Lietuvos futbolo federacija

Skautingas užsienyje

Užsienio lietuvius kviečia atstovauti Lietuvai

2017-04-28

Užsienio lietuvius kviečia atstovauti Lietuvai

Nesenai startavęs Lietuvos futbolo federacijos inicijuotas žaidėjų stebėsenos (skautingo) užsienyje projektas, kurio vadovu paskirtas Tomas Danilevičius, jau kviečia visus(-as) futbolininkus(-es), kurie galėtų papildyti visų amžiaus grupių rinktines.

Pasak projekto vadovo T.Danilevičiaus, šiuo metu yra formuojama darbo grupė bei renkama tinkamiausia skautavimo sistemai tinkamiausia duomenų platforma.

"Jau esame gavę pirmąsias žinutes iš Argentinos, Vokietijos, Italijos ir Anglijos. Į U-21 rinktinės sąrašą jau pretenduoja vienas Italijoje rungtyniaujantis žaidėjas. Įvertinus futbolininko duomenis bus svarstoma galimybė pakviesti jį į artimiausią U21 rinktinės stovyklą" ,- pasakojo T. Danilevičius.

Jis teigė jau numatęs susitikimą su Didžiosios Britanijos lietuvių bendruomene, taip pat susitikęs Šveicarijos bendruomene.

"Žinodamas bendruomenių aktyvumą ir veiklumą, tikiu, kartu skleisdami žinią rasime ne vieną talentingą futbolininką ar futbolininkę. Viešai žadame informuoti apie savo vizitų planus, siekdami būti skaidrūs ir prieinami visiems – tiek Lietuvoje, tiek už Lietuvos ribų. Savo ruožtu skatinu visus geranoriškai dalintis šia žinute ir skleisti mūsų komandos kontaktinį el. pašto adresą“,- teigė T.Danilevičius.

Duomenis apie futbolininkus ar futbolininkes, kurie gyvena užsienyje ir potencialiai gali atstovauti įvairaus amžiaus rinktinėms, galima pateikti elektroniniu paštu scouting@lff.lt

Pirminiame laiške prašoma pateikti informaciją apie sąsajas su Lietuva, asmens CV (futbolo žaidimo srityje), bei meistriškumo galimybes fiksuojantį video įrašą (pagal galimybes).

 

Susijusios naujienos

 • Lietuvos futbolo atstovai lankėsi Kroatijoje ir stebėjo R. Pukšto rungtynes

  2022-02-14

  Skautingas užsienyje

  Lietuvos futbolo atstovai lankėsi Kroatijoje ir stebėjo R. Pukšto rungtynes

  Lietuvos vyrų nacionalinės rinktinės treneris Valdas Ivanauskas ir LFF techninis direktorius Reinholdas Breu praėjusią savaitę lankėsi Kroatijoje, kur susitiko su Splito „Hajduk“ klube dirbančiais...

 • Kandidatų paieškoms – specialios rekomendacijos

  2017-06-16

  Skautingas užsienyje

  Kandidatų paieškoms – specialios rekomendacijos

  Lietuvos futbolo federacijos žaidėjų stebėsenos (skautingo) užsienyje projektas įsibėgėja. Užsienyje futbolą žaidžiantiems jauniesiems lietuviams sudarytos rekomendacijos dėl informacijos pateikimo...

 • Futbolo talentų žvalgysis ir užsienyje

  2017-03-23

  Skautingas užsienyje

  Futbolo talentų žvalgysis ir užsienyje

  Būsimos Lietuvos futbolo žvaigždės, kurios auga ne tik mūsų šalyje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Norvegijoje, Vokietijoje, Kanadoje, JAV ar kitose valstybėse. Tokią viziją vystanti ir gaires naujam...