Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Sieks atlaikyti anglų spaudimą

2017-03-26

Sieks atlaikyti anglų spaudimą

Rungtynių su Anglija išvakarėse Lietuvos rinktinė išbandė garsiojo „Wembley“ stadiono veją ir pasidalino mintimis tieks su anglų, tiek su lietuvių žiniasklaida.

Prieš dvejus metus lietuviai nusileido anglams rezultatu 0:4, tačiau mūsų rinktinės kapitonas Fedoras Černychas teigė tikintis, jog šį kartą mūsiškiai bus geriau pasiruošę.

„Dabar turime daugiau patirties. Žinome, kokia galinga anglų komanda ir žinome jų pliusus ir minusus. Bet esame stiprūs kaip komanda“, - sakė F.Černychas.

„Pakankamai darbo bus visiems žaidėjams. Turime žaisti kaip vienas kumštis ir galbūt tada pavyks pasiekti teigiamą rezultatą. Geriau pralaimėti garbingai žaidžiant, o ne vien ginantis“, - kalbėjo puolėjas Nerijus Valskis.

Rinktinės treneris Edgaras Jankauskas atkreipė dėmesį, jog trečiadienį kontrolinėse rungtynėse anglai prieš vokiečius nepaisant pralaimėjimo turėjo daug progų ir buvo dominuojanti komanda.

„Tai labai galinga, greita rinktinė, greita, krašto saugai pasižymi sprogstamuoju greičiu. Jie norės įmušti tą greitą įvartį. Mes nenorime praleisti ir pradžioje reikės atlaikyti spaudimą. Tikiuosi, kad su tuo susitvarkysime ir turėsime laiko bei galimybių įgyvendinti savo sumanymus“, - sakė treneris.

Lietuvos ir Anglijos rinktinių dvikovą sekmadienį nuo 18 val. 45 min. transliuos LRT televizija.

Susijusios naujienos

 • O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  2019-01-16

  Vyrų rinktinė

  O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimuose dvejoms kategorijoms nominuotas Lietuvos rinktinės saugas Ovidijus Verbickas jau pradėjo pasiruošimą naujam sezonui su Marijampolės „Sūduvos“ komanda, kai...

 • Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  2018-12-12

  Vyrų rinktinė

  Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, kad pradėjo atranką Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės ir Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės vyriausiųjų trenerių pareigoms užimti. Pagal tarptautinius...

 • E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  2018-12-10

  Vyrų rinktinė

  E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  Lietuvos rinktinės gynėjui Edvinui Girdvainiui 2018 metai buvo permainingi. 25-erių metų futbolininkas praėjusį sezoną baigė Rusijoje, kur gynė Tomsko „Tom“ komandos garbę, o vasarą pasirašė...