Lietuvos futbolo federacija

Betsafe Futsal A lyga

Futsal A lygoje – smūgis „Baltijos“ viltims iškovoti titulą

2017-03-17

Futsal A lygoje – smūgis „Baltijos“ viltims iškovoti titulą

Ketvirtadienį buvo sužaistos vienerios atkeltos 17-ojo turo rungtynės. Svarbią kovą turėjo Panevėžio „Baltijos“ komanda, kuri svečiuose susitiko su Kauno „Celsio“ klubu. Po labai rezultatyvios kovos, susitikimas baigėsi rezultatu 5:5.

Abu klubai žaidė turėdami trumpus atsarginius suolus – kauniečiai vertėsi tik su devyniais žaidėjais, o panevėžiečių gretose buvo vos aštuoni žaidėjai. Kad ir kaip ten būtų, VDU salėje buvo galima išvysti rungtynes be gynybos.

Rungtynių pradžioje abi ekipos apsikeitė įvarčiai ketvirtą minutę – „Celsį“ į priekį išvedė Ričardas Beniušis, bet netrukus rezultatą išlygino Arūnas Šteinas. Vėliau šeimininkai turėjo net dviejų įvarčių persvarą, bet ją sugebėjo iššvaistyti. Po Tomo Nemanio „hat-tricko“, „Baltija“ sugebėjo išsiveržti į priekį 4:3, tačiau antrojo kėlinio viduryje du R. Beniušio ir Artūro Karmazino įvarčiai sugrąžino persvarą Kauno klubui.

„Baltijai“ pavyko išplėšti lygiąsias po Domanto Nebilevičiaus įvarčio, tačiau šios lygiosios „Baltijai“ toli gražu nėra saldžios. Jiems beliko sužaisti tik vienerias rungtynes ir jie atsilieka nuo pirmoje vietoje žengiančio Kauno „Vyčio“ klubo vienu tašku. „Vytis“ turi dar dvi rungtynes atsargoje ir kitame mače gale užsitikrinti čempionų titulą.

Rungtynių statistika:

Kauno „Celsis“ – Panevėžio „Baltija“ 5:5 (3:3)
Įvarčiai: 4 min. R. Beniušis (1:0), 4 min. A. Šteinas (1:1), 7 min. A. Kšanavičius (2:1), 15 min. D. Markauskas (3:1), 19 min. T. Nemanis (3:2), 19 min. T. Nemanis (3:3), 28 min. T. Nemanis (3:4), 29 min. R. Beniušis (4:4), 31 min. A. Karmazinas (5:4), 33 min. D. Nebilevičius (5:5).

 

Susijusios naujienos

 • „Vytis“ apgynė „Betsafe Futsal A lygos“ titulą

  2019-03-31

  Betsafe Futsal A lyga

  „Vytis“ apgynė „Betsafe Futsal A lygos“ titulą

  Sekmadienį Prienų arenoje buvo sprendžiamas 2018-19 m. „Betsafe Futsal A lygos“ čempionų titulo likimas. Kauno „Vytis“ ir Gargždų „Pramogos-SC“ sužaidė atsakomąsias finalo rungtynes, kuriose...

 • „Vikingai“ iškovojo trečią vietą „Betsafe Futsal A lygoje“

  2019-03-30

  Betsafe Futsal A lyga

  „Vikingai“ iškovojo trečią vietą „Betsafe Futsal A lygoje“

  Šeštadienio vakarą Jonavoje paaiškėjo, kas šiais metais „Betsafe Futsal A lygoje“ užėmė trečiąją vietą. Tai padarė namuose žaidę „Vikingai“, kurie po dramatiškos kovos 6:5 nugalėjo Vilniaus...

 • Pirmąją akistatą dėl aukso laimėjo „Vytis“

  2019-03-24

  Betsafe Futsal A lyga

  Pirmąją akistatą dėl aukso laimėjo „Vytis“

  Lietuvos „Betsafe Futsal A lygoje“ sekmadienį buvo sužaisti pirmieji didžiojo ir mažojo finalo mačai. Dėl čempionų titulo kovojantys Gargždų „Pramogos-SC“ ir Kauno „Vyčio“ klubai varžovams...