Lietuvos futbolo federacija

U-16 rinktinė

Kontroliniame turnyre – trejos lygiosios

2017-06-18

Kontroliniame turnyre – trejos lygiosios

Naujai surinkta Lietuvos U-16 (2002 m. gimimo ir jaunesni) rinktinė sekmadienį turnyre Staicelėje trečią kartą sužaidė lygiosiomis ir užėmė trečią vietą.

Trečioje dvikovoje Svajūno Česnulio auklėtiniai lygiosiomis 0:0 sužaidė su Latvijos A komanda. Rungtynes mūsiškiai baigė dešimtiese - pabaigoje. 

Ankstesnės dvikovos, kurios truko du kėlinius po 35 minutes, su Latvijos B ir Estijos rinktinėmis baigėsi taip pat lygiosiomis, atitinkamai 1:1 ir 0:0. Rungtynės užtruko du kėlinius po 35 minutes.

Pirmąją vietą užėmė latvių A komanda, kuri įveikė estus 1:0 ir savo antrąją ekipą 3:2. Antri liko estai, kurie 1:0 nugalėjo Latvijos B vienuolikę. 

Ši Lietuvos rinktinė – naujai suformuota komanda po neseniai vykusių regionų rinktinių varžybų Šiauliuose. Iš pradžių 22 atrinkti žaidėjai treniravosi stovykloje Birštone keturias dienas. Vėliau 18 pasirinktų futbolininkų išvyko į turnyrą Latvijoje.

„Vaikinams tai buvo naudinga tarptautinių rungtynių patirtis. Tiek žaidėjams, tiek treneriams tai buvo pirmoji pažintis tarpusavyje, o taip pat bandymas įgyvendinti pirmuosius taktinius sumanymus. Galėjome patikrinti visus vaikinus ir susidaryti tam tikrą vaizdą. Pamačiau 10 žaidėjų, kurie veikiausiai bus ir kitoje stovykloje, tačiau mes norime suteikti šansą visiems ir turime tris išplėstinius kandidatų sąrašus“, – sakė S. Česnulis.

Pasak, jo preliminariai numatoma dalyvauti turnyre rugpjūčio mėnesį, o jei to nepavyks padaryti, rinktinė surengs treniruočių stovyklą.

Regioninėse varžybose radome tikrų atradimų, kurie nerungtyniauja elitinėse lygose. Mūsų pagrindinis tikslas – nepražiopsoti tokių vaikų, kurie gali kabintis už rinktinės ir žaisti. Kaip rinktinės treneriui ir mano štabui, stebėti visus vaikus vienoje vietoje yra nuostabu ir esame pozityviai nusiteikę dėl ateities, – teigė S. Česnulis.

Rungtynių statistika:

Lietuva U16 – Latvija U16 A 0:0 (0:0)
Staicelės stadionas, Latvija
Teisėjas – Igoris Svarinskis

Įspėti: 16 min. T. Juzėnas (Lietuva), 19 min. R. Reingoles (Latvija), 28 min. T. Bičevskis (Latvija), 32 min. M. Dedura (Lietuva), 63 min. K. Žebrauskas (Lietuva), 65 min. Ž. Baltrūnas (Lietuva)

Pašalintas: 65 min. Ž. Baltrūnas (Lietuva)

Lietuvos rinktinė: Dovydas Vilkas, Nojus Burdaitis, Gytis Makauskis, Matas Dedura (36 min. Linas Zingertas), Žygimantas Baltrūnas, Jonas Kovalskis (26 min. Karolis Mantinis), Eimantas Sinkevičius (26 min. Deividas Puodžiūnas), Karolis Žebrauskas, Deimantas Rimpa, Titas Juzėnas (36 min. Nedas Labukas), Meinardas Mikulėnas (44 min. Kristupas Mantinis).

Atsargoje: Karolis Masevičius, Ugnius Selvenis.

Susijusios naujienos

 • Naujai suburta U-15 rinktinė dalyvavo turnyre Gruzijoje

  2017-12-12

  U-16 rinktinė

  Naujai suburta U-15 rinktinė dalyvavo turnyre Gruzijoje

  Naujai suburta Lietuvos U-15 (2003 m. gimimo ir jaunesni) rinktinė praeitą savaitę viešėjo Gruzijoje ir tarptautiniame turnyre išbandė jėgas su trimis bendraamžių komandomis. Pirmosiose rungtynėse...

 • Išbandė jėgas su Baltarusijos bendraamžiais

  2017-11-29

  U-16 rinktinė

  Išbandė jėgas su Baltarusijos bendraamžiais

  Lietuvos U-16 (2002 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) rinktinė sužaidė dvejas kontrolines rungtynes Minske.   Lietuvos rinktinės nariai susitikimams ruošėsi Kaune ir po trijų dienų stovyklos rinktinė...

 • Progų neišnaudojusius lietuvius nubaudė bulgarai

  2017-08-26

  U-16 rinktinė

  Progų neišnaudojusius lietuvius nubaudė bulgarai

  Lietuvos U-16 (2002 m. gimusių žaidėjų ir jaunesnių) rinktinė Maskvoje šeštadienį užbaigė turnyrą Valentinui Ivanovui atminti. Daug progų pasižymėti turėję Svajūno Česnulio auklėtiniai po vienintelio...