Lietuvos futbolo federacija

U-16 rinktinė

Po įtemptos kovos pralaimėjo Izraeliui

2017-08-24

Po įtemptos kovos pralaimėjo Izraeliui

Lietuvos U-16 (2002 m. gimusių žaidėjų ir jaunesnių) rinktinė Maskvoje vykstančiame turnyre Valentinui Ivanovui atminti patyrė antrąją nesėkmę – Svajūno Česnulio auklėtinius antrajame kėlinyje palaužė Izraelio bendraamžiai.

rfs.ru nuotr.

Rungtynėse lietuviai sulaukė ankstyvo smūgio – oponentai išprovokavo mūsų komandos pražangą baudos aikštelėje ir vienuolikos metrų baudinį jau šeštą minutę, o savo progą Stavas Nachmanis realizavo užtikrintai.

Vėliau Lietuvos komanda ieškojo galimybių išlyginti rezultatą ir arti tikslo buvo Karolis Žebrauskas, kuris kampinio situacijoje atsidengė puikiai ir galva smūgiavo į vartus, bet vartininkas jo šūvį sustabdė. Vėliau jiems teko atlaikyti žydų atakų bangą.

Kėliniui einant į galą Lietuvai pavyko atstatyti lygų rezultatą. 37 minutę K. Žebrauskas sėkmingai įžaidė kamuolį nuo kampinio gairelės, o Meinardas Mikulėnas pasinaudojo tuo, kad niekas nesutrukdė jam smūgiuoti ir pelnė įvartį.

Visgi po pertraukos Izraeliui pavyko įrodyti savo pranašumą. 59 minutę Benas Franko po sumaišties baudos aikštelėje sulaukė kamuolio prie baudos aikštelės linijos ir pasiuntė jį į vartus.

Lietuvai tai buvo antrasis pralaimėjimas šiame turnyre po to, kai buvo pralaimėta Rusijos rinktinei antradienį.

„Šioms rungtynėms padarėme keturis keitimus startinėje sudėtyje, manau, kad kai kurie vaikinai pilnai neatsistatė po pirmo mačo. Šlapia, klampi aikštė reikalauja daug jėgų, bet vaikinai stengėsi ir kovojo 100 procentų. Antrajame kėlinyje Izraelis netuėjo progų pelnyti įvarčio, o mes praleidome įvartį po kampinio, neužtikrintai sužaidus vartininkui. Rungtynių gale mums pritrūko jėgų išlyginti rezultatą“, – teigė S. Česnulis.

Šeštadienio popietę lietuviai trečiajame mače susitiks su Bulgarijos komanda.

Rungtynių statistika:

Lietuva U-16 – Izraelis 1:2 (1:1)
Eduardo Streltsovo stadionas, Maskva
Teisėjas – Olegas Evstignejevas
Įvarčiai: 6 min. S. Nachmani (0:1), 37 min. M. Mikulėnas (1:1), 59 min. B. Franko (1:2)
Įspėti: 18 min. S. Vikertas (Lietuva), 47 min. G. Makauskis (Lietuva), 53 min. R. Elimelech (Izraelis)

Lietuva: Dovydas Vilkas, Žygimantas Baltrūnas, Ugnius Selvenis, Linas Zingrtas, Meinardas Mikulėnas (62 min. Nedas Labukas), Eimantas Abramavičius (41 min. Karolis Mantinis), Karolis Žebrauskas, Natanas Žebrauskas (41 min. Gytis Makauskis), Matas Dedura, Saulius Vikertas (72 min. Titas Jusėnas), Deimantas Rimpa. Atsargoje: Tomas Krivošievas, Aivaras Ugianskas, Nojus Burdaitis.

Susijusios naujienos

 • Naujai suburta U-15 rinktinė dalyvavo turnyre Gruzijoje

  2017-12-12

  U-16 rinktinė

  Naujai suburta U-15 rinktinė dalyvavo turnyre Gruzijoje

  Naujai suburta Lietuvos U-15 (2003 m. gimimo ir jaunesni) rinktinė praeitą savaitę viešėjo Gruzijoje ir tarptautiniame turnyre išbandė jėgas su trimis bendraamžių komandomis. Pirmosiose rungtynėse...

 • Išbandė jėgas su Baltarusijos bendraamžiais

  2017-11-29

  U-16 rinktinė

  Išbandė jėgas su Baltarusijos bendraamžiais

  Lietuvos U-16 (2002 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) rinktinė sužaidė dvejas kontrolines rungtynes Minske.   Lietuvos rinktinės nariai susitikimams ruošėsi Kaune ir po trijų dienų stovyklos rinktinė...

 • Progų neišnaudojusius lietuvius nubaudė bulgarai

  2017-08-26

  U-16 rinktinė

  Progų neišnaudojusius lietuvius nubaudė bulgarai

  Lietuvos U-16 (2002 m. gimusių žaidėjų ir jaunesnių) rinktinė Maskvoje šeštadienį užbaigė turnyrą Valentinui Ivanovui atminti. Daug progų pasižymėti turėję Svajūno Česnulio auklėtiniai po vienintelio...