Lietuvos futbolo federacija

Merginų varžybos

Ukmergiškės nugalėjo merginų čempionate

2017-06-05

Ukmergiškės nugalėjo merginų čempionate

Birželio 2–3 dienomis Šventupėje buvo surengtas Lietuvos merginų, gimusių 2000 m. ir jaunesnių, futbolo čempionatas, kuriame kovėsi 8 komandos.

A grupėje žaidė Šiaulių SG-FA, Tauragės SM-FK „Tauras“, Ukmergės SC, Utenos „Utenis“. Visas 3 dvikovas laimėjo ukmergiškės ir pelnė kelialapį į finalą. Antrą vietą grupėje pelnė tauragiškės (6 t.) ir pateko į mažąjį finalą. Pergalę prieš uteniškes iškovojo šiaulietės (3 t.)

B grupėje galingai pasirodė Vilniaus MFA „Žalgiris“ (9 t.), įveikęs Klaipėdos FM,  Mažeikių „Triumfą“ ir Vilniaus MFK „Žalgirį“. Pastaroji komanda (6 t.) užėmė grupėje antrą vietą ir tęsė kovą dėl bronzos medalių. Mažeikių „Triumfas“ (3 t.) įveikė Klaipėdos FM.

Čempionato 7 vietą pelnė „Utenis“, 6:2 pranokęs klaipėdietes. 5 vietą užėmė Šiaulių SG-FA po pergalės 4:0 prieš mažeikiškės.

Rungtynės dėl medalių buvo atkaklios ir jose prireikė pratęsimų. MFK „Žalgiris“ įveikė tauragiškės 1:0, įvartį įmušus Aistei Čižaitei. Finale Ukmergės SC-„Keliai“ nugalėjo MFA „Žalgirį“ 2:1, pasižymėjus dusyk Irinai Kvasnickaitei ir Gabijai Gedgaudaitei.

Čempionatą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC) ir Lietuvos moterų futbolo asociacija (LMFA).

Apdovanotos geriausios ir perspektyviausios komandų žaidėjos:

Ukmergės SC: Irina Kvasnickaitė; Livija Toropovaitė.

Vilniaus MFA „Žalgiris“: Gabija Gedgaudaitė; Erika Šupelytė.

Vilniaus MFK „Žalgiris“: Gintarė Blažytė; Agnieška Ceškel.

Tauragės SM-FK „Tauras“: Evelina Petrauskaitė; Augustė Bliudžytė.

Susijusios naujienos

 • Vievyje surengtas merginų salės futbolo turnyras

  2018-02-12

  Merginų varžybos

  Vievyje surengtas merginų salės futbolo turnyras

  „Futbolas ne tik vaikinų sportas“, – taip teigė sekmadienio rytą Vievio gimnazijos sporto salėje susirinkusios merginos. Vasario 11 d. vyko pirmasis futbolininkų brolių I. ir A. Steško bei V...

 • Kaune vyks tradicinis A. Stanislovaičio taurės turnyras merginoms

  2017-12-08

  Merginų varžybos

  Kaune vyks tradicinis A. Stanislovaičio taurės turnyras merginoms

  Gruodžio 17 dieną Nacionalinės futbolo akademijos manieže įvyks merginų 7×7 turnyras, kuriame susirungs 7 komandos. Turnyre užsiregistravo MFK „Kauno Žalgiris“, SM „Tauras“, Vilniaus FM, Šiaulių A...

 • Artėja merginų futbolo turnyrų „Banga Cup“ ciklas

  2017-11-22

  Merginų varžybos

  Artėja merginų futbolo turnyrų „Banga Cup“ ciklas

  Gargžduose antrus metus iš eilės vyks merginų futbolo turnyrų „Banga Cup“ ciklas, kuriame keturiose amžiaus grupėse varžysis 28 komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos Federacijos. Lapkričio 25...