Lietuvos futbolo federacija

Moterų rinktinė

S. Veličkaitė: „Turime savo taktiką ir galime laimėti Baltijos taurę“

2017-08-04

S. Veličkaitė: „Turime savo taktiką ir galime laimėti Baltijos taurę“

Lietuvos rinktinė ruošiasi Baltijos taurės turnyrui Šiauliuose pradžiai, o komandos saugė ir geriausia 2016 metų šalies futbolininkė Simona Veličkaitė pasidalijo mintimis apie savo karjerą ir ateinantį turnyrą su LFF.lt portalu.

20-metė futbolininkė užaugo Šakių rajone esančiame Gelgaudiškio miestelį, o būdama 14 metų persikėlė gyventi į Šiaulius, kur atstovauja daugkartines Lietuvos čempiones – Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komandą, kurioje šį sezoną įmušė devynis įvarčius. Taip pat ji praeitais metais ji pradėjo Šiaulių Univesiteto finansų matematikos specialybės studijas.

Kalbėdama apie savo futbolininkės kelio pradžią, S. Veličkaitė tikina, kad didelį įtaką jai padarė žaidimas kieme su berniukais, kas užgrūdino ją labiau prieš žengiant į moterų futbolą, bet atidavė duoklę ir savo pirmiesiems treneriams.

„Kadangi mokykloje buvau labai aktyvi mergaitė, mano gimtajame miestelyje Gelgaudiškyje pastebėjo futbolo treneriai. Ten ir pradėjau lankyti treniruotes su berniukais, du metus žaidžiau neprofesionaliai, tačiau norą žaisti man įskiepijo pirmieji treneriai“, – sakė S. Veličkaitė.

Ji pripažino, kad įsitvirtinti „Gintros“ klube nebuvo lengva , bet dabar džiaugiasi tuo, jog raško savo nuveikto darbo vaisius: „Iš pradžių buvo labai sunku, kadangi buvau pati jauniausia komanda, tad buvo ir ašarų. Bet, tos pastabos, kad ir kivirčai, skatina ir veda tik į priekį. Geras jausmas būti Lietuvos čempionių komandoje ir Lietuvos rinktinėje. Bet visada smagu išvykti į rinktinę, nes pasikeičia aplinka ir žaidėjos. Tas pats atstovavimas savo šaliai yra didelė garbė“.

„Mane labiausiai motyvuoja, kad galiu kažkur išvažiuoti,  pakeisti aplinką ir žaisti už rinktinę. Motyvuoja tai, kad tave įvertina, jog esi to verta ir gali žaisti“, – dėstė futbolininkė.

S. Veličkaitė Baltijos taurės varžyboms nusiteikusi motyvuotai ir teigia, kad visos komandos vienas kitą pažįsta, kaip nuluptas, bet pabrėžė, jog varžovės bus patobulėjusios: „Dažniausiai estės buvo čempionės, bet dabar latvės yra stipriai patobulėjusios ir yra vienos iš lyderių. Tas abi komandas labai gerai pažįstame, žinome jų lyderes ir stipriąsias puses“.

„Galbūt ir nėra lengva, kai tave žino ir saugo bei sunku pro jas praeiti, bet, aišku turime savo taktiką ir, tikiuosi, treneris bus parengęs kažką naujo. Manau, jog galime ir mes laimėsime“, – pridėjo S. Veličkaitė.

 

Susijusios naujienos

 • Baltijos taurės turnyre užimta antra vieta

  2019-06-16

  Moterų rinktinė

  Baltijos taurės turnyre užimta antra vieta

  Lietuvos moterų rinktinei Rygoje vykusiose varžybose nepavyko iškovoti Baltijos taurės. Lemiamose rungtynėse su Latvija lietuvės rodė ambicingą žaidimą atakose, tačiau šį kartą įvarčių įmušti...

 • Baltijos taurės starte – pergalė prieš estes

  2019-06-15

  Moterų rinktinė

  Baltijos taurės starte – pergalė prieš estes

  Lietuvos moterų futbolo rinktine gražia pergalė pradėjo Baltijos taurės varžybas. Po keitimo į aikštę išėjusių Lolitos Žižytės ir Ritos Mažukėlytės puikūs įvarčiai antrajame kėlinyje padėjo lietuvėms...

 • Moterų rinktinė sieks iškovoti Baltijos taurę

  2019-06-14

  Moterų rinktinė

  Moterų rinktinė sieks iškovoti Baltijos taurę

  Lietuvos moterų futbolo rinktinė šeštadienį pradeda kovą Baltijos taurės varžybose, o komandos treneris Rimantas Viktoravičius ir gynėja Milda Liužinaitė teigė, jog komanda bandys įgyvendinti naujus...