Lietuvos futbolo federacija

Rinktinės

Paskirti U-19 ir U-17 rinktinių treneriai

2017-05-08

Paskirti U-19 ir U-17 rinktinių treneriai

Paskirti nauji Lietuvos jaunių futbolo rinktinių strategai. U-17 rinktinei vadovaus Svajūnas Česnulis, o U-19 rinktinei - Antanas Vingilys.

Viešame konkurse paraiškas pateikę kandidatai Lietuvos futbolo federacijos Vykdomojo komiteto (VK) nariams turėjo galimybę pristatyti savo paraiškas. Jas pristatė Svajūnas Česnulis, Dainius Gudaitis, Henrikas Grigas, Antanas Vingilys bei Vokietijos pilietis, Estijoje treneriu dirbantis Yusufas Erdoganas.

Išklausęs visus pristatymus LFF VK balsavo dėl trenerių paskyrimo. U-19 rinktinės treneriu paskirtas Antanas Vingilys, U-17 rinktinės treneriu – Svajūnas Česnulis.

52 metų A. Vingilys per savo trenerio karjerą dirbo su keliomis skirtingaus amžiaus jaunių rinktinėmis. Jo vadovaujama U-17 rinktinė pateko į „Elitinį“ atrankos etapą, o U-19 rinktinė žaidė Lietuvoje vykusiame finaliniame etape. Praėjusiais metai treneris vadovavo U-21 rinktinei.

46 metų S. Česnulis - ilgametis „Šilutės“ pagrindinės komandos ir jaunimo ekipų treneris. Jis yra dirbęs U-19 rinktinės trenerio asistento pareigose, o praėjusiais metais – U-19 rinktinės vyriausiuoju treneriu.

Susijusios naujienos

 • Dainos vaizdo klipe – ir rinktinių žaidėjai

  2017-06-09

  Rinktinės

  Dainos vaizdo klipe – ir rinktinių žaidėjai

  Lietuvos futbolo rinktinę šeštadienį į kovą su Slovakija palydės ne tik jau įprasta „Colours of Bubbles“ daina, bet ir vaizdo klipas, kuriame nusifilmavo patys futbolininkai. Daina „Truth or dare“ iš...

 • Šiauliuose vyko pirmosios Regionų rinktinių pirmenybės

  2017-06-06

  Rinktinės

  Šiauliuose vyko pirmosios Regionų rinktinių pirmenybės

  Birželio 4 dieną Šiauliuose startavo naujas projektas – vyko pirmosios Lietuvos futbolo federacijos regionų rinktinių pirmenybės.   Pagrindinis šio projekto tikslas – ne rezultatas, o suteikti kuo...

 • Rinktinių pasiruošimui - moderni technologija

  2017-04-18

  Rinktinės

  Rinktinių pasiruošimui - moderni technologija

  Lietuvos futbolo rinktinės pradėjo dirbti su garsiausių pasaulio klubų naudojamu moderniu treniruočių įrankiu - GPS technologija paremta „Catapult“ stebėsenos sistema, kuri leidžia stebėti...