Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio čempionatas

Pajūryje – paplūdimio futbolo karštligė

2017-08-21

Pajūryje – paplūdimio futbolo karštligė

Smėlis, malonus vėjas, karštos merginos ir intriguojantis futbolas ant jūros kranto – Palangoje savaitgalį praūžė paplūdimio futbolo fiesta, kurioje geriausios Lietuvos komandos kovojo antrajame šalies čempionato ture.

Gausiai susirinkusius žiūrovus džiugino ne tik patrauklus žaidimas aikštėje, bet ir šalia jos vykę konkursai, kuriuose žiūrovai galėjo laimėti organizatorių ir rėmėjų įsteigtų prizų.

„Šiemet turnyre dalyvavo aštuonios komandos ir mes žengėme didelį žingsnį į priekį. Kokybės ir organizaciniu atžvilgiu, pirmasis turas Kupiškyje ir šis turnyras Palangoje suteikia mums galimybę tobulėti toliau“, – sakė laikinasis Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Vidmantas Butkevičius.

Šalies čempionais tapo Vilniaus „Igol“ klubas, kuris paskutinėse rungtynėse po devynių metrų baudinių serijos palaužė kitą viniečių „Rings“ ekipą ir iškovojo kelialapį į „Euro Winner Cup 2018” turnyrą.

Rezultatyviausiu čempionato žaidėju tapęs Ramūnas Radavičius teigė: „Gaila, kad pralaimėjome, tačiau mums visai gerai pavyko žaisti savo žaidimą – futbolas yra improvizacija ir nėra kažkokių rėmų. Šis turnyras keitėsi savo organizacijos lygiu – aikštės atitvertos, tinklai už vartų, reklamos, tribūnos. Džiugu, kad viskas keičiasi į gerą“.

Susijusios naujienos

 • Kupiškyje - intriguojančios II etapo rungtynės

  2019-07-08

  Paplūdimio čempionatas

  Kupiškyje - intriguojančios II etapo rungtynės

  Savaitgalį Kupiškyje vyko intriguojantis „Stiklita“ Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato II etapas, po kurio turnyrinėje lentelėje įvyko rokiruotės. Puikioje Kupiškio marių pakrantėje įsikūrusioje...

 • Paplūdimio čempionato kovos keliasi į šventinį Kupiškį

  2019-07-05

  Paplūdimio čempionatas

  Paplūdimio čempionato kovos keliasi į šventinį Kupiškį

  Po daugiau nei pusės mėnesio pertraukos šešios Lietuvos paplūdimio futbolo komandos tęs kovą „Stiklita“ Lietuvos paplūdimio futbolo čempionate ir sužais antrojo etapo rungtynes Kupiškyje. Dvejoms iš...

 • Startavo „Stiklita“ paplūdimio futbolo čempionatas

  2019-06-17

  Paplūdimio čempionatas

  Startavo „Stiklita“ paplūdimio futbolo čempionatas

  Savaitgalį Prienuose startavo Lietuvos „Stiklita“ paplūdimio futbolo čempionatas, kuriame šešios komandos pradėjo kovą dėl nugalėtojos titulo. Dalyvius pasveikino Lietuvos salės futbolo asociacijos...