Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Sieks atlaikyti anglų spaudimą

2017-03-26

Sieks atlaikyti anglų spaudimą

Rungtynių su Anglija išvakarėse Lietuvos rinktinė išbandė garsiojo „Wembley“ stadiono veją ir pasidalino mintimis tieks su anglų, tiek su lietuvių žiniasklaida.

Prieš dvejus metus lietuviai nusileido anglams rezultatu 0:4, tačiau mūsų rinktinės kapitonas Fedoras Černychas teigė tikintis, jog šį kartą mūsiškiai bus geriau pasiruošę.

„Dabar turime daugiau patirties. Žinome, kokia galinga anglų komanda ir žinome jų pliusus ir minusus. Bet esame stiprūs kaip komanda“, - sakė F.Černychas.

„Pakankamai darbo bus visiems žaidėjams. Turime žaisti kaip vienas kumštis ir galbūt tada pavyks pasiekti teigiamą rezultatą. Geriau pralaimėti garbingai žaidžiant, o ne vien ginantis“, - kalbėjo puolėjas Nerijus Valskis.

Rinktinės treneris Edgaras Jankauskas atkreipė dėmesį, jog trečiadienį kontrolinėse rungtynėse anglai prieš vokiečius nepaisant pralaimėjimo turėjo daug progų ir buvo dominuojanti komanda.

„Tai labai galinga, greita rinktinė, greita, krašto saugai pasižymi sprogstamuoju greičiu. Jie norės įmušti tą greitą įvartį. Mes nenorime praleisti ir pradžioje reikės atlaikyti spaudimą. Tikiuosi, kad su tuo susitvarkysime ir turėsime laiko bei galimybių įgyvendinti savo sumanymus“, - sakė treneris.

Lietuvos ir Anglijos rinktinių dvikovą sekmadienį nuo 18 val. 45 min. transliuos LRT televizija.

Susijusios naujienos

 • A. Novikovas: „Išėjome kaip vienas kumštis ir įrodėme, kad galime žaisti“

  2019-11-17

  Vyrų rinktinė

  A. Novikovas: „Išėjome kaip vienas kumštis ir įrodėme, kad galime žaisti“

  Po pergalės prieš Naująją Zelandiją kontrolinėje dvikovoje Lietuvos vyrų futbolo rinktinės žaidėjai Arvydas Novikovas ir Justas Lasickas buvo patenkinti, jog pavyko atsitiesti po itin nesėkmingų...

 • V. Urbonas: „Svarbu metus užbaigti pergale“

  2019-11-17

  Vyrų rinktinė

  V. Urbonas: „Svarbu metus užbaigti pergale“

  Lietuvos vyrų futbolo rinktinės treneris Valdas Urbonas po kontrolinių rungtynių su Naująja Zelandija džiaugėsi, jog metus pavyko užbaigti pergale.   „Noriu padėkoti aistruoliams ir žaidėjams už...

 • Sezono finiše – ilgai laukta pergalė

  2019-11-17

  Vyrų rinktinė

  Sezono finiše – ilgai laukta pergalė

  Lietuvos vyrų futbolo rinktinė nesėkmingą 2019 metų sezoną baigė pergalinga nata. Kontrolinėse rungtynėse lietuviai namuose 1:0 įveikė Naujosios Zelandijos atstovus. Po paskutinių Europos čempionato...