Lietuvos futbolo federacija

Teisėjai

Europos U-21 čempionate - lietuviškos teisėjų komandos debiutas

2017-06-20

Europos U-21 čempionate - lietuviškos teisėjų komandos debiutas

Lietuvos futbolo teisėjų komanda pirmą kartą teisėjavo Europos jaunimo (U-21) futbolo čempionato rungtynėms.

Europos jaunimo (U-21) futbolo čempionate Lenkijoje dėl stipriausios žemyno komandos vardo varžosi 12 rinktinių. Nors Lietuvos tarp jų nėra, savo vardą į istoriją įrašė pirmoji lietuvių brigada.

Birželio 19-ąją Kelcų mieste vykusioje Anglijos ir Slovakijos jaunimo rinktinių dvikovoje švilpė Gediminas Mažeika, kuriam aikštėje padėjo asistentai Vytenis Kazlauskas ir Vytautas Šimkus bei papildomi arbitrai Donatas Rumšas ir Robertas Valikonis.

Tai pirmas kartas, kai vvisa Lietuvos teisėjų brigada vadovavo šio lygmens finalinio etapo turnyro rungtynėms. Anksčiau panašios patirties individualiai turėjo V. Šimkus, kuris teisėjavo Europos U-21 čempionato finale kaip teisėjo asistentas.

Rungtynėse tarp anglų ir slovakų abiems komandoms iš viso buvo parodytos penkios geltonos kortelės ir užfiksuota 19 pražangų.

Iškvietimas į Europos U-21 čempionatą - įsimintino Lietuvos teisėjams sezono kulminacija.

G. Mažeika ir jo kolegos pirmą kartą švilpė UEFA Čempionų lygos grupių etapo rungtynėse tarp Lėverkuzeno „Bayer“ ir „Monaco“ klubų, o taip pat dirbo Europos lygos aštuntfinalio rungtynėse „Old Trafford“ stadione, kur susitiko garsusis „Manchester United“ klubas ir „Rostov“ ekipa.

Susijusios naujienos

 • Prienuose surengtas moterų teisėjų seminaras

  2020-09-14

  Teisėjai

  Prienuose surengtas moterų teisėjų seminaras

  Rugsėjo 12-ąją į Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos (LFTA) organizuotą seminarą atvyko 18 teisėjų, kurios laikė fizinio pasirengimo normatyvus, video testus ir analizavo įvykusių rungtynių...

 • Moterys kviečiamos dalyvauti teisėjų seminare

  2020-09-08

  Teisėjai

  Moterys kviečiamos dalyvauti teisėjų seminare

  Lietuvos futbolo teisėjų asociacija (LFTA) šį šeštadienį Prienuose organizuos seminarą bei normatyvus teisėjoms ir teisėjų asistentėms. Renginys vyks rugsėjo 12 dieną nuo 9 valandos Prienų kūno...

 • Finišavo seminarų maratonas pradedantiems teisėjams

  2020-08-30

  Teisėjai

  Finišavo seminarų maratonas pradedantiems teisėjams

  Rugpjūčio mėnesio Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos (LFTA) darbymetis pasibaigė. Penkiuose miestuose vykdytų seminarų metu net 90 dalyvių buvo supažindinti su futbolo taisyklių abėcėle...