Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Įsigyti bilietus ir atvykti ragina iš anksto

2017-06-09

Įsigyti bilietus ir atvykti ragina iš anksto

Lietuvos futbolo rinktinės aistruoliai kviečiami įsigyti bilietus į rungtynes su Slovakija iš anksto - rungtynių dieną prie stadiono prekyba nevyks. 

Bilietus į birželio 10 d. rungtynes su Slovakija futbolo aistruoliai gali įsigyti internetu "Ticketmarket.lt" svetainėje arba "PayPost" vietose. Prekyba užsidarys likus 1 val. iki rungtynių pradžios.

Rungtynių dieną - birželio 10-ąją - bilietai brangs (iki 20 eurų) ir dėl UEFA reikalavimų nebus galimybes jų parduoti prie stadiono.

Paskutinė bilietų prekyba vyks birželio 10 d. nuo 20 val. prie "Panoramos" viešbučio, netoli stoties (Sodų g. 14, Vilnius).

Siekiant išvengti spūsčių prie įėjimo vartų, kviečiame žiūrovus atvykti į stadioną kaip įmanoma anksčiau, rekomenduojama - ne vėliau kaip likus 1 valandai iki rungtynių pradžios.

Prieš rungtynes stadiono mažojoje aikštelėje žiūrovų tradiciškai lauks fanų zona, kuri prasidės 20 val. ir baigsis 21 val. 30 min.

Lietuvos ir Slovakijos rinktinių dvikova prasidės 21 valandą 45 minutės.

Susijusios naujienos

 • O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  2019-01-16

  Vyrų rinktinė

  O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimuose dvejoms kategorijoms nominuotas Lietuvos rinktinės saugas Ovidijus Verbickas jau pradėjo pasiruošimą naujam sezonui su Marijampolės „Sūduvos“ komanda, kai...

 • Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  2018-12-12

  Vyrų rinktinė

  Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, kad pradėjo atranką Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės ir Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės vyriausiųjų trenerių pareigoms užimti. Pagal tarptautinius...

 • E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  2018-12-10

  Vyrų rinktinė

  E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  Lietuvos rinktinės gynėjui Edvinui Girdvainiui 2018 metai buvo permainingi. 25-erių metų futbolininkas praėjusį sezoną baigė Rusijoje, kur gynė Tomsko „Tom“ komandos garbę, o vasarą pasirašė...