Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

Jūrmaloje sužaidė kontrolines rungtynes su latviais

2017-08-07

Jūrmaloje sužaidė kontrolines rungtynes su latviais

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė savaitgalį Jūrmaloje kontrolinėse rungtynėse susitiko su Latvijos komanda ir po atkaklios kovos pralaimėjo 3:4.

Lietuviams šeštadienį tai buvo pirmoji dvikova su latviais šį mėnesį – antrą kartą rinktinės susitiks rugpjūčio 20 dieną Palangoje. Abi dvikovos yra suplanuoto pasiruošimo dalis šių metų „Euro Beach“ futbolo lygos etapui Vokietijoje.

„Šiose varžybose planavome išbandyti naujus, jaunus ir dar mažą patirtį turinčius futbolininkus: vartininką Arijų Skaržauską ir aikštės žaidėją Gerardą Žukauską. Taip pat buvo tikslas šlifuoti praktikoje paruoštus derinius, pasitikrinti fizinę bei psichologinę žaidėjų būklę“, – sakė Lietuvos komandos treneris Nerijus Budraitis.

Rungtynių pradžioje lietuviai, kuriems negalėjo padėti Ramūnas Radavičius, Vasilijus Novičkovas ir Viktoras Bartosevičius, dominavo, tačiau neišnaudotos progos atsirūgo brangiai – po pirmo ir antro kėlinio Latvija pirmavo 4:0.

Vėliau lietuviams pavyko griebti jautį už ragų ir jie po sėkmingo Mindaugo Kalono, Vydmanto Kuzmicko bei Gerardo Žukausko žaidimo sušvelnino rezultatą iki 4:3. Dvikovos pabaigoje lietuviai surengė varžovų vartų šturmą, bet išlyginti rezultatą nepavyko.

Rinktinės vadovas Darius Laucevičius teigė, kad kol kas vaizdas komandoje nuteikia optimistiškai: „Rinktinėje debiutavę A. Skaržauskas ir G. Žukauskas pasirodė puikiai, manau, kad jie tikrai pritaps ir gali tapti pagrindiniais sudėties žaidėjais. Komandai reikia žaisti savo įprastą žaidimą, naudoti paruoštus derinius bei tiksliau realizuoti savo progas. Tai tikrai leis pasiekti pergalių netolimoje ateityje“.

Susijusios naujienos

 • Europos rinktinių turnyre įveikė olandus

  2017-08-27

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Europos rinktinių turnyre įveikė olandus

  Europos paplūdimio futbolo lygos ("Euro Beach Soccer league") rinktinių varžybose Vokietijoje debiutavusi Lietuvos rinktinė įveikė Olandijos atstovus ir grupėje užėmė trečiąją vietą. Į Europos...

 • Paplūdimio futbolo rinktinė išvyko į Europos lygos varžybas

  2017-08-23

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Paplūdimio futbolo rinktinė išvyko į Europos lygos varžybas

  Lietuvos paplūdimio rinktinė trečiadienį išvyko į Vokietiją, kur pradės kovą šių metų Europos rinktinių paplūdimio futbolo lygos ("Euro Beach Soccer league") varžybose. Lietuviai pradeda penkto etapo...

 • Palangoje sužaidė antras kontrolines rungtynes su latviais

  2017-08-21

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Palangoje sužaidė antras kontrolines rungtynes su latviais

  Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė tęsia pasiruošimą šių metų „Euro Beach“ futbolo lygos etapui. Sekmadienį Palangoje įvyko draugiškos paplūdimio futbolo rungtynės tarp Lietuvos ir Latvijos...