Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Įsigyti bilietus ir atvykti ragina iš anksto

2017-06-09

Įsigyti bilietus ir atvykti ragina iš anksto

Lietuvos futbolo rinktinės aistruoliai kviečiami įsigyti bilietus į rungtynes su Slovakija iš anksto - rungtynių dieną prie stadiono prekyba nevyks. 

Bilietus į birželio 10 d. rungtynes su Slovakija futbolo aistruoliai gali įsigyti internetu "Ticketmarket.lt" svetainėje arba "PayPost" vietose. Prekyba užsidarys likus 1 val. iki rungtynių pradžios.

Rungtynių dieną - birželio 10-ąją - bilietai brangs (iki 20 eurų) ir dėl UEFA reikalavimų nebus galimybes jų parduoti prie stadiono.

Paskutinė bilietų prekyba vyks birželio 10 d. nuo 20 val. prie "Panoramos" viešbučio, netoli stoties (Sodų g. 14, Vilnius).

Siekiant išvengti spūsčių prie įėjimo vartų, kviečiame žiūrovus atvykti į stadioną kaip įmanoma anksčiau, rekomenduojama - ne vėliau kaip likus 1 valandai iki rungtynių pradžios.

Prieš rungtynes stadiono mažojoje aikštelėje žiūrovų tradiciškai lauks fanų zona, kuri prasidės 20 val. ir baigsis 21 val. 30 min.

Lietuvos ir Slovakijos rinktinių dvikova prasidės 21 valandą 45 minutės.

Susijusios naujienos

 • FIFA pasaulio rinktinių reitingas išlieka nepakitęs

  2020-04-09

  Vyrų rinktinė

  FIFA pasaulio rinktinių reitingas išlieka nepakitęs

  Dėl pasaulyje siaučiančios COVID-19 pandemijos sumažėjus futbolo rungtynių skaičiui, naujasis FIFA pasaulio vyrų rinktinių reitingas išliko nepakitęs. Nutraukus čempionatus bei atidėjus oficialias...

 • Baltijos taurės varžybos atidedamos neribotam laikui

  2020-04-01

  Vyrų rinktinė

  Baltijos taurės varžybos atidedamos neribotam laikui

  Po UEFA sprendimo atšaukti visas tarptautines birželio mėnesio rungtynes, Lietuvos, Latvijos ir Estijos futbolo asociacijos nusprendė atidėti vyrų ir U-21 rinktinių Baltijos taurės varžybas. Šiandien...

 • E. Šetkus karantino metu rekomenduoja sportuoti ir skaityti knygas

  2020-04-01

  Vyrų rinktinė

  E. Šetkus karantino metu rekomenduoja sportuoti ir skaityti knygas

  Karantino metu atsiradus daugiau laisvo laiko, LFF dalinasi šalies futbolo atstovų rekomendacijomis, kaip tą laiką turiningai praleisti. Geriausias Lietuvos futbolininkas Ernestas Šetkus pasidalino...