Lietuvos futbolo federacija

U-16 rinktinė

Kontroliniame turnyre – trejos lygiosios

2017-06-18

Kontroliniame turnyre – trejos lygiosios

Naujai surinkta Lietuvos U-16 (2002 m. gimimo ir jaunesni) rinktinė sekmadienį turnyre Staicelėje trečią kartą sužaidė lygiosiomis ir užėmė trečią vietą.

Trečioje dvikovoje Svajūno Česnulio auklėtiniai lygiosiomis 0:0 sužaidė su Latvijos A komanda. Rungtynes mūsiškiai baigė dešimtiese - pabaigoje. 

Ankstesnės dvikovos, kurios truko du kėlinius po 35 minutes, su Latvijos B ir Estijos rinktinėmis baigėsi taip pat lygiosiomis, atitinkamai 1:1 ir 0:0. Rungtynės užtruko du kėlinius po 35 minutes.

Pirmąją vietą užėmė latvių A komanda, kuri įveikė estus 1:0 ir savo antrąją ekipą 3:2. Antri liko estai, kurie 1:0 nugalėjo Latvijos B vienuolikę. 

Ši Lietuvos rinktinė – naujai suformuota komanda po neseniai vykusių regionų rinktinių varžybų Šiauliuose. Iš pradžių 22 atrinkti žaidėjai treniravosi stovykloje Birštone keturias dienas. Vėliau 18 pasirinktų futbolininkų išvyko į turnyrą Latvijoje.

„Vaikinams tai buvo naudinga tarptautinių rungtynių patirtis. Tiek žaidėjams, tiek treneriams tai buvo pirmoji pažintis tarpusavyje, o taip pat bandymas įgyvendinti pirmuosius taktinius sumanymus. Galėjome patikrinti visus vaikinus ir susidaryti tam tikrą vaizdą. Pamačiau 10 žaidėjų, kurie veikiausiai bus ir kitoje stovykloje, tačiau mes norime suteikti šansą visiems ir turime tris išplėstinius kandidatų sąrašus“, – sakė S. Česnulis.

Pasak, jo preliminariai numatoma dalyvauti turnyre rugpjūčio mėnesį, o jei to nepavyks padaryti, rinktinė surengs treniruočių stovyklą.

Regioninėse varžybose radome tikrų atradimų, kurie nerungtyniauja elitinėse lygose. Mūsų pagrindinis tikslas – nepražiopsoti tokių vaikų, kurie gali kabintis už rinktinės ir žaisti. Kaip rinktinės treneriui ir mano štabui, stebėti visus vaikus vienoje vietoje yra nuostabu ir esame pozityviai nusiteikę dėl ateities, – teigė S. Česnulis.

Rungtynių statistika:

Lietuva U16 – Latvija U16 A 0:0 (0:0)
Staicelės stadionas, Latvija
Teisėjas – Igoris Svarinskis

Įspėti: 16 min. T. Juzėnas (Lietuva), 19 min. R. Reingoles (Latvija), 28 min. T. Bičevskis (Latvija), 32 min. M. Dedura (Lietuva), 63 min. K. Žebrauskas (Lietuva), 65 min. Ž. Baltrūnas (Lietuva)

Pašalintas: 65 min. Ž. Baltrūnas (Lietuva)

Lietuvos rinktinė: Dovydas Vilkas, Nojus Burdaitis, Gytis Makauskis, Matas Dedura (36 min. Linas Zingertas), Žygimantas Baltrūnas, Jonas Kovalskis (26 min. Karolis Mantinis), Eimantas Sinkevičius (26 min. Deividas Puodžiūnas), Karolis Žebrauskas, Deimantas Rimpa, Titas Juzėnas (36 min. Nedas Labukas), Meinardas Mikulėnas (44 min. Kristupas Mantinis).

Atsargoje: Karolis Masevičius, Ugnius Selvenis.

Susijusios naujienos

 • U-16 rinktinė Stambule žais su trimis varžovais

  2019-04-15

  U-16 rinktinė

  U-16 rinktinė Stambule žais su trimis varžovais

  Lietuvos U-16 (2004 m. gimimo ir jaunesni) futbolo rinktinė draugiškame turnyre Stambule išbandys jėgas su Turkijos, Albanijos ir Baltarusijos bendraamžiais. Stovykloje Kaune treniravosi 23 jaunieji...

 • U-16 rinktinė antrą kartą įveikė Gruziją

  2018-08-27

  U-16 rinktinė

  U-16 rinktinė antrą kartą įveikė Gruziją

  Pirmadienį Lietuvos U-16 rinktinė sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes su Gruzijos bendraamžiais ir šventė pergalę rezultatu 2:0. Birštone vykusioje stovykloje lietuviai šeštadienį įveikė gruzinus...

 • U-16 rinktinė šventė pergalę prieš Gruziją

  2018-08-25

  U-16 rinktinė

  U-16 rinktinė šventė pergalę prieš Gruziją

  Lietuvos U-16 vaikinų rinktinė šeštadienį Birštone vykusiose draugiškose rungtynėse 1:0 įveikė Gruzijos bendraamžius. Nuo trečiadienio stovykloje dirbanti komanda rungtynėse pergalę šventė po...