Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

E. Jankauskas: "Didžiuojuosi vyrų atsidavimu"

2017-03-26

E. Jankauskas: "Didžiuojuosi vyrų atsidavimu"

Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas po pralaimėjimo Anglijos rinktinei teigė, kad didžiuojasi savo auklėtinių atsidavimu aikštėje ir, jo manymu, tokios rungtynės komandai leis žengti į priekį savo žaidimo gerinime.

„Nuotaikos rūbinėje po rungtynių nebuvo blogos ir nematau priežasties, kodėl jos turėtų būti blogos. Didžiuojuosi vyrų atsidavimu, jų sugebėjimu atiduoti daugiau jėgų nei jų turėjo. Pusė komandos nubėgo daugiau nei trylika, keturiolika kilometrų. Tam reikėjo daug pastangų.

Manau žaidėjai šiandien labai teigiamai atsakė į mūsų prašymus žaisti, nesusitraukti ir nebijoti po praleisto įvarčio. Aišku, toliau seka realybė. Noriu laimėti kiekvienas rungtynes, tačiau manau, kad šiandien mano žaidėjai pasiekė ribas, o prieš mus žaidė pati stipriausia komanda.

Kartais varžovus nustebindavome. Norėjome juos spausti ir dažnai neleisdavome įžaisti kamuolio. Visgi mums sunkiai sekėsi palaikyti kamuolį, jį kartais lengvai atiduodavome ir tokia klaida kainuoja daug jėgų, nes iš tokios pajėgios komandos atkovoti kamuolį labai sunku. Tačiau mūsų kraštiniai saugai Arvydas (Novikovas) ir Fedoras (Černychas) padėjo mūsų gynybai, jie padarė juodą darbą. Manau, kad šios rungtynės mums yra labai naudingos ir tai yra dirva, kurioje galima tobulėti“, – dėstė specialistas.

E.Jankauskas taip pat pridėjo, jog visi jo atlikti keitimai buvo priverstiniai. Artūras Žulpa patyrė sudėtingą traumą ir buvo pakeistas dėl plyšusių čiurnos raiščių, Arvydas Novikovas nebuvo pasiruošęs žaisti visų 90 minučių, o Vykintas Slivka pasiprašė keitimo.

Visas E. Jankausko interviu:

Susijusios naujienos

 • O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  2019-01-16

  Vyrų rinktinė

  O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimuose dvejoms kategorijoms nominuotas Lietuvos rinktinės saugas Ovidijus Verbickas jau pradėjo pasiruošimą naujam sezonui su Marijampolės „Sūduvos“ komanda, kai...

 • Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  2018-12-12

  Vyrų rinktinė

  Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, kad pradėjo atranką Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės ir Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės vyriausiųjų trenerių pareigoms užimti. Pagal tarptautinius...

 • E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  2018-12-10

  Vyrų rinktinė

  E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  Lietuvos rinktinės gynėjui Edvinui Girdvainiui 2018 metai buvo permainingi. 25-erių metų futbolininkas praėjusį sezoną baigė Rusijoje, kur gynė Tomsko „Tom“ komandos garbę, o vasarą pasirašė...