Lietuvos futbolo federacija

UEFA Čempionų lyga

Sėkmės atveju – akistata su komanda iš Izraelio arba Vengrijos

2017-07-14

Sėkmės atveju – akistata su komanda iš Izraelio arba Vengrijos

Vilniaus "Žalgiris" sėkmės atveju tolimesniame UEFA Čempionų lygos atrankos etape žaistų su Izraelio arba Vengrijos atstovais.

"Žalgiris" Čempionų lygos antrajame atrankos etape kaunasi su Razgrado "Ludogorec" ir pirmąsias rungtynes laimėjo rezultatu 2:1.

Ištraukus trečiojo etapo burtus paaiškėjo, jog jei vilniečiams pavyks išsaugoti persvarą, teks susitikti su Beer Ševos "Hapoel" (Izraelis) ir Budapešto "Honved" (Vengrija) poros laimėtoju. Pirmojoje dvikovoje rezultatu 2:1 nugalėjo "Hapoel".

Trečiojo etapo rungtynės vyks liepos 25–26 ir rugpjūčio 1–2 dienomis. Pirmasis namie žais Izraelio arba Vengrijos klubų poros nugalėtojas.

Savo varžovo jau laukia ir "Žilina" (Slovakija) ekipa, kurioje debiutavo Eligijus Jankauskas. Įveikę "Kobenhavn" (Danija) slovakai rungtyniautų su "Malmo" (Švedija) ir "Vardar" (Makedonijos Respublika) poros nugalėtoju. 


Susijusios naujienos

 • Bulgarijoje „Žalgiris“ persvaros neišlaikė

  2017-07-20

  UEFA Čempionų lyga

  Bulgarijoje „Žalgiris“ persvaros neišlaikė

  Vilniaus „Žalgiriui“ ketvirtasis iš eilės mėginimas peržengti UEFA Čempionų lygos antrojo atrankos etapo barjerą buvo nesėkmingas.    S. Čirbos/fkzalgiris.lt nuotr. Nors žalgiriečiai Razgrade pirmi...

 • Pirmajame mūšyje – puiki „Žalgirio“ pergalė

  2017-07-12

  UEFA Čempionų lyga

  Pirmajame mūšyje – puiki „Žalgirio“ pergalė

  Vilniaus „Žalgiris“ UEFA Čempionų lygos kovas pradėjo viena įspūdingiausių pergalių per pastaruosius kelerius metus. Lietuvos čempionai atsitiesė po praleisto įvarčio ir dviem tiksliais smūgiais...

 • Kausis su daugkartiniais Bulgarijos čempionais

  2017-06-19

  UEFA Čempionų lyga

  Kausis su daugkartiniais Bulgarijos čempionais

  Liepos mėnesį ketvirtą kartą iš eilės Čempionų lygos varžybose į kovą stosiantis FK „Žalgiris“ sužinojo savo varžovą – juo tapo pastaruoju metu Bulgarijoje dominuojanti Razgrado „Ludogorets“...