Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Po pertraukos susibūrusi rinktinė treniruojasi Prahoje

2017-03-21

Po pertraukos susibūrusi rinktinė treniruojasi Prahoje

Po kelių menėsių pertraukos susirinkusi Lietuvos futbolo rinktinė ruošiasi naujoms kovoms. Lietuviai pradėjo stovyklą prieš 2018 metų pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Anglija ir kontrolinę dvikovą Čekijoje.

Pirmadienį komanda susirinko Prahoje, kur vakare surengė pirmąją bendrą treniruotę.

Pratybos vyko Evženo Rošickio stadione Strahovo rajone. Čekijoje
 į komandos stovyklą susirinko 23 žaidėjai. Didžioji dalis pasiruošimo vyks būtent šioje šalyje - trečiadienį, Ūsčio prie Labės mieste lietuviai sužais kontrolines rungtynes su Čekijos rinktine.

„Susirinkome po gan ilgo laiko, nuo paskutinių rungtynių su Slovakija praėjo beveik penki mėnesiai. Esame užsivertę darbais savo klubuose ir net nepasimatome, tad buvo smagu susitikti. Su Čekija žaisime draugiškas rungtynes, bus galima paeksperimentuoti ir pamatyti, kas yra labiau pasiruošę rungtynėms su Anglija. Galbūt visi mus iš karto nurašo, bet mes – pasiruošę kovoti“, – kalbėjo rinktinės vartininkas Ernestas Šetkus.

Lietuvo komandos treneris Edgaras Jankauskas teigė, kad yra patenkintas savo auklėtinių nusiteikimu pirmojoje treniruotėje ir aptarė būsimuosius rytojaus varžovus.

„Įspūdžiai iš pirmosios treniruotės geri. Žaidėjai atvyko su gera nuotaika ir yra išsiilgę vienas kito. Darbas, kaip įžanginei treniruotei, buvo labai produktyvus. Dabar mūsų lauks rimtos rungtynės su Čekija. Jų rinktinė labiau panaši į Slovakijos komandą, o ne mūsų. Per pastarąsias ketverias rungtynes jie į aikštę leido, ko gero, tris skirtingas sudėtis. Jie turi daug žaidėjų“, – kalbėjo E. Jankauskas.

„Kad ir kokios kontrolinės rungtynės būtų, norime joms rimtai pasiruošti, nes mūsų laukia rimtas priešininkas. Be abejo, norėtume paskirstyti žaidybinį laiką visiems. Galbūt kažkas sužais mažiau, nes kai kas sekmadienį žaidė savo rungtynes. Atsižvelgsime ir į žaidėjų fizinę būseną, nes atsistatyti laiko jiems nebuvo daug. Galvosime ir apie mačą su Anglija“, – teigė strategas.

Rytojaus dvikova tarp Čekijos ir Lietuvos prasidės 19 valandą. Susitikimą tiesiogiai transliuos TV6 televizija.

Susijusios naujienos

 • Lietuvos rinktinei – pirmoji akistata su Okeanijos atstovais

  2019-11-15

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos rinktinei – pirmoji akistata su Okeanijos atstovais

  Sekmadienį LFF stadione vyksianti Lietuvos ir Naujosios Zelandijos vyrų futbolo rinktinių dvikova bus neeilinė keliais aspektais. Tai pirmoji mūsų šalies futbolininkų akistata su Okeanijos futbolo...

 • M. Kuklys apie du metus Kazachstane ir ateities planus

  2019-11-15

  Vyrų rinktinė

  M. Kuklys apie du metus Kazachstane ir ateities planus

  Po dvejų metų Kazachstane Lietuvos futbolo rinktinės saugas Mantas Kuklys svarsto sugrįžti arčiau namų ir ieško naujo klubo. 32 metų žaidėjas pastaruosius du sezonus atstovavo Taldykurgano „Žetysu“...

 • V. Urbonas: „Varžovai parodė savo jėgą“

  2019-11-15

  Vyrų rinktinė

  V. Urbonas: „Varžovai parodė savo jėgą“

  Lietuvos futbolo rinktinės treneris Valdas Urbonas ir vartininkas Ernestas Šetkus po skaudaus pralaimėjimo Europos čempionei Portugalijai konstatavo, kad varžovai buvo ženkliai stipresni. Varžovų...