Lietuvos futbolo federacija

Mergaičių varžybos

Vilnietės triumfavo Lietuvos mergaičių čempionato finale

2016-10-10

Vilnietės triumfavo Lietuvos mergaičių čempionato finale

Spalio 6-7 dienomis Šventupėje susibūrė šešios pajėgiausios Lietuvos 2003 m. gimimo ir jaunesnės mergaičių komandos bei po atkaklių kovų paaiškėjo turnyro prizininkės.

Iš pradžių finalinių varžybų dalyvės buvo suskirstytos į A ir B grupes. A grupėje pirmą vietą iškovojo Vilniaus FM, pranokusios Kauno FM „Taurą“ rezultatu 6:0 ir Ukmergės SC ekipą 2:0. Tapusios A grupės nugalėtojomis, vilnietės pirmos pateko į finalą. Antrą vietą grupėje užėmė kaunietės po pergalės 2:0 prieš ukmergiškės ir pelnė vietą dvikovoje dėl bronzos medalių.

B grupės rungtynėse vyravo didesnė intriga. Pirmą vietą pelnė Prienų KKSC ekipa, kuri 2:1 nugalėjo Gargždų „Bangą“ ir 1:1 sužaidė su Jonavos KKSC „EOS-Aušra“. Antrą vietą ir kelialapį į „bronzines rungtynes“ pelnė gargždiškės, po pergalės 2:0 prieš jonavietes.

Čempionato 5 vietą užėmė Ukmergės SC mergaitės, kurios 2:0 nugalėjo jonavietes. Rungtynėse dėl bronzos medalių prireikė pratęsimo – „Banga“ 2:1 įveikė Kauno atstoves ir džiaugėsi ant prizininkių pakylos. Didžiajame finale Vilniaus FM komanda 3:0 nugalėjo Prienų KKSC ir iškovojo pagrindinį trofėjų.

Prizines vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos ne tik medaliais, bet ir varžybų rėmėjų „Hummel“ sportiniais aprangų komplektais.

Geriausios pozicijų žaidėjos:

Puolėja – Agnetė Kuprytė (Gargždai)

Gynėja – Alina Špakovskaja (Vilnius)

Saugė – Ugnė Jakinevičiūtė (Prienai)

Vartininkė – Sabina Aliaševič (Vilnius)

Geriausios komandų žaidėjos:

Meda Šeškutė (Vilnius)

Veronika Zelenina (Prienai)

Julija Skiotytė (Gargždai)

Emerita Vainauskaitė (Kaunas)

Autorius – Robertas Každanas; Miglės Ivanauskienės nuotr.

Susijusios naujienos

 • Jaunosios futbolininkės rungėsi Alytuje ir Utenoje

  2020-10-20

  Mergaičių varžybos

  Jaunosios futbolininkės rungėsi Alytuje ir Utenoje

  Sekmadienį įvyko LMFA Lietuvos mergaičių futbolo čempionato 5-ojo turo rungtynės. Klaipėdos FM ir Vilniaus MFA „Žalgiris“ komandos žengia taškas į tašką kovoje dėl pirmos vietos. Šiuo metu abi ekipos...

 • Mergaičių čempionato kovos persikėlė į Kauną ir Panevėžį

  2020-10-10

  Mergaičių varžybos

  Mergaičių čempionato kovos persikėlė į Kauną ir Panevėžį

  Spalio 10-ąją surengtos LMFA Lietuvos mergaičių futbolo čempionato 4 turo rungtynės, kuriose žaidė 2007 m. gimimo ir jaunesnės žaidėjos. Pietų-Rytų regiono turas įvyko Panevėžyje. Sėkmingiausiai jame...

 • Jauniausios futbolo žaidėjos rungėsi Gargžduose ir Šventupėje

  2020-10-05

  Mergaičių varžybos

  Jauniausios futbolo žaidėjos rungėsi Gargžduose ir Šventupėje

  Jaunosios futbolininkės liko kupinos įspūdžių iš spalio 3-iąją vykusių LMFA Lietuvos mergaičių futbolo čempionato 2009 metais gimusių žaidėjų varžybų. Gargžduose vykusiose 4-ojo turo varžybose...