Lietuvos futbolo federacija

Susitikimai ir vizitai

Lankėsi UEFA ir FIFA atstovai

2017-05-03

Lankėsi UEFA ir FIFA atstovai

Lietuvos futbolo federacijos kvietimu Vilniuje apsilankė Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) ir Tarptautinės futbolo asociacijos (FIFA) atstovai.

Dvi dienas trukusio vizito metu svečiai iš aukščiausių futbolo valdymo organų susitiko su LFF prezidentu Edvinu Eimontu, LFF generaliniu direktoriumi Nerijumi Dunausku, LFF Vykdomojo komiteto nariais bei Futbolo forumo inicijuotos gerojo valdymo praktikos darbo grupės atstovais.

LFF lankėsi UEFA nacionalinių asociacijų vystymo vadovas Thierry Favre, UEFA vyriausiasis priežiūros skyriaus vadybininkas Pablo Rodriguezas bei FIFA asociacijų skyriaus narys Nodaras Akhalkatsis.

Tarptautinės elegacijos narius labiausiai domino Futbolo forumo darbo grupės raportas, galimos LFF įstatų korekcijos, kurias numatoma svarstyti artimiausiame LFF narių susirinkime – LFF konferencijoje.

Pasak T. Favre, kiekviena šalis turi skirtingą įstatų rengimo ir priėmimo tvarką ir tai yra vidinis klausimas. Visgi pats Futbolo forumo gerojo valdymo praktikos darbas – jau didelis žingsnis į pokyčius.

„Siūlyčiau darbo grupei suteikti statusą. Mintis, kad vienas narys taps LFF VK nariu yra labai gera. Kaip ir siūlymai praplėsti LFF VK sudėtį bei LFF Konferencijos sudėtį. Tik kyla klausimas, ar darbo grupė vien teiks siūlymus, ar priims galutinius sprendimus. Suprantu, kad pakeitimai turi būti patvirtinti Konferencijos, turi būti atlikti pagal įstatuose numatytą tvarką bei procedūras“, - teigė T. Favre.

Bendros diskusijos metu buvo aptarta, kad pokyčiams turi būti pasiruošusi ir aplinka, jie turi būti nuoseklūs. Pasak N. Akhalkatsio, permainos reikalauja laiko, o FIFA ir UEFA jiems išreiškia palaikymą.

Artimiausiame LFF VK posėdyje, kuris vyks gegužės 8 dieną numatoma pateikti konkrečius siūlymus dėl prioritetinių įstatų keitimo klausimų.

Svarbiausiais aspektais dėl pakeitimų LFF įstatuose įvardinta narystės LFF reforma, klubų narių statuso apibrėžimo ir nepriklausomų narių klausimai, LFF valdybos klausimai ir kiti. 

Susijusios naujienos

 • LFF vadovai turėjo oficialų vizitą Panevėžyje

  2020-09-14

  Susitikimai ir vizitai

  LFF vadovai turėjo oficialų vizitą Panevėžyje

  Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius, generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius ir pirmasis LFF viceprezidentas bei Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos...

 • Alytuje – Žydrūno Karčemarsko atsisveikinimo rungtynės

  2020-08-06

  Susitikimai ir vizitai

  Alytuje – Žydrūno Karčemarsko atsisveikinimo rungtynės

  Lietuvos futbolo legenda Žydrūnas Karčemarskas trečiadienį galutinai padės tašką savo karjeroje. Jo jaunystės draugas, dabartinis Alytaus DFK „Dainavos“ klubo prezidentas, Žydrūnas Lukošiūnas...

 • LFF biure svečiavosi „Hope For Football“ bendruomenė

  2020-07-28

  Susitikimai ir vizitai

  LFF biure svečiavosi „Hope For Football“ bendruomenė

  Liepos 28 dieną, antradienį, Lietuvos futbolo federacijoje (LFF) lankėsi „Hope For Football“ bendruomenės atstovai bei įkūrėjai. „Hope For Football“ yra bendruomenė, kurios tikslas – padėti Lietuvos...