Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

E. Jankauskas: "Didžiuojuosi vyrų atsidavimu"

2017-03-26

E. Jankauskas: "Didžiuojuosi vyrų atsidavimu"

Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas po pralaimėjimo Anglijos rinktinei teigė, kad didžiuojasi savo auklėtinių atsidavimu aikštėje ir, jo manymu, tokios rungtynės komandai leis žengti į priekį savo žaidimo gerinime.

„Nuotaikos rūbinėje po rungtynių nebuvo blogos ir nematau priežasties, kodėl jos turėtų būti blogos. Didžiuojuosi vyrų atsidavimu, jų sugebėjimu atiduoti daugiau jėgų nei jų turėjo. Pusė komandos nubėgo daugiau nei trylika, keturiolika kilometrų. Tam reikėjo daug pastangų.

Manau žaidėjai šiandien labai teigiamai atsakė į mūsų prašymus žaisti, nesusitraukti ir nebijoti po praleisto įvarčio. Aišku, toliau seka realybė. Noriu laimėti kiekvienas rungtynes, tačiau manau, kad šiandien mano žaidėjai pasiekė ribas, o prieš mus žaidė pati stipriausia komanda.

Kartais varžovus nustebindavome. Norėjome juos spausti ir dažnai neleisdavome įžaisti kamuolio. Visgi mums sunkiai sekėsi palaikyti kamuolį, jį kartais lengvai atiduodavome ir tokia klaida kainuoja daug jėgų, nes iš tokios pajėgios komandos atkovoti kamuolį labai sunku. Tačiau mūsų kraštiniai saugai Arvydas (Novikovas) ir Fedoras (Černychas) padėjo mūsų gynybai, jie padarė juodą darbą. Manau, kad šios rungtynės mums yra labai naudingos ir tai yra dirva, kurioje galima tobulėti“, – dėstė specialistas.

E.Jankauskas taip pat pridėjo, jog visi jo atlikti keitimai buvo priverstiniai. Artūras Žulpa patyrė sudėtingą traumą ir buvo pakeistas dėl plyšusių čiurnos raiščių, Arvydas Novikovas nebuvo pasiruošęs žaisti visų 90 minučių, o Vykintas Slivka pasiprašė keitimo.

Visas E. Jankausko interviu:

Susijusios naujienos

 • Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  2019-03-18

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  Lietuvos futbolo rinktinė pirmadienį pradėjo treniruočių stovyklą Vokietijoje ir rengsis penktadienį vyksiančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu. Didžioji rinktinės dalis...

 • Rinktinėje V. Borovskį keičia E. Vaitkūnas

  2019-03-17

  Vyrų rinktinė

  Rinktinėje V. Borovskį keičia E. Vaitkūnas

  Lietuvos nacionalinės rinktinės sudėtyje prieš pirmąją 2020 m. Europos čempionato atrankos stovyklą įvyko vienas pasikeitimas. Tarp 23 pakviestų žaidėjų buvęs dešiniojo krašto gynėjas Valdemaras...

 • V. Urbonas: „Pasirinkti futbolininkai – pilnai tenkina“

  2019-03-12

  Vyrų rinktinė

  V. Urbonas: „Pasirinkti futbolininkai – pilnai tenkina“

  Lietuvos futbolo rinktinės treneris Valdas Urbonas antradienį pakomentavo pasirinktą žaidėjų sąrašą, kuris ruošis ateinančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu ir draugiškam...