Lietuvos futbolo federacija

UEFA Čempionų lyga

Pirmajame mūšyje – puiki „Žalgirio“ pergalė

2017-07-12

Pirmajame mūšyje – puiki „Žalgirio“ pergalė

Vilniaus Žalgiris UEFA Čempionų lygos kovas pradėjo viena įspūdingiausių pergalių per pastaruosius kelerius metus. Lietuvos čempionai atsitiesė po praleisto įvarčio ir dviem tiksliais smūgiais palaužė pernai grupių etape žaidusius Razgrado „Ludogorec“ futbolininkus.

 

fkzalgiris.lt nuotr.

Įkvėpta sausakimšame Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadiono žiūrovų sukurtos atmosferos Žalgirio“ ekipa pademonstravo charakterį ir nepalūžo po pirmajame kėlinyje praleisto įvarčio. Rezultatą pavyko išlyginti Serge'ui Nyuadzi, o likus kelioms minutėms pergalę puikiu smūgiu išplėšė Mantas Kuklys.

Dvikovos pradžioje bulgarai kiek ilgiau kontroliavo kamuolį, rengdami pozicines atakas, savo ruožtu, „Žalgiris“ atsakė dviem pavojingais išpuoliais, kurių smaigalyje atsidūrė Darvydas Šernas. Pirmame epizode puolėjas galva smūgiavo kiek virš skersinio, o antrame buvo arti to, jog smūgiu į tolimąjį vartų kampą užkluptų vartininką nepasiruošusį.

Visgi 18-ąją minutę svečiai užklupo „Žalgirį“ greitos kontratakos metu bei išsiveržė į preikį. „Ludogorec“ ekipos legionierius iš Madagaskaro Anicetas sulaukė savalaikio komandos draugo perdavimo ir akistatoje su Armantu Vitkausku smūgiavo nepriekaištingai.

25-ąją minutę vilniečiai turėjo idealią progą atstatyti pusiausvyrą: Matija Ljujičius baudos aikštelėje efektingai suklaidino varžovą ir surado laisvą D. Šerną, kuriam smūgis nepavyko, o prie kamuolio suskubęs vartininkas Renanas išgelbėjo ekipą nuo išlyginamojo įvarčio.

Antroje kėlinio pusėje Razgrado klubas surengė aštrią ataką, kuri baigėsi pavojingu Jonathano Cafu smūgiu galva, o Renanui teko dar kartą gelbėti savo komandą, kai pavojingai kampinį pakėlė Mantas Kuklys. 

Antrame kėlinyje svečiai žalgiriečių nespaudė, tad šie turėjo progų ilgiau kontroliuoti kamuolį. A.Vitkauskui teko atmušti du pavojingus varžovų smūgius, tačiau charakterį parodę vilniečiai atsitiesė, o labiausiai žibalo į ugnį po keitimo aikštėje pasirodęs Serge‘as Nyuiadzi.

74-ąją minutę prancūzas pats nuginklavo Renaną, o po dešimties minučių sukūrė dėkingą progą Mantui Kukliui, kuris įstabiu smūgiu į artimąjį vartų kampą pasiuntė oponentus į nokautą.

Susitikimo pabaigoje pergalę apkartino nuobauda Darvydui Šernui – puolėjas buvo pašalintas iš aikštės už antrą geltoną kortelę.

Pagal fkzalgiris.lt informaciją

Susijusios naujienos

 • Bulgarijoje „Žalgiris“ persvaros neišlaikė

  2017-07-20

  UEFA Čempionų lyga

  Bulgarijoje „Žalgiris“ persvaros neišlaikė

  Vilniaus „Žalgiriui“ ketvirtasis iš eilės mėginimas peržengti UEFA Čempionų lygos antrojo atrankos etapo barjerą buvo nesėkmingas.    S. Čirbos/fkzalgiris.lt nuotr. Nors žalgiriečiai Razgrade pirmi...

 • Sėkmės atveju – akistata su komanda iš Izraelio arba Vengrijos

  2017-07-14

  UEFA Čempionų lyga

  Sėkmės atveju – akistata su komanda iš Izraelio arba Vengrijos

  Vilniaus "Žalgiris" sėkmės atveju tolimesniame UEFA Čempionų lygos atrankos etape žaistų su Izraelio arba Vengrijos atstovais. "Žalgiris" Čempionų lygos antrajame atrankos etape kaunasi su Razgrado...

 • Kausis su daugkartiniais Bulgarijos čempionais

  2017-06-19

  UEFA Čempionų lyga

  Kausis su daugkartiniais Bulgarijos čempionais

  Liepos mėnesį ketvirtą kartą iš eilės Čempionų lygos varžybose į kovą stosiantis FK „Žalgiris“ sužinojo savo varžovą – juo tapo pastaruoju metu Bulgarijoje dominuojanti Razgrado „Ludogorets“...