Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio futbolo turnyrai

Vilniaus paplūdimio futbolo pirmenybėse prasidėjo medalių dalybos

2017-04-03

Vilniaus paplūdimio futbolo pirmenybėse prasidėjo medalių dalybos

Po rinktinės treniruotės savaitgalį tęsėsi Vilniaus m. paplūdimio futbolo pirmenybės KIA taurei laimėti. Pasibaigus reguliariajam etapui, komandos pagal savo užimamas vietas buvo padalintos į du pogrupius, o savo sudėtis galėjo papildyti naujais žaidėjais, atsidarius transferų langui.

Dėl pirmenybių apdovanojimų kovojančio A pogrupio komandų kovos buvo labai atkaklios. Garsių šalies futbolo veteranų atstovaujami „Rings“ antrą sykį sezone palaužė „Nerealo“ jaunimą. Didžiąją dalį rungtynių jis neleido atitrūkti savo žymiai labiau patyrusiems varžovams, tačiau po puikių G.Mikulėno, R.Radavičiaus ir E.Berštos įvarčių mačo pabaigoje „Rings“ šventė pirmąją pergalę II etape – 7:6.

Antrosiose pogrupio rungtynėse sensaciją pateikė „Audra“, sugebėdama patiesti į auksą nusitaikiusį „Igol“, kuriame rungtyniauja dalis Lietuvos paplūdimio rinktinės atstovų. Pradžia pastarajai komandai nieko blogo nežadėjo, dar pirmajame kėlinuke ji susikrovė solidžią keturių įvarčių persvarą. Tačiau paskutiniu momentu į stipriausiųjų ketvertą patekusi „Audra“ netrukus atsilikimą sumažino perpus, o trečiajame kėlinuke, greitai išlyginusi rezultatą, perėmė iniciatyvą ir, pasinaudojusi desperatiškais pasimetusių varžovų bandymais susigrąžinti pranašumą, mačo pabaigoje išplėšė kiek netikėtą pergalę – 8:7.

B pogrupyje principinių varžovų „Politechnikumo“ ir „Imperialo“ akistata baigėsi minimalia pirmosios ekipos pergale 5:4. Abi komandos sudėtis papildė naujais nariais, todėl rungtynės buvo labai atkaklios ir permainingos. Trečiajame kėlinuke „Politechnikumui“ pavyko atitrūkti poros įvarčių skirtumu, o išsigelbėti „Imperialas“ pritrūko ir laiko, ir jėgų.

Paskutinėse dienos rungtynėse sudėties nesurinkusiam „Granitui“ buvo užskaitytas techninis pralaimėjimas, pergalę į savo sąskaitą „Alfa“ įsirašė be kovos.

Vilniaus m. Paplūdimio futbolo pirmenybių KIA taurei laimėti A ir B pogrupių turnyro lentelės (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

A pogrupis

1. „Rings“ 1 1 0 0 9:6   3

2. „Audra“ 1 1 0 0 8:7   3

3. „Igol“ 1 0 0 1 7:8   0

4. „Nerealas“ 1 0 0 1 6:9   0

 

B pogrupis

1. „Alfa“ 1 1 0 0 5:0   3

2. „Politechnikumas“ 1 1 0 0 5:4   3

3. „Imperialas“ 1 0 0 1 4:5   0

4. „Granitas“ 1 0 0 1 0:5   0

 

 Kovas abejuose pogrupiuose komandos tęs „Smėlio arenoje“ balandžio 7 d., penktadienį, nuo 19 val.

 

Susijusios naujienos

 • Lietuvos paplūdimio futbolo taurę iškėlė Kauno „Inkaras“

  2019-08-25

  Paplūdimio futbolo turnyrai

  Lietuvos paplūdimio futbolo taurę iškėlė Kauno „Inkaras“

  Šeštadienį visą dieną Palangoje buvo galima žavėtis paplūdimio futbolu, kadangi Lietuvos kurorte vyko 2019 metų Lietuvos paplūdimio taurės turnyras. Dėl prestižinio trofėjaus kovojo Vilniaus „Audra“...

 • Dėl paplūdimio taurės kovos 6 klubai

  2019-08-23

  Paplūdimio futbolo turnyrai

  Dėl paplūdimio taurės kovos 6 klubai

  Šį šeštadienį Palangoje kova dėl Lietuvos paplūdimio futbolo taurės oficialiai bus užbaigtas 2019-ųjų paplūdimio futbolo sezonas. Dėl prestižinio trofėjaus kovos Vilniaus „Audra“, Vilniaus...

 • Vykdoma registracija į „Stiklita“ paplūdimio taurės varžybas

  2019-08-14

  Paplūdimio futbolo turnyrai

  Vykdoma registracija į „Stiklita“ paplūdimio taurės varžybas

  Lietuvos salės futbolo asociacija (LSFA) praneša, jog vykdoma registracija į 2019 m. „Stiklita“ paplūdimio futbolo taurės varžybas Palangoje. Šių metų turnyras vyks rugpjūčio 24 d. Palangos...