Lietuvos futbolo federacija

Futbolo forumas

Susipažino su LFF administracijos struktūra

2016-10-27

Susipažino su LFF administracijos struktūra

Į šeštąjį posėdį susirinkusi Futbolo forumo inicijuota strateginė darbo grupė spalio 26 d. susipažindino su LFF administracijos struktūra.

Archyvo nuotr.

Futbolo forumo darbo grupei jau pristatyta klubų, masinio futbolo, moterų futbolo, teisėjų veikla. Paskutiniame posėdyje LFF generalinis direktorius Nerijus Dunauskas supažindino su atsinaujinusia LFF administracijos organizacine struktūra, vidiniais procesais ir veiklos principais.

Prasidėjus platesnei diskusijai apie LFF – kaip narių asociacijos - struktūrą, darbo grupės diskusijoje daugiausiai minčių sukėlė LFF nario statusas ir abiprėžimas. Todėl nutarta šį klausimą išskirti kaip atskirą ir įtraukti į būsimų posėdžių darbotvarkėje.

Artimiausiuose posėdžiuose taip pat numatyta aptarti darbo grupės ruošiamo dokumento metmenis ir detaliau išanalizuoti Futbolo forumo metu dalyvių pateiktus pasiūlymus.

Darbo grupė taip pat nutarė į tolimesnes diskusijas įtraukti platesnę visuomenę ir tam tikslui pasitelkti puslapį socialiniame tinkle „Facebook“.

Kitas darbo grupės susirinkimas numatytas spalio 26 d.

 

Susijusios naujienos

 • Kviečiame registruotis į atvirą futbolo forumą

  2018-04-18

  Futbolo forumas

  Kviečiame registruotis į atvirą futbolo forumą

  Š. m. balandžio 28 d. (šeštadienį) 12 val. Klaipėdoje vyks atviras Lietuvos futbolo forumas „Futbolo perspektyvos Lietuvoje – apskričių vaidmuo“, kurį kartu su partneriais rengia Lietuvos futbolo...

 • Balandžio gale Klaipėdoje – atviras futbolo forumas

  2018-03-28

  Futbolo forumas

  Balandžio gale Klaipėdoje – atviras futbolo forumas

  Š. m. balandžio 28 d. Klaipėdoje vyks atviras Lietuvos futbolo forumas „Futbolo perspektyvos Lietuvoje – apskričių vaidmuo“. Tradicija jau tapusio forumo tikslas – vieša diskusija, kurios metu bus...

 • Antrajame forume aptarė įvykusius ir siūlomus valdymo pokyčius

  2017-06-04

  Futbolo forumas

  Antrajame forume aptarė įvykusius ir siūlomus valdymo pokyčius

  Vilniuje surengtas antras Futbolo forumas gerojo valdymo praktikos tema. Šio bendruomenenės susirinkimo metu pristatytas rudenį pirmojo forumo metu išrinktos darbo grupės raportas, aptarti LFF...