Lietuvos futbolo federacija

Regionų pirmenybės

Kandidatai į rinktinę varžėsi Regionų pirmenybėse

2017-06-24

Kandidatai į rinktinę varžėsi Regionų pirmenybėse

Klaipėdoje surengtos antrosios Lietuvos futbolo federacijos regionų pirmenybės, kuriose varžėsi potencialūs kandidatai į Lietuvos U-17 jaunių rinktinę.

Birželio pradžioje Šiauliuose rinkosi jaunieji futbolininkai U-16 amžiaus grupėje, o antroji panaši stovykla tarp metais vyresniųjų surengta Klaipėdoje.

Turnyre tarpusavyje varžėsi į keturias komandas - Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos regionų – suskirstyti žaidėjai. Geriausiai pirmenybėse sekėsi Vilniaus regiono komandai, kuri laimėjo abejas rungtynes.

„Turnyras puikus, tai gera idėja. Džiaugiuosi, kad LFF ėmėsi pirmą kartą ėmesi tokio projekto – bent kioek dirbu treneriu. Įdomu pasižiūrėti bendrame kontekste – ne klubiniame lygyje, o nacionaliniu mastu – kaip sekasi žaidėjams“, - sakė FA „Žalgirietis“ treneris Dainius Greviškis.

Po rungtynių vyko trenerių diskusija aptariant pasirodymų turinį ir kandidatų vertinimus. Iš viso turnyre apsilankė 12 komandų trenerių iš įvairių regionų.

„Manau, kad žaidėjams iš rajonų galimybė patekti pirmą kartą į tokias rinktines prideda motyvacijos tobulėti, esamiems kandidatams pasitempti, kad jų neaplenkti. Konkurencija – geras dalykas“, - sakė vienas turnyro idėjos autorių, U-17 rinktinės treneris Svajūnas Česnulis.

Geriausiai turnyre pasirodę futbolininkai pakviesti į Lietuvos U-17 rinktinės treniruočių stovyklą Birštone prieš artėjančias Baltijos taurės rungtynes, kurios startuos birželio 29-ąją Suomijoje.

Susijusios naujienos

 • Regionų pirmenybių U-16 komanda pelnė sidabro medalius

  2019-11-10

  Regionų pirmenybės

  Regionų pirmenybių U-16 komanda pelnė sidabro medalius

  Sėkmingiausiai iš „Wellteen“ remiamų Lietuvos regionų pirmenybių komandų pasirodė U-16 vaikinai, žengę iki pat „Ateitis Cup“ turnyro finalo.    Povilo Baliukonio ir Dainiaus Greviškio treniruojama...

 • Regionų pirmenybių U-16 komanda žais finale

  2019-11-09

  Regionų pirmenybės

  Regionų pirmenybių U-16 komanda žais finale

  Antroji „Ateitis Cup“ turnyro diena sėkmingai susiklostė Lietuvos regionų pirmenybių U-16 rinktinei, kuri iškovojo vietą finale. Povilo Baliukonio ir Dainiaus Greviškio treniruojama komanda...

 • Pirmoji diena turnyre pažymėta pergalėmis

  2019-11-08

  Regionų pirmenybės

  Pirmoji diena turnyre pažymėta pergalėmis

  Lietuvos regionų pirmenybių U-16 komanda pergalingai pradėjo tarptautinį „Ateitis Cup“ turnyrą. Vaikinai įveikė Daugpilio BFC „Daugavpils“ komandą rezultatu 1:0, Sankt Peterburgo FC „Lokomotiv“...