Lietuvos futbolo federacija

Moterų I lyga

Alytiškės triumfavo Lietuvos moterų I lygos finale

2016-10-08

Alytiškės triumfavo Lietuvos moterų I lygos finale

Ukmergėje spalio 8-ąją buvo surengtos  Lietuvos moterų Pirmosios lygos finalinės rungtynės, kuriose paaiškėjo pirmenybių prizininkės.

Rungtynėse dėl bronzos medalių susirungė Tauragės VJSM su Vilniaus MFA „Žalgirio“ dublerėmis. Vilnietės laimėjo dvikovą rezultatu 5:0, o dublius pelnė Ugnė Lazdauskaitė ir Erika Šupelytė, kartą pasižymėjo Paulė Milkintytė.

Rungtynėse dėl aukso medalių tarp Alytaus SRC-MFK ir Vilniaus FM  įvartis krito tik 84 minutę. Odetos Kalendauskaitės tikslus smūgis leido alytiškėms iškovoti pirmenybių trofėjų bei teisę kitąmet žaisti Moterų A lygoje.

„Šis turnyras įsimins tuo, kad Alytus pirmą kartą istorijoje iškovojo auksą moterų I lygos varžybose. Lemiamas įvartis buvo pelnytas, kai raginama trenerių ir komandos draugių prasmūgiavau iš toli“, – pakomentavo O. Kalendauskaitė.

Po rungtynių įvyko komandų apdovanojimų ceremonija. Individualūs prizai buvo įteikti 5 žaidėjoms. Geriausia pirmenybių vartininke pripažinta Kamilė Aleksonytė, gynėja – Viktorija Magalinskaja, sauge – Domantė Grėbliūnaitė, puolėja – Gabija Gedgaudaitė. Rezultatyviausia Pirmos lygos žaidėja tapo Karolina Zelbaitė (15 įvarčių).

Finalo fotoakimirkos

Autorius – Robertas Každanas, Ievos Markūnaitės nuotr.

Susijusios naujienos

 • Startavo LMFA I lygos pirmasis turas

  2021-04-17

  Moterų I lyga

  Startavo LMFA I lygos pirmasis turas

  Antrosiose pagal pajėgumą Lietuvos moterų varžybose sužaistos šešerios rungtynės, kurios pasižymėjo dideliu rezultatyvumu. Šiemet pirmenybėse varžosi 13 komandų, kurios I etape yra suskirstytos į...

 • LMFA Pirmos lygos startas – šį šeštadienį Vilniuje

  2021-04-08

  Moterų I lyga

  LMFA Pirmos lygos startas – šį šeštadienį Vilniuje

  Lietuvos moterų futbolo asociacijos Valdyba patvirtino Pirmos lygos ir Merginų elitinės lygos tvarkaraščius. Balandžio 7 dieną nuotoliniu būdu vykusiame Valdybos posėdyje buvo patvirtinti 2021 m...

 • 2021 metų sezoną žymi išsiplėtusi moterų futbolo geografija

  2021-03-19

  Moterų I lyga

  2021 metų sezoną žymi išsiplėtusi moterų futbolo geografija

  Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) Valdybos posėdyje patvirtinti A lygos ir I lygos dalyviai, varžybų formatas ir nuostatai. Šiemet aukščiausioje lygoje žais 6 klubų komandos: FK „Gintra“...