Lietuvos futbolo federacija

Priežiūra

Aptartos naujojo draudimo žaidėjams gairės

2017-03-30

Aptartos naujojo draudimo žaidėjams gairės

Praeitą savaitę Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje Vilniuje naujieji federacijos partneriai – „Colemont“ draudimo brokerių kompanija – susirinkime su nacionalinių rinktinių medicinos štabų atstovais pristatė naujojo draudimo gaires.

Pagal naująįį draudimą, Lietuvos vyrų, jaunimo, salės futbolo ir vyrų rinktinės bus apdraustos ir turės visas galimybes naudotis pirmosios pagalbos bei aptarnavimo gydymo įstaigose garantijomis užsienyje. Kitas draudimas įtrauks ir profesionalius A lygos ir I lygos žaidėjus.

„Colemont“ draudime yra įtrauktos nuostatos, kurios nustato ne tik gydimą dėl traumų, bet ir susirgimus stovyklų metu, kraujo tyrimus bei kitus su sveikata susijusius aspektus. „Colemont“ pardavimų direktorius Raimondas Kundra pristatė sistemą, kurios dėka procedūros bus atliekamos kur kas greičiau. Pasak jo, po ilgai trūkusių derybų su LFF, buvo paruoštos tokios draudimo nuostatos, kurių analogų kitur rasti yra sudėtinga.

LFF medicinos centras, „Colemont“ ir „Grožio chirurgija“ klinika bendradarbiaus tarpusavyje, jog užtikrintų greičiausią pagalbą bei kokybiškiausius sprendimus žaidėjų traumų atvejais. Sporto chirurgijos srityje patirties sukaupęs Juozas Belickas susirinkimo dalyviams papasakojo apie tai, kaip bus vykdomas gydymo procesas atitinkamais atvejais.

Lietuvos rinktinės gydytojas Laimutis Škikas pasidalijo patirtimi apie tai, ką reikėtų patobulinti atliekant formalias procedūras dėl žaidėjų traumų. Taip pat aptarti konkretūs, tokiu žaidėjų, kaip Arvydo Novikovo, Artūro Žulpos traumų atvejai. Susirinkime buvo iškeltas klausimas, kad reikalingas glaudus bendradarbiavimas su futbolo klubais.

Bendrai pripažinta, jog draudimo atžvilgiu tai yra didelė sistema, todėl bus svarstoma į klubų licencijavimo kriterijus įtraukti į draudimo klausimus.

Susijusios naujienos

 • Patvirtintas žaidėjų perėjimo tarp futbolo ugdymo įstaigų reglamentas

  2020-11-27

  Priežiūra

  Patvirtintas žaidėjų perėjimo tarp futbolo ugdymo įstaigų reglamentas

  Lapkričio 19-ąją LFF Vykdomasis komitetas patvirtino parengtą reglamentą, kuriuo bus sureguliuota žaidėjų perėjimo tvarka.    Reglamentas nustato privalomas taisykles dėl ne jaunesnių kaip 12 metų...

 • Laikinai sutriks COMET sistemos veikla

  2020-03-06

  Priežiūra

  Laikinai sutriks COMET sistemos veikla

  Kroatų administruojama COMET elektroninė sistema laikinai gali veikti su nesklandumais. COMET elektroninė sistema pakeitė duomenų bazę, todėl gali sulėtėti sistemos veikla. Pati sistema neprisitaiko...

 • Po Apeliacinio komiteto sprendimo – pokyčiai LFF

  2018-04-13

  Priežiūra

  Po Apeliacinio komiteto sprendimo – pokyčiai LFF

  Vadovaudamasi LFF Apeliacinio komiteto išvadomis, Lietuvos futbolo federacija (LFF) praneša apie planuojamus pasikeitimus LFF varžybų ir drausminės priežiūros nuostatų atžvilgiu. Federacija, siekdama...