Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio čempionatas

Pajūryje – paplūdimio futbolo karštligė

2017-08-21

Pajūryje – paplūdimio futbolo karštligė

Smėlis, malonus vėjas, karštos merginos ir intriguojantis futbolas ant jūros kranto – Palangoje savaitgalį praūžė paplūdimio futbolo fiesta, kurioje geriausios Lietuvos komandos kovojo antrajame šalies čempionato ture.

Gausiai susirinkusius žiūrovus džiugino ne tik patrauklus žaidimas aikštėje, bet ir šalia jos vykę konkursai, kuriuose žiūrovai galėjo laimėti organizatorių ir rėmėjų įsteigtų prizų.

„Šiemet turnyre dalyvavo aštuonios komandos ir mes žengėme didelį žingsnį į priekį. Kokybės ir organizaciniu atžvilgiu, pirmasis turas Kupiškyje ir šis turnyras Palangoje suteikia mums galimybę tobulėti toliau“, – sakė laikinasis Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Vidmantas Butkevičius.

Šalies čempionais tapo Vilniaus „Igol“ klubas, kuris paskutinėse rungtynėse po devynių metrų baudinių serijos palaužė kitą viniečių „Rings“ ekipą ir iškovojo kelialapį į „Euro Winner Cup 2018” turnyrą.

Rezultatyviausiu čempionato žaidėju tapęs Ramūnas Radavičius teigė: „Gaila, kad pralaimėjome, tačiau mums visai gerai pavyko žaisti savo žaidimą – futbolas yra improvizacija ir nėra kažkokių rėmų. Šis turnyras keitėsi savo organizacijos lygiu – aikštės atitvertos, tinklai už vartų, reklamos, tribūnos. Džiugu, kad viskas keičiasi į gerą“.

Susijusios naujienos

 • „Igol“ triumfavo „Stiklita“ paplūdimio čempionate

  2019-07-28

  Paplūdimio čempionatas

  „Igol“ triumfavo „Stiklita“ paplūdimio čempionate

  Nidoje šį savaitgalį netrūko emocijų, efektingų smūgių, daugybės įvarčių ir žiūrovų, nes čia paaiškėjo 2019 metų „Stiklita“ paplūdimio futbolo čempionai, prizininkai ir geriausi žaidėjai. „Smagu, kad...

 • Nugalėtojai paaiškės šeštadienį Nidoje

  2019-07-26

  Paplūdimio čempionatas

  Nugalėtojai paaiškės šeštadienį Nidoje

  „Stiklita“ Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas pasiekė finišo tiesiąją. Prieš tris savaitės šešios komandos varžėsi Kupiškyje, o jau šį šeštadienį paskutinis čempionato etapas įvyks gražiojoje...

 • Kupiškyje - intriguojančios II etapo rungtynės

  2019-07-08

  Paplūdimio čempionatas

  Kupiškyje - intriguojančios II etapo rungtynės

  Savaitgalį Kupiškyje vyko intriguojantis „Stiklita“ Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato II etapas, po kurio turnyrinėje lentelėje įvyko rokiruotės. Puikioje Kupiškio marių pakrantėje įsikūrusioje...