Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Prieš rungtynes – pramogos fanų zonoje

2017-06-09

Prieš rungtynes – pramogos fanų zonoje

Iš anksto į Lietuvos ir Slovakijos rungtynes šeštadienio vakare atvykę futbolo aistruoliai ne tik išvengs eilių, bet ir laiką galės praleisti fanų zonoje.

Tradiciškai fanų zona bus rengiama mažojoje stadiono aikštelėje ir startuos 20 valandą. 

Fanų zonoje žiūrovų lauks interaktyvios pramogos -  "Zoom zoom futbolas" (futbolas su 3D akiniais) ir "Playstation" konsolė su FIFA žaidimu.

Aktyvius futbolo gerbėjus džiugins futbolo taiklumo, žongliravimo konkursai su prizais, "gyvasis" stalo futbolas - kai žaidėjais taps patys dalyviai. 

Aistringiausi gerbėjai galės nuspalvinti savo veidus Lietuvos rinktinės spalvomis, o socialinių tinklų ir nuotraukų mėgėjams bus galima įsiamžinti prie rinktinės futbolininkų sienelės.

Visus susirinkusius linksmins futbolo rinktinės draugų "Radiocentro" muzika.

Fanų zona veiks iki 21 val. 30 min., po jos žiūrovai bus pakviesti užimti savo vietas.

Lietuvos ir Slovakijos rinktinių dvikova prasidės 21 valandą 45 minutės. Bilietus galima įsigyti internetu "Ticketmarket.lt" svetainėje arba "PayPost" vietose.

Susijusios naujienos

 • Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  2019-03-18

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  Lietuvos futbolo rinktinė pirmadienį pradėjo treniruočių stovyklą Vokietijoje ir rengsis penktadienį vyksiančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu. Didžioji rinktinės dalis...

 • Rinktinėje V. Borovskį keičia E. Vaitkūnas

  2019-03-17

  Vyrų rinktinė

  Rinktinėje V. Borovskį keičia E. Vaitkūnas

  Lietuvos nacionalinės rinktinės sudėtyje prieš pirmąją 2020 m. Europos čempionato atrankos stovyklą įvyko vienas pasikeitimas. Tarp 23 pakviestų žaidėjų buvęs dešiniojo krašto gynėjas Valdemaras...

 • V. Urbonas: „Pasirinkti futbolininkai – pilnai tenkina“

  2019-03-12

  Vyrų rinktinė

  V. Urbonas: „Pasirinkti futbolininkai – pilnai tenkina“

  Lietuvos futbolo rinktinės treneris Valdas Urbonas antradienį pakomentavo pasirinktą žaidėjų sąrašą, kuris ruošis ateinančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu ir draugiškam...