Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Prieš rungtynes – pramogos fanų zonoje

2017-06-09

Prieš rungtynes – pramogos fanų zonoje

Iš anksto į Lietuvos ir Slovakijos rungtynes šeštadienio vakare atvykę futbolo aistruoliai ne tik išvengs eilių, bet ir laiką galės praleisti fanų zonoje.

Tradiciškai fanų zona bus rengiama mažojoje stadiono aikštelėje ir startuos 20 valandą. 

Fanų zonoje žiūrovų lauks interaktyvios pramogos -  "Zoom zoom futbolas" (futbolas su 3D akiniais) ir "Playstation" konsolė su FIFA žaidimu.

Aktyvius futbolo gerbėjus džiugins futbolo taiklumo, žongliravimo konkursai su prizais, "gyvasis" stalo futbolas - kai žaidėjais taps patys dalyviai. 

Aistringiausi gerbėjai galės nuspalvinti savo veidus Lietuvos rinktinės spalvomis, o socialinių tinklų ir nuotraukų mėgėjams bus galima įsiamžinti prie rinktinės futbolininkų sienelės.

Visus susirinkusius linksmins futbolo rinktinės draugų "Radiocentro" muzika.

Fanų zona veiks iki 21 val. 30 min., po jos žiūrovai bus pakviesti užimti savo vietas.

Lietuvos ir Slovakijos rinktinių dvikova prasidės 21 valandą 45 minutės. Bilietus galima įsigyti internetu "Ticketmarket.lt" svetainėje arba "PayPost" vietose.

Susijusios naujienos

 • O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  2019-01-16

  Vyrų rinktinė

  O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimuose dvejoms kategorijoms nominuotas Lietuvos rinktinės saugas Ovidijus Verbickas jau pradėjo pasiruošimą naujam sezonui su Marijampolės „Sūduvos“ komanda, kai...

 • Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  2018-12-12

  Vyrų rinktinė

  Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, kad pradėjo atranką Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės ir Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės vyriausiųjų trenerių pareigoms užimti. Pagal tarptautinius...

 • E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  2018-12-10

  Vyrų rinktinė

  E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  Lietuvos rinktinės gynėjui Edvinui Girdvainiui 2018 metai buvo permainingi. 25-erių metų futbolininkas praėjusį sezoną baigė Rusijoje, kur gynė Tomsko „Tom“ komandos garbę, o vasarą pasirašė...