Lietuvos futbolo federacija

Klaipėdos apskritis

Antrus metus – stovykla su olandų treneriais Palangoje

2017-06-12

Antrus metus – stovykla su olandų treneriais Palangoje

FK „Palangos“ klubas tęsdamas bendradarbiavimą su pajėgiausiu Olandijos futbolo klubu Roterdamo „Feyenoord“ šią vasarą antrus metus iš eilės Palangoje surengs vaikų vasaros futbolo stovyklą.

Šiemet vasaros futbolo stovykla įvyks liepos 2-7 dienomis. Joje gali registruotis nuo U-7 iki U-18 amžiaus jaunimo grupių talentai.

Savo įžvalgomis apie artėjančią stovyklą pasidalino ir FK „Palangos“ treneris Valdas Trakys.

„Labai džiaugiamės, kad pavyko pratęsti bendradarbiavimą su tokio lygio klubu, dabar jau Olandijos čempionu ir UEFA Čempionų lygos dalyviu – Roterdamo „Feyenoord“ klubu. Antrus metus iš eilės organizuojame stovyklą Lietuvos vaikams ir esu įsitikinęs, kad stovykla atneša daug naudos jos dalyviams.

Šiuo atveju talentingiems ir futbolą mėgstantiems vaikams nereikia vykti į Olandiją ar kitą Europos valstybę, nes į Palangą atvyksta labai kvalifikuoti „Feyenoord“ futbolo akademijos treneriai. Kai kurie iš jų šiemet laimėjo savo amžiaus Olandijos pirmenybes. Taigi, atvykę specialistai pasidalins savo patirtimi ir treniruočių metodika, susirinkę vaikai susiras naujų draugų, turės galimybe labiau išlavinti užsienio kalbą ir futbolo terminus, patobulins savo įgūdžius bei turės galimybę šauniai praleisti laiką pajūryje. „Feyenoord“ treneriams vėl talkins FK „Palangos“ trenerių kolektyvas. Taip pat, kaip ir praėjusiais metais, jei pavyks suderinti savo užimtumą, stovyklą planuoja aplankyti buvę garsūs Lietuvos futbolininkai: Lietuvos vyrų rinktinės treneris Edgaras Jankauskas, Robertas Poškus, Deividas Šemberas, Tomas Danilevičius ir kiti“, – papie būsimą stovyklą kalbėjo treneris V. Trakys.

Laukiame visų norinčių registruotis artėjančioje Roterdamo „Feyenoord“ vasaros futbolo stovykloje. Dėl registracijos ar išsamios informacijos galite kreiptis telefonu +37065184650 arba el. paštu: feyenoord.stovykla@gmail.com. Primename, kad dalyvių skaičius yra ribotas!

Susijusios naujienos

 • Klaipėdos I lygos pirmenybėse triumfavo debiutantė „Krantona“

  2018-03-04

  Klaipėdos apskritis

  Klaipėdos I lygos pirmenybėse triumfavo debiutantė „Krantona“

  FINALAS „Titanic“ - „Krantona“ 3:3 (2:2) (baudiniai - 9:10)  Šeštadienį vakare įvyko Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-os lygos finalo dvikova, kurioje rungtyniavo pirmą kartą į finalą...

 • „GP-Taškas“ – stipriausia Klaipėdos rajono pirmenybių ekipa

  2018-02-14

  Klaipėdos apskritis

  „GP-Taškas“ – stipriausia Klaipėdos rajono pirmenybių ekipa

  Vasario 9 dieną finišavo tris mėnesius trukusios Klaipėdos rajono salės futbolo pirmenybių varžybos, kuriose triumfavo „GP-Taškas“ ekipa. Lapkričio 6 dieną startavusios pirmenybės pritraukė 11...

 • Klaipėdoje perrinktas R. Jonaitis

  2017-09-19

  Klaipėdos apskritis

  Klaipėdoje perrinktas R. Jonaitis

  Rugsėjo 18 dieną Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijoje įvyko Valdymo organų – Prezidento ir Valdybos – rinkimai. Prieš balsavimą dėl prezidento posto, savo kandidatūrą atsiėmė Arūnas...