Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Prieš rungtynes – pramogos fanų zonoje

2017-06-09

Prieš rungtynes – pramogos fanų zonoje

Iš anksto į Lietuvos ir Slovakijos rungtynes šeštadienio vakare atvykę futbolo aistruoliai ne tik išvengs eilių, bet ir laiką galės praleisti fanų zonoje.

Tradiciškai fanų zona bus rengiama mažojoje stadiono aikštelėje ir startuos 20 valandą. 

Fanų zonoje žiūrovų lauks interaktyvios pramogos -  "Zoom zoom futbolas" (futbolas su 3D akiniais) ir "Playstation" konsolė su FIFA žaidimu.

Aktyvius futbolo gerbėjus džiugins futbolo taiklumo, žongliravimo konkursai su prizais, "gyvasis" stalo futbolas - kai žaidėjais taps patys dalyviai. 

Aistringiausi gerbėjai galės nuspalvinti savo veidus Lietuvos rinktinės spalvomis, o socialinių tinklų ir nuotraukų mėgėjams bus galima įsiamžinti prie rinktinės futbolininkų sienelės.

Visus susirinkusius linksmins futbolo rinktinės draugų "Radiocentro" muzika.

Fanų zona veiks iki 21 val. 30 min., po jos žiūrovai bus pakviesti užimti savo vietas.

Lietuvos ir Slovakijos rinktinių dvikova prasidės 21 valandą 45 minutės. Bilietus galima įsigyti internetu "Ticketmarket.lt" svetainėje arba "PayPost" vietose.

Susijusios naujienos

 • Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  2020-07-09

  Vyrų rinktinė

  Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  Lietuvos nacionalinės rinktinės trenerio asistentas bei Lietuvos U-17 rinktinės treneris Marius Stankevičius pasirašė sutartį su F.C. Lumezzane. M. Stankevičius teigia, kad pastaruoju metu turėjo...

 • Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  2020-07-03

  Vyrų rinktinė

  Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  Sustabdžius pasaulinę COVID-19 pandemiją, UEFA uždegė žalią šviesą nacionalinių rinktinių rungtynėms. Rudens ciklą lietuviai pradės dvejomis rungtynėmis Tautų lygoje, o spalio 7 dieną Lietuvos...

 • A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  2020-07-02

  Vyrų rinktinė

  A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  Lenkijos „Ekstraklasa“ lygos komanda Balstogės „Jagiellonia“ švęsdama komandos šimtmetį sudarė simbolinę šimtmečio sudėtį. „Jagiellonia“ pakvietė sirgalius balsuoti bei išrinkti geriausią šimtmečio...