Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Į rinktinę sugrįžęs T. Kijanskas: „Stengsiuosi pasirodyti geriausiai“

2017-03-21

Į rinktinę sugrįžęs T. Kijanskas: „Stengsiuosi pasirodyti geriausiai“

Po pusantrų metų pertraukos į Lietuvos rinktinę sugrįžęs gynėjas Tadas Kijanskas neslepia džiaugsmo, jog turi progą vėl atstovauti nacionalinei komandai.

Paskutinį kartą 31 metų vilnietis su Lietuva treniravosi ir buvo rungtynių paraiškoje 2015 metų rugsėjį, kai lietuviai 2:1 nugalėjo San Marino komandą. Visgi aikštėje pastarąjį sykį jis pasirodė 2015 metų birželį vykusiose draugiškose rungtynėse su Malta.

„Kai klubas sulaukė man pakvietimo į rinktinę, komandos draugai ir treneris pasveikino bei pajuokavo, kad „komandoje turime rinktinės narį“, nors žinojo, jog ir ankščiau nemažai už ją žaidžiau. Galima sakyti, esu jos senbuvis ir man visada malonu į atvažiuoti į rinktinės stovyklą“, – kalbėjo T. Kijanskas.

Prieš šią rinktinės stovyklą Lietuvos rinktinės treneriui Edgarui Jankauskui teko ieškoti išeičių gynybos linijai po to, kai iš rikiuotės dėl sunkios traumos iškrito Edvinas Girdvainis, Georgas Freidgeimas surinko maksimalų geltonų kortelių skaičių, o Vytautas Andriuškevičius liko JAV.

„Stengsiuosi per treniruotes atiduoti visas jėgas, pasirodyti geriausiai, o treneris nuspręs, kas žais varžybose. Jis mums akcentuoja, kad ruošiamės rungtynėms mažais žingsneliais, bet tai bus svarbus etapas. Čekija bus tarpinė stotelė pasiruošimui mačui su Anglija“, – tikino gynėjas.

Trečiadienį Ūsčio prie Labės mieste, Lietuva kontrolinėse rungtynėse susitiks su Čekijos rinktine. Sekmadienį (kovo 26-ąją) komandos laukia dvikova „Wembley“ stadione su Anglija.

Susijusios naujienos

 • Lietuvos rinktinei – pirmoji akistata su Okeanijos atstovais

  2019-11-15

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos rinktinei – pirmoji akistata su Okeanijos atstovais

  Sekmadienį LFF stadione vyksianti Lietuvos ir Naujosios Zelandijos vyrų futbolo rinktinių dvikova bus neeilinė keliais aspektais. Tai pirmoji mūsų šalies futbolininkų akistata su Okeanijos futbolo...

 • M. Kuklys apie du metus Kazachstane ir ateities planus

  2019-11-15

  Vyrų rinktinė

  M. Kuklys apie du metus Kazachstane ir ateities planus

  Po dvejų metų Kazachstane Lietuvos futbolo rinktinės saugas Mantas Kuklys svarsto sugrįžti arčiau namų ir ieško naujo klubo. 32 metų žaidėjas pastaruosius du sezonus atstovavo Taldykurgano „Žetysu“...

 • V. Urbonas: „Varžovai parodė savo jėgą“

  2019-11-15

  Vyrų rinktinė

  V. Urbonas: „Varžovai parodė savo jėgą“

  Lietuvos futbolo rinktinės treneris Valdas Urbonas ir vartininkas Ernestas Šetkus po skaudaus pralaimėjimo Europos čempionei Portugalijai konstatavo, kad varžovai buvo ženkliai stipresni. Varžovų...