Lietuvos futbolo federacija

Moterys už futbolą

Startuoja paramos fondas "Moterys už futbolą"

2016-10-17

Startuoja paramos fondas "Moterys už futbolą"

Šeštus metus gyvuojantis judėjimas Moterys už futbolą nuo šiol turės savo paramos fondą. Tai pirmasis toks moterų futbolo populiarinimui regionuose skirtas fondas.

„Moterys už futbolą fondas skirtas paremti masinio futbolo renginius sportiniu inventoriumi, prizais ar nuomos paslaugomis.

Pagrindinė fondo sąlyga – bent pusė dalyvių turi sudaryti moterys, merginos ar mergaitės. Į renginį turi būti įtrauktas ne tik tradicinis futbolo žaidimas, bet ir įvairios jo atmainos ar kiti žaidimai.

Paraiškas fondui reikia teikti likus mažiausiai 30 dienų iki planuojamo renginio pradžios užpildžius elektroninę formą. Po renginio organizatoriai turės pateikti ataskaitas.

Fondas Moterys už futbolą – dalis Lietuvos futbolo federacijos Paramos futbolui programos. Joje taip pat yra Paramos futbolui fondas ir fondas Užauginkime Ronaldo Lietuvai.

Susijusios naujienos

 • Moterų futbolo šventėje LFF stadione – dar daugiau dalyvių

  2020-07-15

  Moterys už futbolą

  Moterų futbolo šventėje LFF stadione – dar daugiau dalyvių

  Moterų fitneso treniruotė su futbolo elementais vėl praūžė Vilniuje, pritraukdama dar daugiau žiūrovių į  „Hegelmann“ LFF taurės rungtynės. Šįkart atviroji treniruotė LFF stadione startavo vakaro...

 • LFF stadione vyks moterų fitneso treniruotė su futbolo elementais

  2020-07-10

  Moterys už futbolą

  LFF stadione vyks moterų fitneso treniruotė su futbolo elementais

  Moterų fitneso treniruotės su futbolo elementais grįžta! Liepos 14-ąją vyks antroji treniruotė,  kurios metu galėsite aktyviai pajudėti smagioje kompanijoje. Nuo 18:30 val. treniruotės metu jūsų...

 • LFF stadione nuaidėjo moterų fitneso šventė

  2020-06-18

  Moterys už futbolą

  LFF stadione nuaidėjo moterų fitneso šventė

  LFF stadioną šeštadienį užvaldė moterys. Pirmąkart surengta fitneso su futbolo elementais šventė pritraukė entuziastes, kurios stadioną paliko kupinos emocijų, dovanų bei žadėjo dar ne kartą...