Lietuvos futbolo federacija

WU-17 rinktinė

WU-17 rinktinei teko pripažinti Austrijos pranašumą

2017-08-24

WU-17 rinktinei teko pripažinti Austrijos pranašumą

Lietuvos WU-17 (2001 m. gimimo ir jaunesnės žaidėjos) rinktinė ketvirtadienį sužaidė antrąsias pasiruošimo Europos čempionatui turnyro rungtynes, kuriose pademonstravo kovingumą, bet nusileido pranašumą įrodžiusiai Austrijos komandai.

Lietuvėms rungtynių pradžioje teko nuryti karčią piliulę – austrės greitai išsiveržė į priekį po to, kai Lisa Kolb įkirto į baudos aikštelę ir nuginklavo vartininkę Medą Šeškutę.

Austrija dominavo aikštėje, tačiau Ievos Kibirškties treniruojama komanda įgavo pasitikėjimo ir bandė ieškoti galimybių atakose, kur pritrūkdavo tikslumo jas užbaigti. Tuo tarpu austrės savo susikurtais šansais naudojosi prastai, bet sugebėjo įmušti.

29 minutę minutę standartinėje situacijoje kamuolys patogiai nukrito Claudiai Wenger, kuri pelnė įvartį iš netolimo atstumo. 38 minutę austrės dar kartą pasinaudojo savo galimybe, kai Lietuvos komanda paliko gynybines pozicijas atakoje, o L. Kolb vėl išbėgo į priekį ir tiksliai smūgiavo į vartus.

Antrajame kėlinyje Austrija kelis kartus pataikė į skersinį, bet vis tiek sugebėjo įmušti dar vieną įvartį – 66 minutę Marie Hobinger pasinaudojo sumaištimi baudos aikštelėje ir atliko tikslų smūgį iš arti. Rungtynės baigėsi rezultatu 0:4.

Lietuvos ekipa sekmadienį sužais paskutines šio turnyro rungtynes ir susitiks su Šveicarija.

Rungtynių statistika:

Lietuva – Austrija 0:4 (0:3)
Alytaus SRC stadionas
Teisėja – Lucie Šulcova

Įvarčiai: 2 min. L. Kolb (0:1), 29 min. C. Wenger (0:2), 38 min. L. Kolb (0:3) , 66 min. M. Hobinger (0:4)
Įspėtos: 27 min. J. Sabatauskaitė (Lietuva)

Lietuva: Meda Šeškutė, Gintarė Blažytė, Erika Deventinaitė (68 min. Karolina Sarkanaitė), Eva Jakaitė, Erika Šupelytė (80 min. Dovilė Dockaitė), Gabija Toropovaitė (80 min. Saulė Jonynaitė), Greta Markauskaitė, Ugnė Lazdausaitė, Dorotėja Aidukaitė, Gabija Valiukevičiūtė, Judita Sabatauskaitė. Atsargoje: Monika Bačkieriūtė, Silvija Šafranovič, Gabrielė Ragauskaitė, Milita Ragauskaitė, Loreta Rogačiova.

Susijusios naujienos

 • Atrankos turnyras baigtas pergale prieš Albaniją

  2019-09-16

  WU-17 rinktinė

  Atrankos turnyras baigtas pergale prieš Albaniją

  Lietuvos merginų U-17 rinktinė įveikė bendraamžes iš Albanijos rezultatu 2:1 ir užėmė trečią vietą atrankos grupėje. Nors lietuvės didžiąją rungtynių dalį turėjo žaidybinę iniciatyvą ir dažnai skuodė...

 • WU-17 rinktinė pralaimėjo atrankos grupės favoritėms

  2019-09-13

  WU-17 rinktinė

  WU-17 rinktinė pralaimėjo atrankos grupės favoritėms

  Airijos merginų U-17 rinktinė įrodė savo pranašumą dvikovoje prieš lietuves. Marijampolėje vykusias 7-osios atrankos grupės rungtynės pasibaigė Smaragdinės salos atstovių pergale rezultatu 6:0...

 • Atrankos turnyro starte – pralaimėjimas graikėms

  2019-09-10

  WU-17 rinktinė

  Atrankos turnyro starte – pralaimėjimas graikėms

  Lietuvos merginų U-17 rinktinė Marijampolėje pradėjo kovą dėl patekimo į 2020 metų Europos čempionatą Švedijoje. Pirmosiose rungtynėse Rolando Čepkausko treniruojama rinktinė rungėsi su bendraamžėmis...