Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Sieks atlaikyti anglų spaudimą

2017-03-26

Sieks atlaikyti anglų spaudimą

Rungtynių su Anglija išvakarėse Lietuvos rinktinė išbandė garsiojo „Wembley“ stadiono veją ir pasidalino mintimis tieks su anglų, tiek su lietuvių žiniasklaida.

Prieš dvejus metus lietuviai nusileido anglams rezultatu 0:4, tačiau mūsų rinktinės kapitonas Fedoras Černychas teigė tikintis, jog šį kartą mūsiškiai bus geriau pasiruošę.

„Dabar turime daugiau patirties. Žinome, kokia galinga anglų komanda ir žinome jų pliusus ir minusus. Bet esame stiprūs kaip komanda“, - sakė F.Černychas.

„Pakankamai darbo bus visiems žaidėjams. Turime žaisti kaip vienas kumštis ir galbūt tada pavyks pasiekti teigiamą rezultatą. Geriau pralaimėti garbingai žaidžiant, o ne vien ginantis“, - kalbėjo puolėjas Nerijus Valskis.

Rinktinės treneris Edgaras Jankauskas atkreipė dėmesį, jog trečiadienį kontrolinėse rungtynėse anglai prieš vokiečius nepaisant pralaimėjimo turėjo daug progų ir buvo dominuojanti komanda.

„Tai labai galinga, greita rinktinė, greita, krašto saugai pasižymi sprogstamuoju greičiu. Jie norės įmušti tą greitą įvartį. Mes nenorime praleisti ir pradžioje reikės atlaikyti spaudimą. Tikiuosi, kad su tuo susitvarkysime ir turėsime laiko bei galimybių įgyvendinti savo sumanymus“, - sakė treneris.

Lietuvos ir Anglijos rinktinių dvikovą sekmadienį nuo 18 val. 45 min. transliuos LRT televizija.

Susijusios naujienos

 • Vokietijoje Išbandė dvi sudėtis ir šlifavo gynybą

  2019-03-19

  Vyrų rinktinė

  Vokietijoje Išbandė dvi sudėtis ir šlifavo gynybą

  Penktadienį vyksiančiam Europos čempionato atrankos startui besirengianti Lietuvos futbolo rinktinė turėjo dinamišką antrąją stovyklos dieną ir treniruočių pobūdžio rungtynes. Tryro mieste...

 • Lietuvos rinktinė pasirengusi sunkiam darbui

  2019-03-18

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos rinktinė pasirengusi sunkiam darbui

  2020 m. Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu pradėjusi ruoštis Lietuvos futbolo rinktinė pirmadienio vakarą Vokietijoje surengė pirmąją treniruotę su naujuoju vyriausiuoju treneriu...

 • Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  2019-03-18

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  Lietuvos futbolo rinktinė pirmadienį pradėjo treniruočių stovyklą Vokietijoje ir rengsis penktadienį vyksiančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu. Didžioji rinktinės dalis...