Lietuvos futbolo federacija

WU-17 rinktinė

WU-17 rinktinei teko pripažinti Austrijos pranašumą

2017-08-24

WU-17 rinktinei teko pripažinti Austrijos pranašumą

Lietuvos WU-17 (2001 m. gimimo ir jaunesnės žaidėjos) rinktinė ketvirtadienį sužaidė antrąsias pasiruošimo Europos čempionatui turnyro rungtynes, kuriose pademonstravo kovingumą, bet nusileido pranašumą įrodžiusiai Austrijos komandai.

Lietuvėms rungtynių pradžioje teko nuryti karčią piliulę – austrės greitai išsiveržė į priekį po to, kai Lisa Kolb įkirto į baudos aikštelę ir nuginklavo vartininkę Medą Šeškutę.

Austrija dominavo aikštėje, tačiau Ievos Kibirškties treniruojama komanda įgavo pasitikėjimo ir bandė ieškoti galimybių atakose, kur pritrūkdavo tikslumo jas užbaigti. Tuo tarpu austrės savo susikurtais šansais naudojosi prastai, bet sugebėjo įmušti.

29 minutę minutę standartinėje situacijoje kamuolys patogiai nukrito Claudiai Wenger, kuri pelnė įvartį iš netolimo atstumo. 38 minutę austrės dar kartą pasinaudojo savo galimybe, kai Lietuvos komanda paliko gynybines pozicijas atakoje, o L. Kolb vėl išbėgo į priekį ir tiksliai smūgiavo į vartus.

Antrajame kėlinyje Austrija kelis kartus pataikė į skersinį, bet vis tiek sugebėjo įmušti dar vieną įvartį – 66 minutę Marie Hobinger pasinaudojo sumaištimi baudos aikštelėje ir atliko tikslų smūgį iš arti. Rungtynės baigėsi rezultatu 0:4.

Lietuvos ekipa sekmadienį sužais paskutines šio turnyro rungtynes ir susitiks su Šveicarija.

Rungtynių statistika:

Lietuva – Austrija 0:4 (0:3)
Alytaus SRC stadionas
Teisėja – Lucie Šulcova

Įvarčiai: 2 min. L. Kolb (0:1), 29 min. C. Wenger (0:2), 38 min. L. Kolb (0:3) , 66 min. M. Hobinger (0:4)
Įspėtos: 27 min. J. Sabatauskaitė (Lietuva)

Lietuva: Meda Šeškutė, Gintarė Blažytė, Erika Deventinaitė (68 min. Karolina Sarkanaitė), Eva Jakaitė, Erika Šupelytė (80 min. Dovilė Dockaitė), Gabija Toropovaitė (80 min. Saulė Jonynaitė), Greta Markauskaitė, Ugnė Lazdausaitė, Dorotėja Aidukaitė, Gabija Valiukevičiūtė, Judita Sabatauskaitė. Atsargoje: Monika Bačkieriūtė, Silvija Šafranovič, Gabrielė Ragauskaitė, Milita Ragauskaitė, Loreta Rogačiova.

Susijusios naujienos

 • Lietuvoje vyks Europos WU17 čempionato atranka

  2018-11-23

  WU-17 rinktinė

  Lietuvoje vyks Europos WU17 čempionato atranka

  Penktadienį UEFA būstinėje Nione buvo ištraukti 2020 metų Europos WU17 merginų čempionato atrankos burtai. Juose savo varžovus sužinojo Lietuvos rinktinė. 44 komandos buvo suskirstytos į 11 grupių po...

 • Europos čempionato atrankos ciklą užbaigė lygiosiomis

  2018-10-10

  WU-17 rinktinė

  Europos čempionato atrankos ciklą užbaigė lygiosiomis

  Lietuvos WU-17 rinktinei nepavyko pergalingai užbaigti Europos čempionato atrankos ciklo. Lietuvės trečiadienį lygiosiomis sužaidė su Slovakija 0:0. Pirmojoje rungtynių dalyje slovakės daugiau...

 • WU17 rinktinė neprilygo Lenkijai

  2018-10-07

  WU-17 rinktinė

  WU17 rinktinė neprilygo Lenkijai

  Lietuvos WU17 (septyniolikmečių) futbolo rinktinė sekmadienį sužaidė antras rungtynes Europos čempionato atrankos varžybose. Rolando Čepkausko vadovaujama komanda 1:4 pralaimėjo Lenkijai. Lietuvėms...