Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio futbolo turnyrai

Vilniaus paplūdimio futbolo pirmenybėse prasidėjo medalių dalybos

2017-04-03

Vilniaus paplūdimio futbolo pirmenybėse prasidėjo medalių dalybos

Po rinktinės treniruotės savaitgalį tęsėsi Vilniaus m. paplūdimio futbolo pirmenybės KIA taurei laimėti. Pasibaigus reguliariajam etapui, komandos pagal savo užimamas vietas buvo padalintos į du pogrupius, o savo sudėtis galėjo papildyti naujais žaidėjais, atsidarius transferų langui.

Dėl pirmenybių apdovanojimų kovojančio A pogrupio komandų kovos buvo labai atkaklios. Garsių šalies futbolo veteranų atstovaujami „Rings“ antrą sykį sezone palaužė „Nerealo“ jaunimą. Didžiąją dalį rungtynių jis neleido atitrūkti savo žymiai labiau patyrusiems varžovams, tačiau po puikių G.Mikulėno, R.Radavičiaus ir E.Berštos įvarčių mačo pabaigoje „Rings“ šventė pirmąją pergalę II etape – 7:6.

Antrosiose pogrupio rungtynėse sensaciją pateikė „Audra“, sugebėdama patiesti į auksą nusitaikiusį „Igol“, kuriame rungtyniauja dalis Lietuvos paplūdimio rinktinės atstovų. Pradžia pastarajai komandai nieko blogo nežadėjo, dar pirmajame kėlinuke ji susikrovė solidžią keturių įvarčių persvarą. Tačiau paskutiniu momentu į stipriausiųjų ketvertą patekusi „Audra“ netrukus atsilikimą sumažino perpus, o trečiajame kėlinuke, greitai išlyginusi rezultatą, perėmė iniciatyvą ir, pasinaudojusi desperatiškais pasimetusių varžovų bandymais susigrąžinti pranašumą, mačo pabaigoje išplėšė kiek netikėtą pergalę – 8:7.

B pogrupyje principinių varžovų „Politechnikumo“ ir „Imperialo“ akistata baigėsi minimalia pirmosios ekipos pergale 5:4. Abi komandos sudėtis papildė naujais nariais, todėl rungtynės buvo labai atkaklios ir permainingos. Trečiajame kėlinuke „Politechnikumui“ pavyko atitrūkti poros įvarčių skirtumu, o išsigelbėti „Imperialas“ pritrūko ir laiko, ir jėgų.

Paskutinėse dienos rungtynėse sudėties nesurinkusiam „Granitui“ buvo užskaitytas techninis pralaimėjimas, pergalę į savo sąskaitą „Alfa“ įsirašė be kovos.

Vilniaus m. Paplūdimio futbolo pirmenybių KIA taurei laimėti A ir B pogrupių turnyro lentelės (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

A pogrupis

1. „Rings“ 1 1 0 0 9:6   3

2. „Audra“ 1 1 0 0 8:7   3

3. „Igol“ 1 0 0 1 7:8   0

4. „Nerealas“ 1 0 0 1 6:9   0

 

B pogrupis

1. „Alfa“ 1 1 0 0 5:0   3

2. „Politechnikumas“ 1 1 0 0 5:4   3

3. „Imperialas“ 1 0 0 1 4:5   0

4. „Granitas“ 1 0 0 1 0:5   0

 

 Kovas abejuose pogrupiuose komandos tęs „Smėlio arenoje“ balandžio 7 d., penktadienį, nuo 19 val.

 

Susijusios naujienos

 • Kvietimas registruotis į mėgėjų paplūdimio futbolo varžybas

  2019-07-17

  Paplūdimio futbolo turnyrai

  Kvietimas registruotis į mėgėjų paplūdimio futbolo varžybas

  Iškart po „Stiklita“ paplūdimio futbolo čempionato lemiamų kovų, Lietuvos salės futbolo asociacija (LSFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF) kviečia visus paplūdimio futbolo mėgėjus dalyvauti tik...

 • „Stiklita” paplūdimio taurės varžybose – „Inkaro” triumfas

  2019-03-18

  Paplūdimio futbolo turnyrai

  „Stiklita” paplūdimio taurės varžybose – „Inkaro” triumfas

  Šeštadienį Vilniaus „Smėlio“ arenoje vyko „Stiklita“ paplūdimio futbolo taurės varžybos. Šešių komandų turnyrą, kurį papuošė ir didelę patirtį tarptautinėje arenoje sukaupusių žaidėjų pasirodymai...

 • Paplūdimio futbolo taurę iškovojo „Audra“

  2018-08-20

  Paplūdimio futbolo turnyrai

  Paplūdimio futbolo taurę iškovojo „Audra“

  Daugybė įvarčių, emocijos, karštis ir Baltijos jūra - savaitgalį tai sujungė „Stiklita“ paplūdimio futbolo taurės varžybos. Palangoje 8 ekipos susikovė dėl antrojo sezono trofėjaus. Nors „Stiklita“...