Lietuvos futbolo federacija

Futbolo forumas

Antrajame forume aptarė įvykusius ir siūlomus valdymo pokyčius

2017-06-04

Antrajame forume aptarė įvykusius ir siūlomus valdymo pokyčius

Vilniuje surengtas antras Futbolo forumas gerojo valdymo praktikos tema. Šio bendruomenenės susirinkimo metu pristatytas rudenį pirmojo forumo metu išrinktos darbo grupės raportas, aptarti LFF Konferencijoje priimtus įstatai bei vyko diskusijos dėl galimų naujų pokyčių Lietuvos futbolo valdyme.

Raportą, kuriame yra išdėstytos konkrečios rekomendacijos tolesniems pokyčiams įgyvendinti, pristatė darbo grupės pirmininkas Gintautas Babravičius, Siūlomi pokyčiai ankščiau buvo pristatyti LFF Vykdomojo komiteto nariams ir dalis jų priimta praėjusį mėnesį vykusios LFF Konferencijos metu.

„Visi žinome, kad reikia tvarkytis su dabartinėmis problemomis Lietuvos futbole. Nėra prasmės žvalgytis atgal, o siūlyti pokyčius. Raporto pristatymuose apskrityse ir asociacijose buvo nemažai diskusijų ir pozityvios energijos, tad labai džiugu, kad visuomenei rūpi išspręsti aktualius klausimus ir mes skinamės kelią į priekį. Dalį raporte pateiktų principų LFF konferencija priėmė, bet įstatų tobulinimas yra neišvengiamas“, sakė G. Babravičius.

LFF generalinis direktorius Nerijus Dunauskas apžvelgė LFF konferencijoje atliktus įstatų pakeitimus ir teigė, kad po įtemptų paskutinių mėnesių futbolo visuomenė turi būti vieninga ir kartu siekti reikalingų pokyčių.

„Šiuo metu turime du kertinius dalykus. Pirmasis – yra patvirtinta strategija iki 2020 metų, pagal kurią mes sieksime paversti futbolą sporto šaka numeris vienas Lietuvoje. Antrasis – LFF konferencijoje priimti įstatai, kurie laukia patvirtinimo registrų centre. Manau, kad visa tai rodo Lietuvos futbolo bendruomenės brandą prisidedant prie strategijos ir įstatų keitimo. Mačiau, kaip mūsų rinktinės treneris prieš rungtynes nuteikia žaidėjus rungtynėms ir kaip komanda susitelkia joms. Norėčiau, kad mes visi taip pat būtume kaip komanda ir taip užsidegę siektume rezultatų“, sakė N. Dunauskas.

Vėliau susirinkę forumo dalyviai diskutavo apie tai, ką būtina tobulinti ir kam reikia skirti didžiausią dėmesį šalies futbolo valdymo ir oganizavimo struktūroje. Įvairūs treneriai ir entuziastai pasisakė dėl įvairių aspektų: vaikų mokykloms skiriamų resursų, futbolo klubų galimybių dalyvaujant valdyme, futbolo federacijos prestižo gerinimo ir jos didesnio bendradarbiavimo su šalies valdžia ir verslu bei kitų aktualių klausimų.

Darbo grupės pirmininkas G. Babravičius taip pat pristatė memorandumą dėl Lietuvos futbolo strategijos iki 2020 m. įgyvendinimo. Jame apibendrinti pagrindiniai darbo grupės siūlymai.

Paskutinė futbolo forumo darbo grupės gerojo valdymo praktikos raporto versija

Memorandumas dėl Lietuvos futbolo strategijos iki 2020 m. įgyvendinimo

Susijusios naujienos

 • Kviečiame registruotis į atvirą futbolo forumą

  2018-04-18

  Futbolo forumas

  Kviečiame registruotis į atvirą futbolo forumą

  Š. m. balandžio 28 d. (šeštadienį) 12 val. Klaipėdoje vyks atviras Lietuvos futbolo forumas „Futbolo perspektyvos Lietuvoje – apskričių vaidmuo“, kurį kartu su partneriais rengia Lietuvos futbolo...

 • Balandžio gale Klaipėdoje – atviras futbolo forumas

  2018-03-28

  Futbolo forumas

  Balandžio gale Klaipėdoje – atviras futbolo forumas

  Š. m. balandžio 28 d. Klaipėdoje vyks atviras Lietuvos futbolo forumas „Futbolo perspektyvos Lietuvoje – apskričių vaidmuo“. Tradicija jau tapusio forumo tikslas – vieša diskusija, kurios metu bus...

 • Birželio 3-iąją – antras Futbolo forumas

  2017-05-26

  Futbolo forumas

  Birželio 3-iąją – antras Futbolo forumas

  Birželio 3 dieną, Vilniuje vyks atviras antrasis Futbolo forumas „Gerojo valdymo praktika“. Pirmasis Forumas surengtas praėjusių metų rudenį. Forumo tikslas - viešą diskusija kurios metu bendroje...