Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Prieš rungtynes – pramogos fanų zonoje

2017-06-09

Prieš rungtynes – pramogos fanų zonoje

Iš anksto į Lietuvos ir Slovakijos rungtynes šeštadienio vakare atvykę futbolo aistruoliai ne tik išvengs eilių, bet ir laiką galės praleisti fanų zonoje.

Tradiciškai fanų zona bus rengiama mažojoje stadiono aikštelėje ir startuos 20 valandą. 

Fanų zonoje žiūrovų lauks interaktyvios pramogos -  "Zoom zoom futbolas" (futbolas su 3D akiniais) ir "Playstation" konsolė su FIFA žaidimu.

Aktyvius futbolo gerbėjus džiugins futbolo taiklumo, žongliravimo konkursai su prizais, "gyvasis" stalo futbolas - kai žaidėjais taps patys dalyviai. 

Aistringiausi gerbėjai galės nuspalvinti savo veidus Lietuvos rinktinės spalvomis, o socialinių tinklų ir nuotraukų mėgėjams bus galima įsiamžinti prie rinktinės futbolininkų sienelės.

Visus susirinkusius linksmins futbolo rinktinės draugų "Radiocentro" muzika.

Fanų zona veiks iki 21 val. 30 min., po jos žiūrovai bus pakviesti užimti savo vietas.

Lietuvos ir Slovakijos rinktinių dvikova prasidės 21 valandą 45 minutės. Bilietus galima įsigyti internetu "Ticketmarket.lt" svetainėje arba "PayPost" vietose.

Susijusios naujienos

 • FIFA pasaulio rinktinių reitingas išlieka nepakitęs

  2020-04-09

  Vyrų rinktinė

  FIFA pasaulio rinktinių reitingas išlieka nepakitęs

  Dėl pasaulyje siaučiančios COVID-19 pandemijos sumažėjus futbolo rungtynių skaičiui, naujasis FIFA pasaulio vyrų rinktinių reitingas išliko nepakitęs. Nutraukus čempionatus bei atidėjus oficialias...

 • Baltijos taurės varžybos atidedamos neribotam laikui

  2020-04-01

  Vyrų rinktinė

  Baltijos taurės varžybos atidedamos neribotam laikui

  Po UEFA sprendimo atšaukti visas tarptautines birželio mėnesio rungtynes, Lietuvos, Latvijos ir Estijos futbolo asociacijos nusprendė atidėti vyrų ir U-21 rinktinių Baltijos taurės varžybas. Šiandien...

 • E. Šetkus karantino metu rekomenduoja sportuoti ir skaityti knygas

  2020-04-01

  Vyrų rinktinė

  E. Šetkus karantino metu rekomenduoja sportuoti ir skaityti knygas

  Karantino metu atsiradus daugiau laisvo laiko, LFF dalinasi šalies futbolo atstovų rekomendacijomis, kaip tą laiką turiningai praleisti. Geriausias Lietuvos futbolininkas Ernestas Šetkus pasidalino...