Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

F. Černychas: "Susikaupėme ir žaidėme garbingai"

2017-03-27

F. Černychas: "Susikaupėme ir žaidėme garbingai"

Anglijos rinktinei po atkaklios kovos pralaimėjusios Lietuvos rinktinės kapitonas Fedoras Černychas po susitikimo teigė, kad „Wembley“ stadione komandai pavyko susitvarkyti su spaudimu ir mano, kad lietuviams pritrūko sėkmės, jog įmuštų įvartį.

Didžiausias progas Lietuva turėjo prieš pirmojo kėlinio pabaigą, kai Vykinto Slivkos smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos numušė Johnas Stonesas, o vėliau tas pats lietuvis smūgiu į apatinį vartų kampą išbandė Joe Harto meistriškumą. Visgi Edgaro Jankausko auklėtiniams teko išvykti iš „Wembley“ stadiono pralaimėjus rezultatu 0:2.

„Pamatėme, kad Anglijos komanda yra aukštesnio lygio negu mes, bet atidavėme labai daug jėgų, visi kovėsi, visi norėjo padaryti viską, kas tik įmanoma. Visi mes turėjome labai daug darbo, o ypač – krašto saugai, kuriems buvo užduotis gintis, kaip gynėjui. Šiandien prisibėgiojau ir dabar prireiks kelių dienų, kad atsistatyčiau“, – kalbėjo F. Černychas.

Pastarieji Lietuvos rinktinės rezultatai su Anglija buvo pralaimėjimai 0:4, 0:3, o dabar – 0:2. F. Černychas pusiau juokais atsakė, kad ateinančiose rungtynėse Vilniuje turėtų būti pergalė. „Prieš du metus šiek tiek bijojome, šiandien pirmos minutės irgi nelengvos, bet vėliau susikaupėme ir žaidėme garbingai. Tai buvo gera taktinė pamoka, taktinė treniruotė. Sužaidėme garbingai ir tai parodo, kad esame komanda. Matėme, kad galime įmušti tokiai komandai, kaip Anglijai, tik reikia truputi sėkmės“, - teigė F. Černychas.

Lietuvos rinktinės puolėjas Nerijus Valskis po mačo žurnalistams sakė, kad komandos žaidimas yra pasikeitęs ir prieš anglus bandyta ne tik užsidaryti gynyboje, bet žaisti puolime: „Buvo galima kovoti ir bandėme žaisti. Kartais paskubėdavome. Pirmasis įvartis buvo šioks toks šaltas dušas ir po jo sugebėjome pagerinti žaidimą“.

„Rungtynės nebuvo tokios blogos, kad nuleistume galvas, bet padarysime išvadas. Žaidėme prieš aukščiausios klasės žaidėjus, išbandėme save ir judame į priekį. Mūsų atakų nebuvo tiek, kiek norėjome, bet visgi jie diktavo rungtynių eigos sąlygas. Turėjome kelias progas, bet mums šiek tiek pritrūko sėkmės, tačiau apskritai žaidimas buvo neblogas“, – pridėjo žaidėjas.

 

Saugas Vykintas Slivka nebuvo toks pozityviai nusiteikęs: „Nėra geros nuotaikos, pralaimėjome 0:2. Iš pradžių nepatikėjau, kad turėjau tokią progą įmušti. Jaudulio mačo pradžioje nelabai buvo, bet pirmos rungtynės nebuvo lengvos. Kartais girdėdavome lietuvių skanduotes stadione, tai motyvuodavo“

„Dabar norisi ramiai atsisėsti ir pagalvoti apie žaidimą. Treniruosimės, tobulėsime – kitą kartą žaisime LFF stadione, ten nė vienai komandai nėra lengva žaisti, ypač dėl sintetinės dangos“, – pridėjo V. Slivka.

Susijusios naujienos

 • Vokietijoje Išbandė dvi sudėtis ir šlifavo gynybą

  2019-03-19

  Vyrų rinktinė

  Vokietijoje Išbandė dvi sudėtis ir šlifavo gynybą

  Penktadienį vyksiančiam Europos čempionato atrankos startui besirengianti Lietuvos futbolo rinktinė turėjo dinamišką antrąją stovyklos dieną ir treniruočių pobūdžio rungtynes. Tryro mieste...

 • Lietuvos rinktinė pasirengusi sunkiam darbui

  2019-03-18

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos rinktinė pasirengusi sunkiam darbui

  2020 m. Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu pradėjusi ruoštis Lietuvos futbolo rinktinė pirmadienio vakarą Vokietijoje surengė pirmąją treniruotę su naujuoju vyriausiuoju treneriu...

 • Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  2019-03-18

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  Lietuvos futbolo rinktinė pirmadienį pradėjo treniruočių stovyklą Vokietijoje ir rengsis penktadienį vyksiančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu. Didžioji rinktinės dalis...