Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Sieks atlaikyti anglų spaudimą

2017-03-26

Sieks atlaikyti anglų spaudimą

Rungtynių su Anglija išvakarėse Lietuvos rinktinė išbandė garsiojo „Wembley“ stadiono veją ir pasidalino mintimis tieks su anglų, tiek su lietuvių žiniasklaida.

Prieš dvejus metus lietuviai nusileido anglams rezultatu 0:4, tačiau mūsų rinktinės kapitonas Fedoras Černychas teigė tikintis, jog šį kartą mūsiškiai bus geriau pasiruošę.

„Dabar turime daugiau patirties. Žinome, kokia galinga anglų komanda ir žinome jų pliusus ir minusus. Bet esame stiprūs kaip komanda“, - sakė F.Černychas.

„Pakankamai darbo bus visiems žaidėjams. Turime žaisti kaip vienas kumštis ir galbūt tada pavyks pasiekti teigiamą rezultatą. Geriau pralaimėti garbingai žaidžiant, o ne vien ginantis“, - kalbėjo puolėjas Nerijus Valskis.

Rinktinės treneris Edgaras Jankauskas atkreipė dėmesį, jog trečiadienį kontrolinėse rungtynėse anglai prieš vokiečius nepaisant pralaimėjimo turėjo daug progų ir buvo dominuojanti komanda.

„Tai labai galinga, greita rinktinė, greita, krašto saugai pasižymi sprogstamuoju greičiu. Jie norės įmušti tą greitą įvartį. Mes nenorime praleisti ir pradžioje reikės atlaikyti spaudimą. Tikiuosi, kad su tuo susitvarkysime ir turėsime laiko bei galimybių įgyvendinti savo sumanymus“, - sakė treneris.

Lietuvos ir Anglijos rinktinių dvikovą sekmadienį nuo 18 val. 45 min. transliuos LRT televizija.

Susijusios naujienos

 • Lietuva sužais kontrolines rungtynes su estais

  2020-02-11

  Vyrų rinktinė

  Lietuva sužais kontrolines rungtynes su estais

  Valdo Urbono treniruojama nacionalinė Lietuvos rinktinė kovo 31 dieną 19:00 val. Taline sužais oficialias kontrolines rungtynes su Estijos rinktine. Talino „Le Coq“ arenoje vyksiančios rungtynes...

 • Paaiškėjo Baltijos taurės varžybų datos

  2020-01-13

  Vyrų rinktinė

  Paaiškėjo Baltijos taurės varžybų datos

  Birželio 2–11 dienomis vyks Baltijos taurės turnyras, kuriame Lietuvos nacionalinė vyrų ir U-21 jaunimo rinktinės susitiks su Latvijos ir Estijos komandomis. 2018 metais Baltijos taurę iškovojo...

 • Lietuviai sužais draugiškas rungtynes su Kazachstano rinktine

  2020-01-09

  Vyrų rinktinė

  Lietuviai sužais draugiškas rungtynes su Kazachstano rinktine

  Valdo Urbono treniruojama nacionalinė Lietuvos rinktinė kovo 27 dieną sužais draugiškas rungtynes su Kazachstano rinktine. Almatos mieste vyksiančios rungtynės tiek Lietuvai, tiek Kazachstanui bus...