Lietuvos futbolo federacija

Moterų Baltijos lyga

Baltijos lyga prasidėjo „Gintros-Universiteto“ pergale

2017-06-17

Baltijos lyga prasidėjo „Gintros-Universiteto“ pergale

Lietuvos čempionės itin kovingose rungtynėse namuose įtikinamai 6:1 (3:1) nugalėjo Liepojos futbolininkes ir įsirašė pirmuosius tris taškus turnyrinėje lentelėje.

Rungtynės prasidėjo nervingai, komandos daug klydo, o aikštėje nuo pat susitikimo pradžios užvirė arši kova. Jau 11 rungtynių minutę po puikaus komandos draugės perdavimo viena prieš vartus atsidūrė Zenatha Coleman, kuri savo šanso nepraleido ir išvedė aikštės šeimininkes į priekį.

Vis tik neilgai trukus solo reidą surengusi Liepojos klubo puolėja Karlina Miksonė tolimu smūgiu nuginklavo „Gintros-Universiteto“ vartų sargę Aušrą Klevečkaitę ir išlygino rezultatą – 1:1.

Lietuvos čempionėms nesisekė perimti žaidimo kontrolės, o varžovės ir toliau propagavo grubų žaidimą bei ardė mūsiškių atakas. Antrą įvartį šiaulietėms pavyko pasiekti 31-ą minutę, kuomet po kampinio kilusia sumaištimi varžovių baudos aikštelėje pasinaudojo Liubov Gudčenko, kuri vėl išvedė komandą į priekį. Besibaigiant pirmajam kėliniui įvartį į rūbinę pasiuntė Z. Coleman ir Šiaulių ekipa atitrūko – 3:1.

Antrojo kėlinio pradžioje puikaus šanso neišnaudojo „Liepāja” ekipos saugė, kurios smūgis galva į tuščius vartus tikslo nepasiekė ir praskriejo greta virpsto. „Neįmuši tu, įmuša tau“ taisyklę patvirtino A. Alekperova, kurios perdavimu turėjęs tapti smūgis įskriejo į varžovių vartus – 4:1.

Rungtynių nugalėtojo klausimas jau nebekėlė abejonių, o „Gintra-Universitetas“ per likusį laiką pelnė dar du įvarčius ir įtvirtino pergalę – 6:1.

Jau šį sekmadienį, birželio 18 dieną 14 val. Šiaulių miesto savivaldybės stadione antrose Baltijos lygos rungtynėse šiaulietės susitiks su Latvijos čempione Rygos futbolo mokyklos komanda. Įėjimas į rungtynes – nemokamas.

Rungtynių statistika

„Gintra-Universitetas“ – „Liepāja“ 6:1 (3:1)

Įvarčiai: 11, 45 ir 56 min. Z. Coleman, 31 min. L. Hudchanka, 52 min. A. Alekperova, 90 min. D. Gailevičiūtė („Gintra-Universitetas“); 18 min. K. Miksone („Liepāja“)

Šiauliečių sudėtis; A. Klevečkaitė, V. Neverdauskaitė, S. Karasiovaitė (78 min. T. Veržbickaja), A. Mikutaitė, L. Gudčenko (46 min. L. Žižytė), D. Gailevičiūtė, A. Alekperova, A. Kyžaitė, S. Veličkaitė, P. Potapova (61 min. P. Sarkanaitė), Z. Coleman.

fkgintra.lt informacija

Susijusios naujienos

 • Finišavo moterų Baltijos lyga

  2017-09-10

  Moterų Baltijos lyga

  Finišavo moterų Baltijos lyga

  Rugsėjo 9 dieną buvo sužaistos paskutinės Baltijos moterų lygos (BWFL) rungtynės, po kurių paaiškėjo galutinės komandų pozicijos. Varžybų šeštajame ture sprendėsi sidabro ir bronzos medalių...

 • „Gintra-Universitetas“ triumfavo Baltijos lygoje

  2017-08-12

  Moterų Baltijos lyga

  „Gintra-Universitetas“ triumfavo Baltijos lygoje

  Pirmąjį sezono tikslą Šiaulių komandai įgyvendinti pavyko – Lietuvos čempionių ekipa tapo stipriausia Pabaltijyje ir iškovojo po kelerių metų pertraukos atgimusios Baltijos moterų futbolo lygos...

 • „Gintra-Universitetas“ gražiu stiliumi susitvarkė su Talino klubu

  2017-08-10

  Moterų Baltijos lyga

  „Gintra-Universitetas“ gražiu stiliumi susitvarkė su Talino klubu

  Užtikrintai rungtyniavusios Lietuvos čempionės pratęsė pergalių seriją be didesnių problemų 3:0 (3:0) pranokdamos Talino „Flora“ komandą iš Estijos ir į savo sąskaitą įsirašydamos trečiąją pergalę iš...