Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

Paplūdimio rinktinė išbandė jėgas prieš Baltarusijos vicečempionus

2017-04-13

Paplūdimio rinktinė išbandė jėgas prieš Baltarusijos vicečempionus

Lietuvos nacionalinė paplūdimio futbolo rinktinė išmėgino jėgas draugiškose rungtynėse su praėjusių metų Baltarusijos vicečempione „Vitoblsport“ (Vitebsko apskritis) komanda, atvykusi į pasiruošimo stovyklą Vilniuje. Dvejuose kontroliniuose susitikimuose pergales iškovojo svečiai.

Paplūdimio futbolo asociacijos nuotr.

Pirmosiose rungtynėse mūsų ekipa buvo labai arti pergalės. Trečiajame kėlinyje po R. Radavičiaus įvarčio Lietuvos rinktinė išsiveržė į priekį 4:3, tačiau paskutinėmis sekundėmis baltarusius lydėjo fortūna, jie sugebėjo pakartotiniu smūgiu išlyginti rezultatą ir rungtynes perkelti į pratęsimą. Jo pabaigoje mūsų komanda suklydo gynyboje ir buvo priversta patirti nesėkmę 4:5.

Antroji dvikova buvo skirta eksperimentams. Rinktinės treneris N. Budraitis suteikė laiko mažiau rungtyniavusiems žaidėjams, išbandė naujus derinius standartinėms situacijoms bei įvairius sudėties ketvertukus. Šie sprendimai atskleidė rinktinės silpnąsias vietas, spragas gynyboje ir puolime, taisytinus žaidėjų judėjimo aikštėje elementus. Tuo tarpu savo užduotis sprendusi „Vitoblsport“ ekipa aikštėje žaidė stipriausia sudėtimi ir baudė aikštės šeimininkus už visas klaidas – 12:3.

„Draugiškose rungtynėse su stipria Baltarusijos klubine komanda galėjome įsitikinti, ar teisinga linkme einame ir kiek esame patobulėję. Tik žaidžiant atsiskleidžia tikras žaidėjų meistriškumas ir fizinis pajėgumas. Treneris gali išbandyti įvairius taktikos ir žaidėjų parinkimo variantus, atrinkti geriausius futbolininkus, kurie ir toliau gins Lietuvos garbę. Po šių rungtynių buvo akivaizdu, kad rinktinės nauji veidai R. Radavičius ir V. Kuzmickas niekuo nenusileidžia rinktinės senbuviams, o  A. Streckis, M. Runkys ir V. Podosionovas jau artimiausiu metu taps stipriu rinktinės ramsčiu“, - kalbėjo paplūdimio futbolo asociacijos vadovas Darius Laucevičius.

Pasak jo, šiuo metu rinktinė sudaryta Vilniaus miesto paplūdimio futbolininkų pagrindu, tačiau tikimasi, kad prasidėjus Lietuvos čempionatui šaliai atstovauti bus pakviesti ir pajėgūs kitų miestų atstovai.

Baltarusijos nacionalinė rinktinė užima 10-ąją vieta Europos šalių reitinge. Jos žaidėjai treniruojasi ir žaidžia pajėgiuose klubuose ištisus metus. Praėjusių metų pabaigoje ši rinktinė tik per plauką nepateko į Pasaulio čempionatą, kuris prasidės balandžio pabaigoje Bahamose.

Autorius: Martynas Pocius

Susijusios naujienos

 • Paplūdimio futbolo rinktinė turi naują trenerį

  2019-03-17

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Paplūdimio futbolo rinktinė turi naują trenerį

  Šeštadienį „Stiklita“ paplūdimio futbolo taurės varžybose Vilniuje buvo pristatytas naujasis Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės treneris. Juo tapo Sahibas Mammadovas. S. Mammadovas pakeitė prieš...

 • Paplūdimio futbolo rinktinė žaidė tarptautiniame turnyre

  2018-07-23

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Paplūdimio futbolo rinktinė žaidė tarptautiniame turnyre

  Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė dalyvavo „Euro Beach Soccer League“ turnyre Maskvoje. Rusijos sostinėje lietuviai susitiko su Graikijos, Moldovos ir Kazachstano rinktinėmis. Pergalių...

 • Paplūdimio rinktinės rungtynėse su Latvija – eksperimentai ir pergalė

  2018-07-16

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Paplūdimio rinktinės rungtynėse su Latvija – eksperimentai ir pergalė

  Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė savaitgalį Kupiškyje išmėgino jėgas draugiškose rungtynėse su Latvijos komanda. Pirmame kontroliniame susitikime pergalę iškovojo svečiai, o antrajame – Lietuvos...