Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

Paplūdimio futbolo rinktinės treniruotėje apsilankė A lygos žaidėjai

2017-04-03

Paplūdimio futbolo rinktinės treniruotėje apsilankė A lygos žaidėjai

Lietuvos paplūdimio futbolo asociacijos kvietimu šalies paplūdimio futbolo rinktinės treniruotėje apsilankė du Lietuvos futbolo A lygos čempionate dalyvaujančio Kauno „Stumbro“ legionieriai iš Prancūzijos Alexandre’as Kore ir Nasro Boucharebas.  

D.Andraikėno nuotr.

Svečiai drauge su rinktinės žaidėjais ne tik tobulino paplūdimio futbolo technikos elementus bei įvairius derinius, bet ir ant smėlio sužaidė improvizuotas draugiškas rugntynes, kuriose, į pagalbą pasikvietę vaikų paplūdimio futbolo trenerį iš Brazilijos Alaną Mirandą Leite ir Vilniaus m. pirmenybių komandų peržiūroje dalyvavusį meksikietį, moterų futbolo trenerį Ulissesą Perezą, metė iššūkį Lietuvos rinktinei.

Rungtynes minimaliu rezultatu 1:0 laimėjo lietuvaičiai.

„Labai įdomūs žaidėjai. Iš karto buvo matyti, kad jie yra labai techniški, todėl priprasti prie paplūdimio futbolo specifikos jiems buvo nesudėtinga. Tiesa, futbolininkams tai buvo pirmasis bandymas žaisti ant smėlio, todėl pradžioje jie dar bandė varytis kamuolį, o tai daryti nėra rekomenduojama. Tačiau, paaiškinus, kad reikia stengtis kuo dažniau kelti kamuolį „į orą“, jiems viskas sekėsi kuo puikiausiai“, – treniruotės svečių iš „Stumbro“ komandos pasirodymą teigiamai įvertino rinktinės vyr. treneris Nerijus Budraitis.

Pasak paplūdimio futbolo specialisto, abu šiuos rinktinės treniruotę paįvairinusius žaidėjus neabejotinai kviestų ginti nacionalines spalvas, jei jie turėtų Lietuvos pilietybę.

Patys „Stumbro“ futbolininkai, išgirdę apie pasiūlymą atstovauti Lietuvai žaidžiant paplūdimo futbolą, šypsodamiesi teigė, kad apie tai tikrai negalvoja ir šiuo metu visą savo dėmesį skiria karjerai didžiajam futbolui, tačiau liko patenkinti apsilankę „Smėlio arenoje“ ir išbandę savo galimybes paplūdimio futbolo treniruotėje.

„Labai patiko. Šiek tiek prireikė laiko priprasti prie kitokio futbolo, kurį žaisti yra labai smagu, bet tuo pačiu atima ir daug jėgų. Galbūt, jei savaitės viduryje nebūtume žaidę A lygos rungtynių, tų jėgų turėčiau daugiau“, – gerų emocijų nestokojo įvarčiu į Utenos „Utenio“ vartus stipriausiame šalies futbolo čempionate debiutavęs N.Boucharebas.

Jam antrino ir puikius kamuolio žongliravimo įgūdžius demonstravęs jo tautietis A.Kore. „Stumbro“ puolėjo teigimu, jis yra stebėjęs paplūdimio futbolo profesionalų žaidimą, tačiau su šia futbolo šaka tiesiogiai susidūręs nebuvo.

„Teko stebėti keletą aukščiausio lygio rungtynių. Tiesa sakant, galvojau, kad žaisti yra kiek paprasčiau, tačiau iki šiol paplūdimyje žaisti nebandžiau. Bet po šios treniruotės tikrai norėsiu pažaisti dažniau ir bent atostogų metu nuvykęs į šiltesnius kraštus tikrai prisiminsiu šiandien gautas pamokas“, – šypsojosi ne kartą tiek treniruotės, tiek rungtynių metu efektingai per save į vartus smūgiavęs A.Kore.

A lygos futbolininkų apsilankymas paplūdimio futbolo rinktinės treniruotėje nebus vienkartinis. Ateityje tikimasi sulaukti ir kitų klubų atstovų.

Susijusios naujienos

 • Paskutinėse rungtynėse – pralaimėjimas Estijai

  2019-08-18

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Paskutinėse rungtynėse – pralaimėjimas Estijai

  Lietuvos paplūdimio rinktinė sekmadienį Katanijoje (Italija) baigė kovas Europos čempionato („Euro Beach soccer“) B divizione ir prarado galimybes patekti į rugsėjį Portugalijoje vyksiantį...

 • Paplūdimio rinktinė sutriuškino Moldovą

  2019-08-17

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Paplūdimio rinktinė sutriuškino Moldovą

  Italijoje vykstančiame Europos paplūdimio (Euro Beach soccer) B diviziono čempionate Lietuvos rinktinė 6:0 sutriuškino Moldovą bei tęsia kovą dėl kelialapio į kitą mėnesį Portugalijoje įvyksiantį...

 • Europos čempionato starte – nesėkmė prieš Vengriją

  2019-08-16

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Europos čempionato starte – nesėkmė prieš Vengriją

  Italijoje prasidėjusiame Europos paplūdimio čempionato B divizione Lietuvos rinktinė 3:5 nusileido Vengrijos ekipai bei sukomplikavo padėtį kovoje dėl pirmosios vietos grupėje bei tiesioginio...