Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Lietuvos rinktinės žaidėjai – kaip broliai

2017-08-31

Lietuvos rinktinės žaidėjai – kaip broliai

Lietuvos rinktinėje žaidžiantys futbolininkai yra ne tik draugai komandoje, bet ir gyvenime. Apie savo draugystę, žaidimą kartų pasakioja Fedoras Černychas ir Arvydas Novikovas bei Emilijus Zubas ir Nerijus Valskis.

F. Černychas ir A. Novikovas nuo šių metų žaidžia kartu Balstogės „Jagiellonia“ komandoje ir yra geri draugai, kurie nuolat nestokoja geros nuotaikos ir tai jaučiasi tiek jų pokalbiuose su žiniasklaida, tiek rūbinėje.

„Žinome vienas kito sugebėjimus. Aišku, klube žaidžiame skirtinguose atakos kraštose, tad perdavimais apsikeisti nepavyksta, nebent aš pasislenku žaisti ties viduriu. Kas rūbinėje būna, visada persiduoda ir į aikštę – manau reikia gero kolektyvo, kad būtų rezultatas“, – sakė duetas.

Savo ruožtu N. Valskis pripažino, kad įsiliejimą į Tel Avivo „Bnei Yehuda“ klubą palengvino tai, jog jame jau nemažą laiką žaidė Emilijus Zubas: „Emilis jau pusė metų buvo klube, tad man buvo žymiai lengviau įsilieti į komandą.. Jis viską žinojo, buvo su kuo pašnekėti rūbinėje. Svarbiausia, kad atvažiavus į naują komandą jaustis, kaip seniai žaidžiančiam joje. Įprastai užsieniečiai nenori priimti lengvai, bet viskas buvo lengviau kartu su Emilijumi. Taip ateina ir geresni rezultatai“.

Lietuvos ir Škotijos rinktinės susitiks rugsėjo 1 d. nuo 21 val. 45 min. LFF stadione. Rungtynės prieš slovėnus vyks rugsėjo 4 d. Liublianoje.

Susijusios naujienos

 • P. Golubickas: „Kvietimas į rinktinę labai nustebino“

  2019-03-21

  Vyrų rinktinė

  P. Golubickas: „Kvietimas į rinktinę labai nustebino“

  Pastarieji keli mėnesiai 19-mečiui futbolininkui Pauliui Golubickui buvo vieni įsimintiniausių karjeroje. Jis tapo ne tik svarbiu Lietuvos čempionų Marijampolės „Sūduvos“ žaidėju, bet ir užsitarnavo...

 • Vokietijoje Išbandė dvi sudėtis ir šlifavo gynybą

  2019-03-19

  Vyrų rinktinė

  Vokietijoje Išbandė dvi sudėtis ir šlifavo gynybą

  Penktadienį vyksiančiam Europos čempionato atrankos startui besirengianti Lietuvos futbolo rinktinė turėjo dinamišką antrąją stovyklos dieną ir treniruočių pobūdžio rungtynes. Tryro mieste...

 • Lietuvos rinktinė pasirengusi sunkiam darbui

  2019-03-18

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos rinktinė pasirengusi sunkiam darbui

  2020 m. Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu pradėjusi ruoštis Lietuvos futbolo rinktinė pirmadienio vakarą Vokietijoje surengė pirmąją treniruotę su naujuoju vyriausiuoju treneriu...