Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

Paplūdimio futbolo rinktinės treniruotėje apsilankė A lygos žaidėjai

2017-04-03

Paplūdimio futbolo rinktinės treniruotėje apsilankė A lygos žaidėjai

Lietuvos paplūdimio futbolo asociacijos kvietimu šalies paplūdimio futbolo rinktinės treniruotėje apsilankė du Lietuvos futbolo A lygos čempionate dalyvaujančio Kauno „Stumbro“ legionieriai iš Prancūzijos Alexandre’as Kore ir Nasro Boucharebas.  

D.Andraikėno nuotr.

Svečiai drauge su rinktinės žaidėjais ne tik tobulino paplūdimio futbolo technikos elementus bei įvairius derinius, bet ir ant smėlio sužaidė improvizuotas draugiškas rugntynes, kuriose, į pagalbą pasikvietę vaikų paplūdimio futbolo trenerį iš Brazilijos Alaną Mirandą Leite ir Vilniaus m. pirmenybių komandų peržiūroje dalyvavusį meksikietį, moterų futbolo trenerį Ulissesą Perezą, metė iššūkį Lietuvos rinktinei.

Rungtynes minimaliu rezultatu 1:0 laimėjo lietuvaičiai.

„Labai įdomūs žaidėjai. Iš karto buvo matyti, kad jie yra labai techniški, todėl priprasti prie paplūdimio futbolo specifikos jiems buvo nesudėtinga. Tiesa, futbolininkams tai buvo pirmasis bandymas žaisti ant smėlio, todėl pradžioje jie dar bandė varytis kamuolį, o tai daryti nėra rekomenduojama. Tačiau, paaiškinus, kad reikia stengtis kuo dažniau kelti kamuolį „į orą“, jiems viskas sekėsi kuo puikiausiai“, – treniruotės svečių iš „Stumbro“ komandos pasirodymą teigiamai įvertino rinktinės vyr. treneris Nerijus Budraitis.

Pasak paplūdimio futbolo specialisto, abu šiuos rinktinės treniruotę paįvairinusius žaidėjus neabejotinai kviestų ginti nacionalines spalvas, jei jie turėtų Lietuvos pilietybę.

Patys „Stumbro“ futbolininkai, išgirdę apie pasiūlymą atstovauti Lietuvai žaidžiant paplūdimo futbolą, šypsodamiesi teigė, kad apie tai tikrai negalvoja ir šiuo metu visą savo dėmesį skiria karjerai didžiajam futbolui, tačiau liko patenkinti apsilankę „Smėlio arenoje“ ir išbandę savo galimybes paplūdimio futbolo treniruotėje.

„Labai patiko. Šiek tiek prireikė laiko priprasti prie kitokio futbolo, kurį žaisti yra labai smagu, bet tuo pačiu atima ir daug jėgų. Galbūt, jei savaitės viduryje nebūtume žaidę A lygos rungtynių, tų jėgų turėčiau daugiau“, – gerų emocijų nestokojo įvarčiu į Utenos „Utenio“ vartus stipriausiame šalies futbolo čempionate debiutavęs N.Boucharebas.

Jam antrino ir puikius kamuolio žongliravimo įgūdžius demonstravęs jo tautietis A.Kore. „Stumbro“ puolėjo teigimu, jis yra stebėjęs paplūdimio futbolo profesionalų žaidimą, tačiau su šia futbolo šaka tiesiogiai susidūręs nebuvo.

„Teko stebėti keletą aukščiausio lygio rungtynių. Tiesa sakant, galvojau, kad žaisti yra kiek paprasčiau, tačiau iki šiol paplūdimyje žaisti nebandžiau. Bet po šios treniruotės tikrai norėsiu pažaisti dažniau ir bent atostogų metu nuvykęs į šiltesnius kraštus tikrai prisiminsiu šiandien gautas pamokas“, – šypsojosi ne kartą tiek treniruotės, tiek rungtynių metu efektingai per save į vartus smūgiavęs A.Kore.

A lygos futbolininkų apsilankymas paplūdimio futbolo rinktinės treniruotėje nebus vienkartinis. Ateityje tikimasi sulaukti ir kitų klubų atstovų.

Susijusios naujienos

 • Paplūdimio futbolo rinktinė turi naują trenerį

  2019-03-17

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Paplūdimio futbolo rinktinė turi naują trenerį

  Šeštadienį „Stiklita“ paplūdimio futbolo taurės varžybose Vilniuje buvo pristatytas naujasis Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės treneris. Juo tapo Sahibas Mammadovas. S. Mammadovas pakeitė prieš...

 • Paplūdimio futbolo rinktinė žaidė tarptautiniame turnyre

  2018-07-23

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Paplūdimio futbolo rinktinė žaidė tarptautiniame turnyre

  Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė dalyvavo „Euro Beach Soccer League“ turnyre Maskvoje. Rusijos sostinėje lietuviai susitiko su Graikijos, Moldovos ir Kazachstano rinktinėmis. Pergalių...

 • Paplūdimio rinktinės rungtynėse su Latvija – eksperimentai ir pergalė

  2018-07-16

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Paplūdimio rinktinės rungtynėse su Latvija – eksperimentai ir pergalė

  Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė savaitgalį Kupiškyje išmėgino jėgas draugiškose rungtynėse su Latvijos komanda. Pirmame kontroliniame susitikime pergalę iškovojo svečiai, o antrajame – Lietuvos...