Lietuvos futbolo federacija

Merginų varžybos

Jonavietės triumfavo merginų mažojo futbolo varžybose

2017-03-31

Jonavietės triumfavo merginų mažojo futbolo varžybose

Naujutėlaitėje Jonavos sporto arenoje  kovo 31 dieną buvo surengtas 2002 m. gimimo ir jaunesnių merginų varžybų finalinis etapas. Jame sėkmingiausiai pasirodė Jonavos KKSC „Eos-Aušra“ ekipa.

Į stipriausiųjų šešetuką pateko Jonavos KKSC-„Eos-Aušra“, Mažeikių FK „Triumfas“ (A grupė), Vilniaus MFK „Žalgiris“, Šiaulių SG-FA, Vilniaus FM ir Vilniaus MFA „Žalgiris“ (B grupė, rungėsi Jonavos Neries mokyklos salėje).

A ir B grupių nugalėtojomis atitinkamai tapo „Eos-Aušra“ ir MFA „Žalgiris“, iškovojusios dvi pergales ir pelniusios vietas finale. Grupėse antras vietas užėmusios FK „Triumfas“ ir Vilniaus FM susirungė dėl trečios vietos.

Rungtynėse dėl penktos vietos pergalę 2:1 pelnė MFK „Žalgiris“, įveikusi šiaulietes. Jonavos arenoje bronzos medalius po atkaklios dvikovos rezultatu 2:1 iškovojo Vilniaus FM. Rungtynėse dėl pirmos vietos jonavietės 4:0 pranoko MFA „Žalgirį“ ir apgynė čempionių titulą. Judita Sabatauskaitė sužibėjo hetriku, Eva Gecevičiūtė pridėjo vieną įvartį.

Po rungtynių surengta apdovanojimų ceremonija. Komandoms prizininkėms įteikti medaliai ir taurės, taip pat individualiai pagerbtos žaidėjos.

Žaidėjos nuoširdžiai gyrė naująją Jonavos areną. „Man šis turnyras patiko. Žaidžiant šioje arenoje iš pradžių buvo kiek baugu, bet įsižaidėme ir, manau, tai puiki patirtis rungtyniauti tokios didelėse salėse“ – pakomentavo MFA „Žalgirio“ gynėja Emilija Ivaškaitė.

„Iš pradžių nemaniau, kaip nužengsime taip toli iki finalo. Pati įsitraukiau į futbolą, kai pamačiau spardančias kamuolį mergaites ir norėjau išmokti taip mušti įvarčius. Iš vyresnių komandos draugių mokinuosi daryti klaidinančius judesius ir norėčiau tapti komandos kapitone“, – atskleidė Irūnė Blaškytė.

Varžybas organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras su Lietuvos moterų futbolo asociacija.

Apdovanotos geriausios ir perspektyviausios žaidėjos:

Jonavos KKSC-„Eos-Aušra“: Paulina Marcinkutė ir Irūnė Blaškytė.

Vilniaus MFA „Žalgiris“: Ugnė Lazdauskaitė ir Dorotėja Aidulaitė.

Vilniaus FM: Alina Špakovskaja ir Meda Šeškutė.

Mažeikių FK „Triumfas“: Rimantė Jonušaitė ir Gabija Strikauskytė.

Roberto Každano, Kęstučio Putelio nuotr.

Susijusios naujienos

 • Išrinktos MEL geriausios rungtynių žaidėjos

  2020-11-12

  Merginų varžybos

  Išrinktos MEL geriausios rungtynių žaidėjos

  Merginų elitinės lygos organizatoriai išlaiko tradiciją pagerbti geriausias rungtynių žaidėjas. Apklausius komandų trenerius, išrinktas žaidėjų penkioliktukas, kurios atsiskleidė per pirmosios sezono...

 • MEL garbingo žaidimo reitinge pirmauja vilnietės

  2020-11-01

  Merginų varžybos

  MEL garbingo žaidimo reitinge pirmauja vilnietės

  Remiantis elektronine „Comet“ sistema, apskaičiuoti pirmosios sezono pusės Merginų elitinės lygos (MEL) komandų garbingo žaidimo („Fair Play“) taškai. UEFA garbingo žaidimo rungtynių metu taškus...

 • Finišavo Merginų elitinės lygos pirmasis ratas

  2020-10-25

  Merginų varžybos

  Finišavo Merginų elitinės lygos pirmasis ratas

  Spalio 26-ąją merginos sužaidė 5-ojo turo rungtynes Gargžduose ir Vilniuje, po kurių pirmą vietą dalinasi MFA „Žalgirio“ ir Ukmergės SC futbolininkės. Ukmergės SC ekipa šiandien į aikštę išėjo su...