Lietuvos futbolo federacija

Futsal

Aiškėja naujo Futsal sezono kontūrai

2016-10-16

Aiškėja naujo Futsal sezono kontūrai

Naujasis Futsal A lygos sezoną numatoma pradėti lapkričio 6 dieną. Tai nuspresta penktadienio vakarą vykusiame klubų ir Lietuvos salės futbolo asociacijos susirinkime.

Čempionato dalyvių skaičius turėtų paaiškėti kitos savaitės pradžioje. Savo dalyvavimą 2016/2017 metų sezone jau patvirtino Panevėžio „Baltija“, Vilniaus „Bekentas“, Radviliškio „Lokomotyvas“, Vievio „Vievio žiedas“, Mažeikių „VIP“, Kauno „Vytis-Zenitas“, "Celsis", „Inkaras“ bei „Arsenalas“.

Susirinkime taip pat buvo pristatytos dvi galimos varžybų sistemos. Pasiūlyta čempionate žaisti dviejų ratų arba vieno rato ir atkrintamųjų varžybų principu. Taip pat klubai turės pateikti savo pasiūlymus dėl naujų varžybų nuostatų redakcijos. Naujus Futsal A lygos čempionato nuostatus peržiūrės Lietuvos salės futbolo asociacijos valdyba ir tvirtins LFF Vykdomasis komitetas.

Klubai buvo supažindinti su artimiausiu rinktinės tvarkaraščiu. Jau aišku, jog gruodžio 9-11 dienomis Latvijoje vyks Futsal Baltic Cup turnyras, o kitą savaitę paaiškės Lietuvos rinktinės varžovai sausio pabaigoje vyksiančiame atrankos į Europos čempionatą turnyre.

Klubų atstovai savo teorines bei praktines žinias galės pagilinti FIFA Futsal trenerių kursuose, kurie vyks Kaune, lapkričio 2-6 dienomis. Kursus ves lektorius iš Kroatijos Mico Martičius.

Posėdyje aptartas Futsal klubų licencijavimas, jaunimo ir moterų Futsal čempionato įkūrimas bei galimybės glaudžiau bendradarbiauti su universitetais bei aukštosiomis mokyklomis, kurios turi geras sąlygas organizuoti Futsal varžybas.

 

Susijusios naujienos

 • Startuoja Baltijos futsal lygos projektas

  2019-05-18

  Futsal

  Startuoja Baltijos futsal lygos projektas

  Šią savaitę Sankt Peterburge surengtoje konferencijoje buvo pristatytas Baltijos futsal lygos projektas, kuris suteiks galimybę Baltijos regiono klubams varžytis tarpusavyje tarptautinėje arenoje...

 • „Vytis“ po atkaklios kovos pralaimėjo čempionams

  2018-11-17

  Futsal

  „Vytis“ po atkaklios kovos pralaimėjo čempionams

  Šeštadienio vakarą Kauno „Vytis“ užbaigė savo pasirodymą UEFA futsalo Čempionų lygos elitiniame etape. Paskutinėse, trečiose, rungtynėse „Vyčiui“ teko garbė žaisti su stipriausia pasaulio komanda –...

 • „Vytis“ metė iššūkį Belgijos čempionams

  2018-11-14

  Futsal

  „Vytis“ metė iššūkį Belgijos čempionams

  Šįvakar Kauno „Vytis“ pradėjo savo istorinį žygį UEFA salės futbolo Elitiniame etape, tačiau pirmasis žingsnis nebuvo toks sėkmingas. „Vytis“ kovojo, bet neprilygo Belgijos čempionams FP...