Lietuvos futbolo federacija

Regionų pirmenybės

Šiauliuose vyko pirmosios Regionų rinktinių pirmenybės

2017-06-06

Šiauliuose vyko pirmosios Regionų rinktinių pirmenybės

Birželio 4 dieną Šiauliuose startavo naujas projektas vyko pirmosios Lietuvos futbolo federacijos regionų rinktinių pirmenybės.

 

Pagrindinis šio projekto tikslas – ne rezultatas, o suteikti kuo didesnę galimybę jauniems žaidėjams parodyti savo sugebėjimus ir pretenduoti į Lietuvos jaunimo rinktinę (U-16).

Pagal regionus buvo suskirstytos keturios komandos: Aukštaitijos regiono treneriai - Renatas Vestartas ir Tadas Šalkauskas, Žemaitijos regiono treneris – David Afonso, Kauno regiono treneris – Audrius Statkevičius ir Vilniaus regiono treneris – Žydrūnas Grudzinskas.

Šiame renginyje treneriai turėjo galimybę pamatyti žaidėjus, juos analizuoti ir pateikti savo vertinimus apie kiekvieną iš jų. Po žaidynių vykusiame bendrame aptarime su treneriais, buvo nuspręsta, jog toks projektas turi didelį potencialą.
Kitas šio amžiaus grupės turas numatytas vasario mėnesį, uždarame futbolo manieže, kuriame jau bus atlikti specialūs žaidėjų testai.

Organizatorių teigimu, taip pat norėtųsi pasidžiaugti Žemaitijos regiono atrankoje, (kuri vyko Gargžduose), dideliu trenerių aktyvumu – net 7 treneriai dalyvavo joje atvežę savo auklėtinius. To norėtųsi ir finalinėje stadijoje, kad vaikus atlydėtų ne tik jų tėveliai, bet ir treneriai, kuriems bus suteikta galimybė tiesiogiai dalyvauti atrankoje, išreiškiant savo nuomonę diskusijose.

Tikimasi, jog šis projektas padės mums augti, „nepraleisti pro pirštus“ nei vieno potencialaus kandidato į jaunimo rinktinę bei įtrauks visą futbolo bendruomenę, motyvuos daugiau žaidžiančių vaikų.

Artimiausias kitos amžiaus grupės U-17 renginys numatytas birželio 21 d. Klaipėdoje.

Susijusios naujienos