Lietuvos futbolo federacija

Panevėžio apskritis

Panevėžyje vyko gatvės futbolo turnyras

2017-09-08

Panevėžyje vyko gatvės futbolo turnyras

Panevėžio apskrities futbolo federacija kartu su „Cido“ arena rugpjūčio 26 dieną, pasaulio dvigubo ultra triatlono taurės metu organizavo gatvės futbolo turnyrą „CIDO“ arenos taurei nugalėti.

Turnyre dalyvauti norą pareiškė dvylika komandų: 10 komandų iš Panevėžio, po vieną iš Vilniaus ir Ukmergės. Komandos buvo suskirstytos į A ir B grupes.

A grupėje varžėsi: FK „Favoritas“, „Statybos-lažybos“, „Ąžuolas“, „Hetrikas“, „Ukmergė“, „Atominiai Husarai“. Šiame pogrupyje vyko ganėtinai įtemptos kovos. Pirmąją vietą grupėje su 12 taškų užėmė „Ąžuolas“, antroji turnyrinės lentelės vieta sprendėsi pagal įvarčių santykį, kadangi po 10 taškų buvo surinkę FK „Favoritas“ ir „Atominiai Husarai“, tarpusavyje šios komandos išsiskyrė taikiai, todėl dėl geresnio įvarčių santykio tolimesnės kovas tęsė FK „Favoritas“.

B grupėje varžėsi: „98“, „Vėjas“, „Liberna“, „Kikas“, PFA merginos, „Big smoke“. Šioje grupėje akivaizdus lyderiai buvo „Libernos“ futbolininkai, kurie laimėjo visas kovas savo grupėje ir su 15 taškų užėmė pirmąją vietą. Kova dėl antrosios vietos taip pat buvo atkakli, tačiau su 10 taškų antrąją vietą užėmė „Kikas“, už nugaros palikdami po 7 taškus surinkusius „98“ ir „Big smoke“.

Po grupių etapo po dvi stipriausias komandas toliau tęsė kovas dėl medalių.

Pirmoje pusfinalio dvikovoje susitiko „Ąžuolas“ ir „Kikas“ ir po atkaklios kovos rezulltatu – 3:5 į finalą pateko „Kikas“.
Antroje pusfinalio dvikovoje susitiko „Liberna“ ir FK „Favoritas“, be pralaimėjimų žygiavusi „Liberna“ ir šioje dvikovoje šventė pergalę rezultatu – 7:4 ir pateko į finalą.

Kovoje dėl trečios vietos vyko labai įtempta kova tarp „Ąžuolo“ ir FK „Favorito“. Po įtemptos kovos, rezultatu 3:5 trečiąją vietą iškovojo FK „Favoritas“.

Finalo dvikovoje susitiko dvi B pogrupio komandos „Liberna“ ir „Kikas“. Grupių varžybose užtikrintą pergalę šventė „Liberna“, tačiau finalinėse rungtynėse po labai įtemptos ir daug jėgų reikalaujančios kovos nugalėjo „Kikas“ rezultatu – 3:2 ir tapo šio turnyro nugalėtojais, antroji vieta atiteko svečiams iš Vilniaus „Libernos“ futbolininkams.

Susijusios naujienos

 • Darius Butkus perrinktas PAFF prezidentu

  2021-05-14

  Panevėžio apskritis

  Darius Butkus perrinktas PAFF prezidentu

  Praėjusį penktadienį Panevėžio apskrities futbolo federacijoje (PAFF) dar vienai kadencijai buvo perrintas apskrities federacijos prezidentas Darius Butkus. Gegužės 14 d. vyko PAFF eilinis visuotinis...

 • Prasidėjo registracija į Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnaziją

  2020-04-09

  Panevėžio apskritis

  Prasidėjo registracija į Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnaziją

  LFF dalinasi aktualia informacija dėl registracijos į Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnaziją, kurioje didelis dėmesys skiriamas mokinių sportiniai veiklai bei akcentuojama futbolo sporto šaka...

 • Panevėžyje vyko tarpgatvinės futbolo varžybos

  2017-07-04

  Panevėžio apskritis

  Panevėžyje vyko tarpgatvinės futbolo varžybos

  Kaip ir kiekvienais metais, birželio 26 ir 27 dienomis Panevėžio futbolo akademija organizavo ir vykdė tarpgatvines futbolo varžybas. Šiemet varžybose dalyvavo 12 komandų: jaunesnių grupėje 5...