Lietuvos futbolo federacija

Moterų I lyga

Alytiškės triumfavo Lietuvos moterų I lygos finale

2016-10-08

Alytiškės triumfavo Lietuvos moterų I lygos finale

Ukmergėje spalio 8-ąją buvo surengtos  Lietuvos moterų Pirmosios lygos finalinės rungtynės, kuriose paaiškėjo pirmenybių prizininkės.

Rungtynėse dėl bronzos medalių susirungė Tauragės VJSM su Vilniaus MFA „Žalgirio“ dublerėmis. Vilnietės laimėjo dvikovą rezultatu 5:0, o dublius pelnė Ugnė Lazdauskaitė ir Erika Šupelytė, kartą pasižymėjo Paulė Milkintytė.

Rungtynėse dėl aukso medalių tarp Alytaus SRC-MFK ir Vilniaus FM  įvartis krito tik 84 minutę. Odetos Kalendauskaitės tikslus smūgis leido alytiškėms iškovoti pirmenybių trofėjų bei teisę kitąmet žaisti Moterų A lygoje.

„Šis turnyras įsimins tuo, kad Alytus pirmą kartą istorijoje iškovojo auksą moterų I lygos varžybose. Lemiamas įvartis buvo pelnytas, kai raginama trenerių ir komandos draugių prasmūgiavau iš toli“, – pakomentavo O. Kalendauskaitė.

Po rungtynių įvyko komandų apdovanojimų ceremonija. Individualūs prizai buvo įteikti 5 žaidėjoms. Geriausia pirmenybių vartininke pripažinta Kamilė Aleksonytė, gynėja – Viktorija Magalinskaja, sauge – Domantė Grėbliūnaitė, puolėja – Gabija Gedgaudaitė. Rezultatyviausia Pirmos lygos žaidėja tapo Karolina Zelbaitė (15 įvarčių).

Finalo fotoakimirkos

Autorius – Robertas Každanas, Ievos Markūnaitės nuotr.

Susijusios naujienos

 • LMFA I lygoje įvarčius mušusi G. Lukjančukė grįžta į „Gintrą“

  2021-07-14

  Moterų I lyga

  LMFA I lygoje įvarčius mušusi G. Lukjančukė grįžta į „Gintrą“

  Šiaulių „Gintros“ klubas pirmadienį oficialiai pranešė apie tai, kad į komandą po pertraukos grįžta ilgametė komandos futbolininkė ir geriausia 2019-ųjų Lietuvos žaidėja Greta Lukjančukė. Praėjusį...

 • Finišavo LMFA I lygos pirmasis ratas

  2021-06-24

  Moterų I lyga

  Finišavo LMFA I lygos pirmasis ratas

  Birželio 22 dieną Nemenčinėje ir Širvintose surengtos dvejos 7-ojo turo rungtynės, po kurių paskelbta pirmenybių pertrauka. Pietų-Rytų regiono grupės antroje vietoje įsitvirtino FK Vilnius dublerinė...

 • LMFA I lygoje – aikštės šeimininkių pergalės

  2021-06-19

  Moterų I lyga

  LMFA I lygoje – aikštės šeimininkių pergalės

  Tęsiasi kovos Lietuvos moterų futbolo asociacijos Pirmos lygos Pietų-Rytų regione. Birželio 18-ąją buvo sužaistos trejos 6-ojo turo rungtynės, kuriose įtikinamas pergales iškovojo namuose žaidusios...