Lietuvos futbolo federacija

Kauno apskritis

Kaišiadoryse aptarė stadiono projektą

2016-08-02

Kaišiadoryse aptarė stadiono projektą

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentu Edvinu Eimontu ir LFF Generaliniu direktoriumi Nerijumi Dunausku. Susitikime Kaišiadorių rajono savivaldybėje aptarė bendradarbiavimo galimybes rekonstruojant Kaišiadorių miesto stadioną. Susitikime dalyvavo Savivaldybės meras Vytenis Tomkus, Administracijos direktorius Česlovas Neviera ir Kaišiadorių kūno kultūros ir sporto centro direktorius Dainius Tamulevičius.

kaisiadorys.lt

LFF išreiškė palaikymą ir pasiūlė savo paslaugas bei specialistų konsultacijas visuose stadiono rekonstrukcijos etapuose. Taip pat informavo apie galimybę dalyvauti vykstančiuose Paramos futbolui fondo konkursuose.

2016 m. Kaišiadorių miesto stadiono rekonstrukcijos projektui įgyvendinti Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės šiems metams skyrė 230000 Eur, tiek pat planuojama lėšų gauti ir iš Europos Sąjungos paramos fondų bei kartu su partneriais iš Baltarusijos Respublikos dalyvauti bendrame Interreg programos projekte.

Tai ne vienintelis sporto infrastruktūros gerinimo projektas Kaišiadoryse. Prie Girelės gatvė esančio V. Giržado progimnazijos pastato šiais metais bus įrengiamas dirbtinės dangos sporto aikštė, jos įrengimui Kūno kultūros ir sporto departamentas skyrė aikštės dangą, o savivaldybės lėšomis bus formuojami aikštės pagrindai.

Susijusios naujienos