Cup 2017“ turnyre triumfavo latviai

2017-03-14

Tarptautiniame „Vilnius Cup 2017“ turnyre triumfavo latviai

Visą praėjusį savaitgalį Vilniuje virė tarptautinio 2003 ir 2004 m. gimimo vaikų futbolo turnyro kovos, kuriame dalyvavo dvidešimt komandų iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Rusijos. Daugiau kaip trys šimtai jaunųjų futbolininkų varžėsi dėl pavasarinio „Vilnius Cup 2017“ turnyro Nugalėtojų taurių dvejose amžiaus grupėse. Ir tarp trylikamečių, ir tarp metais vyresnių futbolininkų pirmąsias vietas turnyre iškovojo svečiai kaimyninės Latvijos uostamiesčio – ambicingi FK „Liepaja“ futbolininkai.

Tarp 2003 m. gimimo vaikų „braliukams“ rimčiausią konkurenciją sudarė turnyro šeimininkai trenerio G. Kontauto vadovaujami FA „Žalgirietis“ futbolininkai. Jie tik turnyro finale po dramatiškos vienuolikos metrų baudinių serijos 2:4 nusileido „braliukams“ – pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 2:2, nors jaunieji žalgiriečiai rungtynių pradžioje ir pirmavo 1:0.

Baudinių siekiant nustatyti dvikovos laimėtoją prireikė ir rungtynėse dėl trečios vietos, kuriose susitiko svečiai iš Lenkijos Bialystoko miesto MOSP vienuolikė ir kiti kaimynai – Kaliningrado SDJUSŠOR – 5 komanda. Ir čia pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis – teisėjas fiksavo rezultatą 1:1. Tačiau mušant vienuolikos metrų baudinius, sėkmė labiau lydėjo lenkiukus – jie nugalėjo rusus rezultatu 4:2.

Dramos netrūko ir kovose dėl turnyro prizinių vietų tarp metais jaunesnių vaikinų. Dėl trečiosios vietos mažajame finale kovojo turnyro šeimininkai Vaido Sabaliausko vadovaujama FA „Žalgirietis“ komanda ir svečiai iš Lenkijos Balstogės MOSP. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, o mušant baudinius tikslesni buvo žaliai balti Lietuvos atstovai – jie laimėjo dvikovą rezultatu 4:2.

Finale šioje amžiaus grupėje itin kovingose rungtynėse svečiai iš Liepojos 1:0 nugalėjo geriausiai iš Lietuvos atstovų pasirodžiusius „ŠiauliųFA futbolininkus. Visų rungtynių metu latviukai turėjo pranašumą, tačiau ilgą laiką šiauliečiai sėkmingai gynėsi, ir tik rungtynių pabaigoje praleido įvartį. Teisėjas fiksavo galutinį rungtynių rezultatą minimalia vieno įvarčio persvara Latvijos atstovų naudai.

Turnyro organizatoriai, sulaukę daug gerų svečių atsiliepimų dėl varžybų sąlygų, žada dar labiau kelti varžybų organizavimo kokybės kartelę ir jau rudenį tikisi sulaukti dar daugiau dalyvių rudeniniame „Vilnius Cup“ turnyre, kuris vyks š. m. rugsėjo mėnesio pradžioje.

zalgirietiscup.lt informacija

Susijusios naujienos

 • Startuoja Wellkid lygos sezonas

  2020-09-04

  Vaikų varžybos

  Startuoja Wellkid lygos sezonas

  2020–2021 m. sezono Lietuvos vaikų futbolo čempionatas „Wellkid lyga“ oficialiai startuoja rugsėjo 4 dieną. Atnaujinto formato Wellkid lyga šiemet skiria didesnį dėmesį žaidėjų meistriškumui vystyti...

 • Futsal turnyre „Auk su futbolu“ – garliaviečių triumfas

  2020-01-27

  Vaikų varžybos

  Futsal turnyre „Auk su futbolu“ – garliaviečių triumfas

  Šeštadienį Garliavos sporto ir kultūros centre karaliavo vaikų salės futbolas. Kauno rajono Garliavos futbolo klubas sukvietė įvairias komandas į turnyrą „Auk su futbolu“. 2010 ir 2012 metų gimimo...

 • Wellkid lygos šventinis turnyras įtraukė jauniausius futbolininkus

  2019-10-21

  Vaikų varžybos

  Wellkid lygos šventinis turnyras įtraukė jauniausius futbolininkus

  Marijampolės „Arvi“ manieže šį spalį karaliauja vaikų futbolas. Pirmieji į Wellkid lygos šventinio turnyro aistras paniro U-10 ir U-11 amžiaus grupių žaidėjai. Spalio pabaigoje vykstantys šventiniai...