Lietuvos futbolo federacija

Jaunių varžybos

Vartininkų turnyre – puikus merginos pasirodymas

2017-05-28

Vartininkų turnyre – puikus merginos pasirodymas

Vyresnio amžiaus grupėje sau lygių antrą kartą iš eilės neturėjo „Žalgirio“ akademijos auklėtinis Dominykas Valeckas, iškovojęs vietą didžiajame turnyre, kuriame birželio mėnesį kovos 2000–2002 metų gimimo vartininkai.

Antrą poziciją užėmė Kristupas Menciūnas, trečioje vietoje, kaip ir pernai, liko Karolis Makevičius.

Įdomu tai, kad pirmą sykį tokio pobūdžio varžybose dalyvavo mergina. Meda Šeškutė keliems vaikinams davė į kaulus, vienu metu pirmavo pusfinalyje prieš nugalėtoją D. Valecką, tačiau lemiamu metu jaunajai vartininkei pritrūko jėgų ir ši liko ketvirta.

Grigiškėse futbolo abecėlę kremtanti M. Šeškutė liko patenkinta tiek savo pasirodymu, tiek ir pačiomis varžybomis: „Smagus turnyras, treneris pasiūlė dalyvauti ir aš sutikau. Jeigu jame būtų dar kitų mergaičių, būtų dar įdomiau tarpusavyje pasirungti. Sunkiausia buvo pusfinalyje: iš pradžių sekėsi gerai, bet po to pritrūko jėgų. Po turnyro sulaukiau nemažai pagyrų, todėl buvau labai patenkinta“.

Tarp jaunesnių vartininkų sau lygių neturėjo Arnas Voitinavčius, antrąja vieta tenkinosi Dovas Elzbergas, ant prizininkų pjedestalo taip pat įsitaisė Joris Aliukonis.

„Smagu, kad turnyrą laimėjo mūsų akademijos atstovai, tačiau dėkojame visiems dalyvavusiems. Pirmą kartą mūsų turnyre dalyvavo mergina, kuri visus nustebino savo pasirodymu, nors liko ketvirta. Šis turnyras buvo tarsi įžanga į „Žalgirio“ vartininkų akademijos šio mėnesio organizuojamus renginius – trenerių seminarą ir tradiciniu jau tapusį vartininkų turnyrą. Dėkoju ir jaunųjų futbolininkų tėvams, kurie tokią karštą dieną rado laiko palaikyti savo atžalas, vaikų treneriams, taip pat Lietuvos futbolo federacijai ir rėmėjams už suteiktą paramą“, – pasakojo „Žalgirio“ vartininkų treneris Audrius Paškevičius.

Primename, jog seminaras, kuriame patirtimi dalinsis sėkmingai Anglijoje dirbantis Justinas Gasiūnas, įvyks birželio 16-ąją, o vyresnių 2000–2002 metų gimimo vartininkų turnyras – birželio 18-ąją dieną.

fkžalgiris.lt informacija; Manto Tamulionio nuotr.

 

Susijusios naujienos

 • Jaunimo futbolo Pirmos lygos U-19 diviziono apžvalga

  2019-07-27

  Jaunių varžybos

  Jaunimo futbolo Pirmos lygos U-19 diviziono apžvalga

  15 komandų rungiasi Jaunimo futbolo Pirmos lygos U-19 divizione. Šis divizionas yra skirtas tobulėti 2000 metų ir jaunesniems žaidėjams prieš pereinant jiems į vyrų futbolo pakopą.   Sužaidus pusę...

 • Jaunimo futbolo Pirmos lygos U-17 diviziono apžvalga

  2019-07-26

  Jaunių varžybos

  Jaunimo futbolo Pirmos lygos U-17 diviziono apžvalga

  Apžvelgiame antrųjų pagal rangą Jaunimo futbolo varžybų situaciją.   Pirmos lygos U-17 divizione užsiregistravo žaisti 13 komandų, kurios prieš sezoną buvo paskirstytos į Pietų-Rytų ir...

 • Jaunimo futbolo Pirmos lygos U-15 diviziono apžvalga

  2019-07-25

  Jaunių varžybos

  Jaunimo futbolo Pirmos lygos U-15 diviziono apžvalga

  17 komandų šiemet pradėjo žygį Jaunimo futbolo Pirmosios lygos divizione, skirtame 2005 m. gimusiems žaidėjams. Pagal pirmenybių reglamentą, komandos rungiasi Pietų, Rytų bei Šiaurės-Vakarų regionų...