Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Į rinktinę sugrįžęs T. Kijanskas: „Stengsiuosi pasirodyti geriausiai“

2017-03-21

Į rinktinę sugrįžęs T. Kijanskas: „Stengsiuosi pasirodyti geriausiai“

Po pusantrų metų pertraukos į Lietuvos rinktinę sugrįžęs gynėjas Tadas Kijanskas neslepia džiaugsmo, jog turi progą vėl atstovauti nacionalinei komandai.

Paskutinį kartą 31 metų vilnietis su Lietuva treniravosi ir buvo rungtynių paraiškoje 2015 metų rugsėjį, kai lietuviai 2:1 nugalėjo San Marino komandą. Visgi aikštėje pastarąjį sykį jis pasirodė 2015 metų birželį vykusiose draugiškose rungtynėse su Malta.

„Kai klubas sulaukė man pakvietimo į rinktinę, komandos draugai ir treneris pasveikino bei pajuokavo, kad „komandoje turime rinktinės narį“, nors žinojo, jog ir ankščiau nemažai už ją žaidžiau. Galima sakyti, esu jos senbuvis ir man visada malonu į atvažiuoti į rinktinės stovyklą“, – kalbėjo T. Kijanskas.

Prieš šią rinktinės stovyklą Lietuvos rinktinės treneriui Edgarui Jankauskui teko ieškoti išeičių gynybos linijai po to, kai iš rikiuotės dėl sunkios traumos iškrito Edvinas Girdvainis, Georgas Freidgeimas surinko maksimalų geltonų kortelių skaičių, o Vytautas Andriuškevičius liko JAV.

„Stengsiuosi per treniruotes atiduoti visas jėgas, pasirodyti geriausiai, o treneris nuspręs, kas žais varžybose. Jis mums akcentuoja, kad ruošiamės rungtynėms mažais žingsneliais, bet tai bus svarbus etapas. Čekija bus tarpinė stotelė pasiruošimui mačui su Anglija“, – tikino gynėjas.

Trečiadienį Ūsčio prie Labės mieste, Lietuva kontrolinėse rungtynėse susitiks su Čekijos rinktine. Sekmadienį (kovo 26-ąją) komandos laukia dvikova „Wembley“ stadione su Anglija.

Susijusios naujienos

 • O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  2019-01-16

  Vyrų rinktinė

  O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimuose dvejoms kategorijoms nominuotas Lietuvos rinktinės saugas Ovidijus Verbickas jau pradėjo pasiruošimą naujam sezonui su Marijampolės „Sūduvos“ komanda, kai...

 • Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  2018-12-12

  Vyrų rinktinė

  Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, kad pradėjo atranką Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės ir Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės vyriausiųjų trenerių pareigoms užimti. Pagal tarptautinius...

 • E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  2018-12-10

  Vyrų rinktinė

  E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  Lietuvos rinktinės gynėjui Edvinui Girdvainiui 2018 metai buvo permainingi. 25-erių metų futbolininkas praėjusį sezoną baigė Rusijoje, kur gynė Tomsko „Tom“ komandos garbę, o vasarą pasirašė...