Lietuvos futbolo federacija

U-16 rinktinė

Maskvoje pralaimėjo šeimininkų komandai

2017-08-22

Maskvoje pralaimėjo šeimininkų komandai

Lietuvos U-16 (2002 m. ir jaunesni žaidėjai) antradienį pradėjo Valentinui Ivanovui atminti skirtą turnyrą Maskvoje. Neišnaudoję kelių gerų progų lietuviai nusileido Rusijos bendraamžiams 0:3.

rfs.ru nuotr.

Nors lietuviai rungtynes pradėjo neblogai, 13 minutę krito įvartis į mūsų komandos vartus. Po klaidos aikštės viduryje, rusai pabėgo į kontrataką ir nors vartininkas Dovydas Vilkas atrėmė pavojingą oponentų smūgį, tačiau prie kamuolio pirmasis prišokęs Sergejus Volkovas nepraleido šanso įmušti į tuščius vartus.

Antrajame kėlinyje lietuviai neišnaudojo kelių gerų progų pasižymėti. Meinardas Mikulėnas atsidūrė vienas prieš vieną, tačiau jo smūgį atrėmė vartininkas. Pabėgęs nuo gynėjų šalia vartų smūgiavo Karolis Žebrauskas. Itin pavojingas buvo Lino Zingerto smūgis iš toli, kurį puikiai atmušė Rusijos vartų sargas.

Šeimininkai įtvirtino savo persvarą. 62 minutę gražaus perdavimo pažeme sulaukė Egoras Schapaviovas, kuris išniręs prieš vartininką sėkmingai užbaigė ataką.

Dar vieną šansą turėjo K. Žebrauskas, bet jo smūgį iš aštraus kampo atmušė vartininkas. Po kampinio L. Zingerto smūgį nuo vartų linijos galva atmušė gynėjas.

Netrukus Rusija sudaužė paskutines Lietuvos viltis išpešti rezultatą – po perdavimo iš krašto, Maksimas Savelevas laimėjo oro dvikovą ir smeigė tikslų smūgį galva.

"Rungtyniaujant su tokiomis aukšto lygio komandomis kaip Rusija privalai išnaudoti visas sukurtas progas, o jų buvo šiandien ne viena - tai gelbėjo vartininkas, tai gynėjas išmušė iš tuščių vartų. Visi vaikinai stengėsi, atidavė labai daug jėgų, visą širdį kovodami už savo šalies garbę. Stengsimės kuo greičiau atgauti jėgas, išanalizuoti rungtynes su Rusija ir ruošimės kitoms rungtynėms", - komentavo rinktinės treneris Svajūnas Česnulis.

Jo auklėtiniai turnyre dabar turės dienos pertrauką, po kurios susitiks su Izraelio ekipa, o šeštadienį surems ginklus su Bulgarijos rinktine.

Rungtynių statistika:

Lietuva – Rusija 0:3 (0:1)
Eduardo Streltsovo stadionas, Maskva
Teisėjas – Roman Safian
Įvarčiai: 13 min. S. Volkov (0:1), 62 min. E. Schapovaiov (0:2), 65 min. M. Savelev (0:3).
Įspėti: 8 min. K. Mantinis (Lietuva), 70 min. L. Zingertas (Lietuva)

Lietuva: Dovydas Vilkas, Žygimantas Baltrūnas, Gytis Makauskis (74 min. Natanas Žebrauskas), Karolis Mantinis (68 min. Saulius Vikertas), Linas Zingertas, Tomas Krivošievas (41 min. Meinardas Mikulėnas), Eimantas Abramavičius (68 min. Nedas Labukas), Karolis Žebrauskas (75 min. Titas Juzėnas), Nojus Burdaitis, Matas Dedura, Deimantas Rimpa. Atsargoje: Aivaras Ugianskas, Ugnius Selvenis.

Rungtynių vaizdo įrašas:

Susijusios naujienos

 • Naujai suburta U-15 rinktinė dalyvavo turnyre Gruzijoje

  2017-12-12

  U-16 rinktinė

  Naujai suburta U-15 rinktinė dalyvavo turnyre Gruzijoje

  Naujai suburta Lietuvos U-15 (2003 m. gimimo ir jaunesni) rinktinė praeitą savaitę viešėjo Gruzijoje ir tarptautiniame turnyre išbandė jėgas su trimis bendraamžių komandomis. Pirmosiose rungtynėse...

 • Išbandė jėgas su Baltarusijos bendraamžiais

  2017-11-29

  U-16 rinktinė

  Išbandė jėgas su Baltarusijos bendraamžiais

  Lietuvos U-16 (2002 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) rinktinė sužaidė dvejas kontrolines rungtynes Minske.   Lietuvos rinktinės nariai susitikimams ruošėsi Kaune ir po trijų dienų stovyklos rinktinė...

 • Progų neišnaudojusius lietuvius nubaudė bulgarai

  2017-08-26

  U-16 rinktinė

  Progų neišnaudojusius lietuvius nubaudė bulgarai

  Lietuvos U-16 (2002 m. gimusių žaidėjų ir jaunesnių) rinktinė Maskvoje šeštadienį užbaigė turnyrą Valentinui Ivanovui atminti. Daug progų pasižymėti turėję Svajūno Česnulio auklėtiniai po vienintelio...