Lietuvos futbolo federacija

Futsal taurė

Į Futsal taurės finalą - nemokamai organizuotoms grupėms

2017-03-29

Į Futsal taurės finalą - nemokamai organizuotoms grupėms

Į sekmadienį Jonavos sporto arenoje vyksiantį Lietuvos Futsal taurės finalą organizuotos vaikų grupės bus įleidžiamos nemokamai.

Futsal taurės finalo dvikova vyks balandžio 2 d. Jonavos sporto arenoje tarp Jonavos „Vikingų“ ir Kauno „Vyčio“ komandų.

Organizuotos vaikų grupės bus įleidžiamos nemokamai. Grupę privalo sudaryti ne mažiau 10 vaikų (iki 19 m.) ir ne daugiau dviejų suaugusių lydinčių asmenų (kurie taip pat bus įleisti nemokamai). 

Visi atvykę vaikai bus apdovanoti unikaliomis Lietuvos rinktinės žaidėjų kortelėmis, o pertraukos metu bus galimybė vienai grupei laimėti futbolo šalikus.

Kaip užsiregistruoti?
Spauskite ant nuorodos ir užpildykite internetinę registracijos formą —  (registruodamiesi būtinai nurodykite vaikų kiekį).

Registracija vyksta iki balandžio 1 d. (šeštadienio) 22 val.

Kontaktai pasiteiravimui: (Robertas) El. p. r.sukristovas@lff.lt
tel. +370 6 367 2201

Bilietus platina — „Ticketmarket“

Susijusios naujienos

 • LFF futsal taurės laimėtojai – Kauno „Vytis“

  2019-03-01

  Futsal taurė

  LFF futsal taurės laimėtojai – Kauno „Vytis“

  Pirmąją pavasario dieną paaiškėjo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Futsal taurės nugalėtojai. Taurę, kaip ir praėjusiais metais, vėl iškovojo Kauno „Vyčio“ futbolininkai, kurie Prienų arenoje...

 • Futsal taurės finalas: „Nugalėtojams viskas“

  2019-03-01

  Futsal taurė

  Futsal taurės finalas: „Nugalėtojams viskas“

  Buvęs Lietuvos nacionalinės futsal rinktinės vyriausiasis treneris, o dabar ekspertas Kęstutis Rudžionis šįvakar negalės atvykti į Prienus, kur Kauno „Vytis“ sieks nugalėti Gargždų „Pramogas-SC“...

 • LFF Futsal taurės kulminacija: klubų žygis iki finalo

  2019-02-28

  Futsal taurė

  LFF Futsal taurės kulminacija: klubų žygis iki finalo

  Jau šio penktadienio vakarą Prienų arenoje dėl LFF Futsal taurės ginklus surems „Betsafe Futsal A lygoje“ pirmaujančios ekipos - Kauno „Vytis“ ir Gargždų „Pramogos-SC“. Abu klubai šiais metais...