Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Lietuvos rinktinės žaidėjai – kaip broliai

2017-08-31

Lietuvos rinktinės žaidėjai – kaip broliai

Lietuvos rinktinėje žaidžiantys futbolininkai yra ne tik draugai komandoje, bet ir gyvenime. Apie savo draugystę, žaidimą kartų pasakioja Fedoras Černychas ir Arvydas Novikovas bei Emilijus Zubas ir Nerijus Valskis.

F. Černychas ir A. Novikovas nuo šių metų žaidžia kartu Balstogės „Jagiellonia“ komandoje ir yra geri draugai, kurie nuolat nestokoja geros nuotaikos ir tai jaučiasi tiek jų pokalbiuose su žiniasklaida, tiek rūbinėje.

„Žinome vienas kito sugebėjimus. Aišku, klube žaidžiame skirtinguose atakos kraštose, tad perdavimais apsikeisti nepavyksta, nebent aš pasislenku žaisti ties viduriu. Kas rūbinėje būna, visada persiduoda ir į aikštę – manau reikia gero kolektyvo, kad būtų rezultatas“, – sakė duetas.

Savo ruožtu N. Valskis pripažino, kad įsiliejimą į Tel Avivo „Bnei Yehuda“ klubą palengvino tai, jog jame jau nemažą laiką žaidė Emilijus Zubas: „Emilis jau pusė metų buvo klube, tad man buvo žymiai lengviau įsilieti į komandą.. Jis viską žinojo, buvo su kuo pašnekėti rūbinėje. Svarbiausia, kad atvažiavus į naują komandą jaustis, kaip seniai žaidžiančiam joje. Įprastai užsieniečiai nenori priimti lengvai, bet viskas buvo lengviau kartu su Emilijumi. Taip ateina ir geresni rezultatai“.

Lietuvos ir Škotijos rinktinės susitiks rugsėjo 1 d. nuo 21 val. 45 min. LFF stadione. Rungtynės prieš slovėnus vyks rugsėjo 4 d. Liublianoje.

Susijusios naujienos

 • Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  2020-07-09

  Vyrų rinktinė

  Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  Lietuvos nacionalinės rinktinės trenerio asistentas bei Lietuvos U-17 rinktinės treneris Marius Stankevičius pasirašė sutartį su F.C. Lumezzane. M. Stankevičius teigia, kad pastaruoju metu turėjo...

 • Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  2020-07-03

  Vyrų rinktinė

  Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  Sustabdžius pasaulinę COVID-19 pandemiją, UEFA uždegė žalią šviesą nacionalinių rinktinių rungtynėms. Rudens ciklą lietuviai pradės dvejomis rungtynėmis Tautų lygoje, o spalio 7 dieną Lietuvos...

 • A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  2020-07-02

  Vyrų rinktinė

  A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  Lenkijos „Ekstraklasa“ lygos komanda Balstogės „Jagiellonia“ švęsdama komandos šimtmetį sudarė simbolinę šimtmečio sudėtį. „Jagiellonia“ pakvietė sirgalius balsuoti bei išrinkti geriausią šimtmečio...