Lietuvos futbolo federacija

Rėmėjai ir partneriai

Rėmėjas keičia vardą ir tampa "Betsafe"

2017-05-03

Rėmėjas keičia vardą ir tampa "Betsafe"

Lietuvos futbolo rinktinės rėmėjas „Tonybet“ nuo šiol bus žinomi „Betsafe“ vardu.

Internetinių žaidimų ir lažybų rinkos lyderiai Lietuvoje „Tonybet“, pernai tapę tarptautinės „Betsson Group“ dalimi, nuo gegužės 3 d. keičia pavadinimą ir tampa „Betsafe“.

2006 m. įkurta ir švedų „Betsson Group“ priklausanti „Betsafe“ yra vienas didžiausių internetinių žaidimų ir lažybų prekių ženklų Šiaurės šalyse. „Betsafe“ taip pat užima stiprias pozicijas Rytų ir Centrinėje Europoje bei Jungtinėje Karalystėje. „Betsafe“ atstovai neslepia, kad ateidami į Lietuvą turi vienintelį tikslą – būti didžiausiu žaidėju ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, o klientams teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Dėl to, kaip teigiama, įsigijimui pasirinkta „Tonybet“ bendrovė. „Betsson Group“ yra internetinių žaidimų ir lažybų lyderis Europoje, turintis ambicingus planus, kuriuose Baltijos šalys užima svarbią vietą. Neatsitiktinai pasirinkome „Tonybet“ – šio prekės ženklo vertybės ir filosofija labai panašios į „Betsafe“. Matome daug galimybių toliau auginti lažybų kultūrą Lietuvoje ir suteikti klientams naujos kokybinės kartos paslaugas“, - sakė „Betsafe“ generalinė direktorė Baltijos šalyse Ilze Jansone.

„Betsafe“, pasauliniu mastu remiantys tokius sporto gigantus kaip „Manchester City“, įsipareigoja tęsti ir stiprinti ilgametes „Tonybet“ lietuviško sporto rėmimo tradicijas. „Neseniai „Tonybet“ pratęsė jau šešerius metus trunkantį bendradarbiavimą su Lietuvos krepšinio rinktine, taip pat tapo didžiausia Lietuvos futbolo rinktinės rėmėja. Mes visiškai perimame šiuos įsipareigojimus ir artimoje ateityje paskelbsime naujų projektų, kurie leis įgyvendinti svarbiausią tikslą – tapti klientų patirties lyderiu“, - tvirtino I. Jansone.

„Betsson Group“ yra sparčiai auganti žaidimų ir lažybų kompanija, turinti daugiau nei 50 metų patirtį. Bendrovė valdo 17 prekės ženklų, tarp kurių yra „Betsafe“, „Nordicbet“, „Betsson“, „Europebet“ ir kiti – iš viso vienijantys daugiau nei 12 mln. registruotų klientų. „Betsson Group“ dirba daugiau nei 1800 darbuotojų, o metinę apyvartą sudaro daugiau nei 400 mln. eurų. Centrinė kompanijos būstinė įsikūrusi Maltoje, taip pat veikia biurai Stokholme, Tbilisyje, Taline bei Londone. „Betsson AB“ („Betsson Group“ valdanti holdingo kompanija) yra listinguojama NASDAQ Stokholmo biržoje.

Susijusios naujienos

 • LFF pradeda bendradarbiavimą su Rimanto Kaukėno paramos fondu

  2018-09-05

  Rėmėjai ir partneriai

  LFF pradeda bendradarbiavimą su Rimanto Kaukėno paramos fondu

  Jau šį penktadienį kovas UEFA Tautų lygoje pradedanti Lietuvos nacionalinė rinktinė ir Lietuvos futbolo federacija (LFF) nepamiršta kitų svarbių veiklų. Prieš pirmąsias rungtynes pradedamas...

 • Pasaulinė kompanija tampa pagrindine LFF rėmėja

  2018-06-14

  Rėmėjai ir partneriai

  Pasaulinė kompanija tampa pagrindine LFF rėmėja

  Lenkijos ir Lietuvos futbolo rinktinių mačas Varšuvoje tapo ir naujos tarptautinės partnerystės pradžia. Jo metu įsigaliojo sutartis, pagal kurią visame pasaulyje žinomas prekės ženklas „Sharp”...

 • Prieš rinktinės išvyką LFF pristatė didžiausią savo rėmėją

  2017-03-20

  Rėmėjai ir partneriai

  Prieš rinktinės išvyką LFF pristatė didžiausią savo rėmėją

  Prieš pat Lietuvos futbolo rinktinės išvyką į rungtynes Čekijoje ir Anglijoje, šiandien vykusioje spaudos konferencijoje, Lietuvos futbolo federacija (LFF) pranešė apie naują generalinį rėmėją –...