Lietuvos futbolo federacija

Jaunimo varžybos

Vartininkų turnyre – puikus merginos pasirodymas

2017-05-28

Vartininkų turnyre – puikus merginos pasirodymas

Vyresnio amžiaus grupėje sau lygių antrą kartą iš eilės neturėjo „Žalgirio“ akademijos auklėtinis Dominykas Valeckas, iškovojęs vietą didžiajame turnyre, kuriame birželio mėnesį kovos 2000–2002 metų gimimo vartininkai.

Antrą poziciją užėmė Kristupas Menciūnas, trečioje vietoje, kaip ir pernai, liko Karolis Makevičius.

Įdomu tai, kad pirmą sykį tokio pobūdžio varžybose dalyvavo mergina. Meda Šeškutė keliems vaikinams davė į kaulus, vienu metu pirmavo pusfinalyje prieš nugalėtoją D. Valecką, tačiau lemiamu metu jaunajai vartininkei pritrūko jėgų ir ši liko ketvirta.

Grigiškėse futbolo abecėlę kremtanti M. Šeškutė liko patenkinta tiek savo pasirodymu, tiek ir pačiomis varžybomis: „Smagus turnyras, treneris pasiūlė dalyvauti ir aš sutikau. Jeigu jame būtų dar kitų mergaičių, būtų dar įdomiau tarpusavyje pasirungti. Sunkiausia buvo pusfinalyje: iš pradžių sekėsi gerai, bet po to pritrūko jėgų. Po turnyro sulaukiau nemažai pagyrų, todėl buvau labai patenkinta“.

Tarp jaunesnių vartininkų sau lygių neturėjo Arnas Voitinavčius, antrąja vieta tenkinosi Dovas Elzbergas, ant prizininkų pjedestalo taip pat įsitaisė Joris Aliukonis.

„Smagu, kad turnyrą laimėjo mūsų akademijos atstovai, tačiau dėkojame visiems dalyvavusiems. Pirmą kartą mūsų turnyre dalyvavo mergina, kuri visus nustebino savo pasirodymu, nors liko ketvirta. Šis turnyras buvo tarsi įžanga į „Žalgirio“ vartininkų akademijos šio mėnesio organizuojamus renginius – trenerių seminarą ir tradiciniu jau tapusį vartininkų turnyrą. Dėkoju ir jaunųjų futbolininkų tėvams, kurie tokią karštą dieną rado laiko palaikyti savo atžalas, vaikų treneriams, taip pat Lietuvos futbolo federacijai ir rėmėjams už suteiktą paramą“, – pasakojo „Žalgirio“ vartininkų treneris Audrius Paškevičius.

Primename, jog seminaras, kuriame patirtimi dalinsis sėkmingai Anglijoje dirbantis Justinas Gasiūnas, įvyks birželio 16-ąją, o vyresnių 2000–2002 metų gimimo vartininkų turnyras – birželio 18-ąją dieną.

fkžalgiris.lt informacija; Manto Tamulionio nuotr.

 

Susijusios naujienos

 • Prasidėjo registracija į 2020 m. Wellkid lygą

  2020-01-27

  Jaunimo varžybos

  Prasidėjo registracija į 2020 m. Wellkid lygą

  Nuo šiandienos iki vasario 5 d. vyks komandų registracija į 2020 m. Lietuvos vaikų futbolo čempionatą „Wellkid lyga“. Esminės čempionato formato naujovės buvo pristatytos sausio 24 d. posėdyje Kaune...

 • Tarp būsimų Wellkid lygos naujovių – U-9 amžiaus divizionas

  2020-01-17

  Jaunimo varžybos

  Tarp būsimų Wellkid lygos naujovių – U-9 amžiaus divizionas

  Kaune įvyks susirinkimas dėl 2020 m. Lietuvos vaikų futbolo čempionato „Wellkid lyga“ formato naujovių. Susirinkimas su sporto organizacijų atstovais bus surengtas sausio 24 d. Kauno NFA...

 • Vaikų salės futbolo čempionato pradžia – sausio 25-ąją

  2020-01-10

  Jaunimo varžybos

  Vaikų salės futbolo čempionato pradžia – sausio 25-ąją

  Mėnesio pabaigoje startuos atnaujinto formato futsalo varžybos vaikams, kurios vyks trijose amžiaus grupėse. 2020 metų Lietuvos vaikų salės futbolo čempionate žais 89 komandos. Pernai debiutavęs...