Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Įsigyti bilietus ir atvykti ragina iš anksto

2017-06-09

Įsigyti bilietus ir atvykti ragina iš anksto

Lietuvos futbolo rinktinės aistruoliai kviečiami įsigyti bilietus į rungtynes su Slovakija iš anksto - rungtynių dieną prie stadiono prekyba nevyks. 

Bilietus į birželio 10 d. rungtynes su Slovakija futbolo aistruoliai gali įsigyti internetu "Ticketmarket.lt" svetainėje arba "PayPost" vietose. Prekyba užsidarys likus 1 val. iki rungtynių pradžios.

Rungtynių dieną - birželio 10-ąją - bilietai brangs (iki 20 eurų) ir dėl UEFA reikalavimų nebus galimybes jų parduoti prie stadiono.

Paskutinė bilietų prekyba vyks birželio 10 d. nuo 20 val. prie "Panoramos" viešbučio, netoli stoties (Sodų g. 14, Vilnius).

Siekiant išvengti spūsčių prie įėjimo vartų, kviečiame žiūrovus atvykti į stadioną kaip įmanoma anksčiau, rekomenduojama - ne vėliau kaip likus 1 valandai iki rungtynių pradžios.

Prieš rungtynes stadiono mažojoje aikštelėje žiūrovų tradiciškai lauks fanų zona, kuri prasidės 20 val. ir baigsis 21 val. 30 min.

Lietuvos ir Slovakijos rinktinių dvikova prasidės 21 valandą 45 minutės.

Susijusios naujienos

 • Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  2019-03-18

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  Lietuvos futbolo rinktinė pirmadienį pradėjo treniruočių stovyklą Vokietijoje ir rengsis penktadienį vyksiančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu. Didžioji rinktinės dalis...

 • Rinktinėje V. Borovskį keičia E. Vaitkūnas

  2019-03-17

  Vyrų rinktinė

  Rinktinėje V. Borovskį keičia E. Vaitkūnas

  Lietuvos nacionalinės rinktinės sudėtyje prieš pirmąją 2020 m. Europos čempionato atrankos stovyklą įvyko vienas pasikeitimas. Tarp 23 pakviestų žaidėjų buvęs dešiniojo krašto gynėjas Valdemaras...

 • V. Urbonas: „Pasirinkti futbolininkai – pilnai tenkina“

  2019-03-12

  Vyrų rinktinė

  V. Urbonas: „Pasirinkti futbolininkai – pilnai tenkina“

  Lietuvos futbolo rinktinės treneris Valdas Urbonas antradienį pakomentavo pasirinktą žaidėjų sąrašą, kuris ruošis ateinančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu ir draugiškam...