Lietuvos futbolo federacija

Moksleivių futbolas

Vilniaus gimnazistų čempionatas finišavo baudinių serija

2017-05-04

Vilniaus gimnazistų čempionatas finišavo baudinių serija

Gegužės 3-iąją surengtas Vilniaus gimnazistų 8×8 čempionato finalas, kuriame dėl nugalėtojų titulo kovojo Antakalnio ir Simono Daukanto gimnazijų komandos.

Antakalniečiai pirmąkart prasibrovė iki turnyro finalo, po grupių etapo sensacingai iškovoję dvi pergales – ketvirtfinalyje prieš Karoliniškių gimnaziją (1:1, pratęs. 4:1), o pusfinalyje – prieš Senvagės gimnaziją (4:2).

S. Daukanto gimnazija pakeliui į finalą eliminavo Šv. Kristoforo gimnaziją (2:1) ir įveikė Žemynos gimnaziją (3:2). S. Daukanto gimnazistai antrąkart pelnė teisę kovoti dėl šio turnyro medalių.

Senvagės gimnazijos stadione nuo 13 valandos vyko mažasis ir didysis finalai. Rungtynėse dėl 3-ios vietos intriga greit išgaravo – Senvagės gimnazistai 6:0 sutriuškino Žemynos gimnazijos ekipą.

Kovoje dėl čempionų titulo pirmi pasižymėjo antakalniečiai, bet varžovai greit atstatė pusiausvyrą ir turėjo žaidybinę iniciatyvą. Pagrindiniam laikui pasibaigus 1:1 (0:0), buvo sužaistas pratęsimas, o rezultatui nepakitus – surengta baudinių serija. Joje S. Daukanto gimnazijos ekipa triumfavo 4:3. Trys pajėgiausios komandos pelnė medalius, o čempionams įteiktas trofėjus.

Gimnazistų vaikinų futbolo čempionatas yra sudėtinė XVI Vilniaus gimnazijų mokinių žaidynių dalis. Šiemet turnyre varžėsi 24 gimnazijų futbolo komandos.

Elvio Žaldario / Antakalnio gimnazijos FK fotoalbumas

Susijusios naujienos

 • Praeito sezono prizininkai startavo užtikrintai

  2017-10-06

  Moksleivių futbolas

  Praeito sezono prizininkai startavo užtikrintai

  2017/2018 m. Vilniaus gimnazistų futbolo čempionato antrasis turas sėkmingai susiklostė turnyro favoritams. 2016/2017 m. sezono čempionė S. Daukanto gimnazija A grupėje 7:3 įveikė Licėjų. Vilniaus...

 • Gimnazistų čempionato 1 turas itin rezultatyvus

  2017-09-28

  Moksleivių futbolas

  Gimnazistų čempionato 1 turas itin rezultatyvus

  Tradiciniame Vilniaus gimnazistų 8×8 čempionate sužaistos aštuonios dvikovos. 26 komandos varžosi dėl kelialapių į SK „Žaidynės tęsiasi“ rengiamo turnyro antrąjį etapą. Pirmieji į stadioną rugsėjo 21...

 • Startuoja Vilniaus gimnazistų čempionatas

  2017-09-21

  Moksleivių futbolas

  Startuoja Vilniaus gimnazistų čempionatas

  Jau šešioliktą sezoną sostinės gimnazistai išmėgins jėgas futbolo turnyre. 2017/2018 m. čempionate žais rekordinis 26 komandų skaičius. Dalyvaujančios komandos suskirstytos į 8 grupes, po dvi...