Lietuvos futbolo federacija

Moterų rinktinė

R. Viktoravičius: „Rungtynių pabaigoje įvyko nelaimė“

2017-04-08

R. Viktoravičius: „Rungtynių pabaigoje įvyko nelaimė“

Lietuvos moterų rinktinės treneris Rimantas Viktoravičius po pralaimėtų rungtynių Moldovos komandai pasaulio čempionato atrankos varžybose tikino, kad jo auklėtinės žaidė pasiaukojančiai ir apgailestavo dėl apmaudžios pabaigos.

Lietuvės nuo 50 minutės žaidė dešimtiese po to, kai antrą geltoną kortelę gavo Vestina Neverdauskaitė. Jos ryžtingai ir nepailstamai kovėsi iki paskutinių minučių, bet per pridėtą laiką Moldovos komandai pavyko išsiveržti į priekį ir įmušti antrą įvartį. Tai paliko lietuves be taškų atrankos C grupės.

„Norėčiau atsiprašyti žmonių, kurie atėjo į stadioną ir tų, kurie laukė mūsų geresnio rezultato, geresnio žaidimo. Mums to nepavyko padaryti ir ieškosime priežasčių, kodėl padarėme tas klaidas. Norėčiau pagirti merginas už žaidimą antrajame kėlinyje, žaidėme mažumoje ir jos atidavė visas jėgas ir širdį. Sakyčiau, jog žaisdami dešimtiese atrodėme net geriau nei žaidžiant su vienuolika žaidėjų“, – sakė R. Viktoravičius.

„Aišku, rungtynių gale įvyko nelaimė, visiems pasitaiko. Paskutinę minutę pritrūko koncentracijos ir praleidome antrą įvartį. Kai netekome antros vidurio gynėjos (Ugnė Šmitaitė nežaidė dėl traumos), po raudonos kortelės Vestinai, jaunoms merginoms žaisti buvo sudėtinga. Norėčiau pasidžiaugti už Pauliną Narbutaitę. Taip pat Gretą (Kaselytę). Jeigu ne ji, būtų kur kas liūdniau", - kalbėjo treneris.

„Per pertrauką akcentavome, kad reikia labiau žaisti perdavimais į kraštus, todėl Simona [Veličkaitė] gavo daugiau kamuolių. Nedaug trūko, jog ji pelnytų įvartį, galėjo būti skirtas ir vienuolikos metrų baudinys. Dabar mūsų uždavinys yra laimėti prieš Andorą. Negalime priprasti prie pralaimėjimų, tai nėra gera savybė. Negalime sužaisti lygiosiomis ar pralaimėti, tai yra garbės reikalas“, – teigė strategas.

Lietuvos rinktinės vartininkė Greta Kaselytė tikino, kad rūbinėje buvo didelis nusivylimas: „Esame labai nusiminusios, gaila. Paskutinėmis minutėmis praleidome įvarčius. Mūsų komanda tikrai kovojo, bet teisėjai galbūt mus labiau nuskriaudė. Atrodo, kad visos kovojome vienodai – ir mes krito ant žemės, ir jos, bet mums buvo skirta daugiau nuobaudų nei Moldovos komandai“.

„Aš visada savo komandos draugėms sakiau, kad jos yra geriausios pasaulyje, tačiau ne visos jos tuo patiki. Manau, kad dėl psichologinių dalykų mums kartais nepasiseka, neišpildome to ar ano“, – tikino G. Kaselytė.


Susijusios naujienos

 • Nusileista atrankos grupės favoritėms

  2019-09-03

  Moterų rinktinė

  Nusileista atrankos grupės favoritėms

  Šafhauzene Lietuvos moterų futbolo rinktinė susirungė su 18 vietą FIFA reitinge užimančia  Šveicarijos ekipa. Aikštės šeimininkės pademonstravo savo meistriškumą, tiesa, pirmojo kelinio metu joms...

 • R. Viktoravičius: „Dar trūksta tokio lygio rungtynių patirties“

  2019-08-29

  Moterų rinktinė

  R. Viktoravičius: „Dar trūksta tokio lygio rungtynių patirties“

  Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Rimantas Viktoravičius po pirmųjų Europos čempionato atrankos rungtynių teigė likęs su dvejopais įspūdžiais.   „Noriu pagirti visas merginas, tikrai jos...

 • Atrankos starte – pirmas įvartis ir kova iki galo

  2019-08-29

  Moterų rinktinė

  Atrankos starte – pirmas įvartis ir kova iki galo

  Atrankos į 2021 metų Europos moterų futbolo čempionatą starte Lietuvos rinktinė Šiauliuose su Kroatija kovojo iki galo ir varžovėms nusileido minimalia persvara 1:2. Lietuvos futbolininkės pirmajame...