Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio futbolas

Aikštelės atidarymas tapo švente rajonui

2017-07-31

Aikštelės atidarymas tapo švente rajonui

Karštas smėlis, puikus oras, emocijų pilnas futbolas – visa tai buvo galima išvysti Aukštupėnuose (Kupiškio raj.) vykusiame Lietuvos paplūdimio futbolo čempionate, kuris taip pat pažymėjo ir naujos aikštelės atidarymą.

Naująja aikštele pasidžiaugė ir šventėje dalyvavęs Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas, kuris sakė tikįs, jog ši vieta taps žmonių traukos centru: „Galima tik padėkoti organizatoriams už tai, kad toks renginys vyksta pas mus. Tikrai manau, jog kupiškėnai norės čia atvykti ir pabūti. Marios, smėlis, tinklinis, futbolas – tikrai tikiu, jog tai bus vietinių traukos vieta, ir tokiu būdu futbolas mūsų regione tik populiarės“.

Panašiai kalbėjo ir renginyje dalyvavęs Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Vidmantas Butkevičius: „Labai džiugu, jog atidarome dar vieną paplūdimio futbolo aikštelę Lietuvoje, tokiu būdu didindami šio sporto geografiją šalyje. Tikimės, jog ir kiti miestai paseks Kupiškio pavyzdžiu ir kaip siekį sau išsikels turėti bent po vieną tokią aikštelę savo regione“.

Nauja ir pirmą kartą išbandyta aikštele patenkintas liko ir buvęs nacionalinės rinktinės futbolininkas Ramūnas Radavičius, kuris su savo komanda dalyvavo turnyre: „Iš tikrųjų aikštelė labai gera, puikus smėlis, čia pat marios. Galbūt net geriau nei Palangoje, tik gal kiek jūros trūksta. Atvyko ir daug žiūrovų, tad itin smagu“.

Gerų emocijų netrūko ir šalia aikštelės – čia vyko įvairūs konkursai, kuriuose žiūrovai turėjo progų laimėti organizatorių ir rėmėjų įsteigtų prizų, taip pat visą laiką veikė šalia įsikūręs Wake Parkas, kuris su savo siūlomomis vandens pramogomis padėjo renginio lankytojams atsigaivinti – čia buvo galima išbandyti vandens motociklus, vandens dviračius, ar tiesiog įšokti ir išbandyti Kupiškio marių vandenį.

O pačioje aikštelėje aistrų buvo ne ką mažiau – čia savo grupių varžybas laimėjo ir geriausias pozicijas prieš antrąjį etapą užsitikrino dvi Vilniaus komandos – "Rings" ir "Igol". Antrasis etapas, kur ir paaiškės šių metų Lietuvos paplūdimio futbolo čempionai, vyks rugpjūčio 19-ąją dieną Palangoje.

Video reportažas:

 

Susijusios naujienos

 • Kaune – pavasarinis Stiklita paplūdimio futbolo turnyras

  2022-02-17

  Paplūdimio futbolas

  Kaune – pavasarinis Stiklita paplūdimio futbolo turnyras

  Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacija (LSPFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF) kviečia paplūdimio futbolo mėgėjus registruotis į „Stiklita“ paplūdimio futbolo pavasario taurės turnyrą...

 • Stiklita paplūdimio futbolo taurę iškovojo „Dembava“

  2021-08-14

  Paplūdimio futbolas

  Stiklita paplūdimio futbolo taurę iškovojo „Dembava“

  Šį šeštadienį Palangoje vykusį Stiklita paplūdimio futbolo taurės turnyrą laimėjo Panevėžio „Dembavos“ komanda. Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės vyriausiojo trenerio Sahibo Mammadovo vedama...

 • Ištraukti „Stiklita“ paplūdimio taurės burtai

  2020-08-12

  Paplūdimio futbolas

  Ištraukti „Stiklita“ paplūdimio taurės burtai

  Lietuvos futbolo federacijos būstinėje buvo ištraukti „Stiklita“ paplūdimio taurės burtai. Devynios komandos buvo suskirtstytos į tris grupes. Grupių nugalėtojai ir geriausia antrąją vietą užėmusi...