Lietuvos futbolo federacija

Merginų varžybos

„Banga“ po baudinių serijos triumfavo merginų čempionate

2017-09-16

„Banga“ po baudinių serijos triumfavo merginų čempionate

Rugsėjo 16-ąją vyko itin atkaklios kovos dėl Lietuvos U-16 čempionių titulo. Šešios komandos Šventupės stadione pademonstravo savo meistriškumą, o rungtynėse dėl medalių prireikė pratęsimų.

A grupėje dvi pergales pelnė sostinės MFA „Žalgiris“ (6 taškai), pranokusi Ukmergės SC (3 t.) ir Vilniaus MFK „Žalgirį“ (0 t.). B grupės pirmą vietą užėmė Gargždų „Banga“ (4 t.), aplenkusi Mažeikių FK „Triumfą“ (3 t.) ir Panevėžio FA (1 t.).

Rungtynes dėl penktos vietos laimėjo panevėžietės, 3:1 įveikusios MFK „Žalgirį“. Ginče dėl bronzos medalių prireikė pratęsimo ir ukmergiškė Gabija Toropovaitė pelnė lemiamą įvartį į „Triumfo“ vartus.

Finalo rungtynėse MFA „Žalgiris“ ir „Banga“ apsikeitė po įvartį. Pratęsimo metu įvarčiai nekrito, tad nugalėtoją lėmė baudinių serija. Gargždų merginos taikliai smūgiavo (4:1) ir iškovojo čempionių titulą.

„Didžiausias ačiū visai komandai, pasiekėm to, ko ir norėjom. Visos stengėmės ir kovojom „iki galo“. Tik draugiška komanda gali pasiekti tokią pergalę. Emocijos „superinės“, visos tikrai jaudinomės per baudinių seriją, tačiau jau po kelių minučių šventėm pergalę. Taip pat didelis ačiū treneriams, kurie puikiai vadovavo ir suteikė geriausią motyvaciją“, – įspūdžiais pasidalijo Vitalija Žatkina.

Lietuvos moterų futbolo asociacija (LMFA) įsteigė prizus ir apdovanojo geriausias komandas bei 2003–2004 m. gimimo žaidėjas.

Komandų geriausios ir perspektyviausios žaidėjos

FK „Banga“: Vitalija Žatkina; Monika Judeikytė.

MFK „Žalgiris“: Ugnė Lazdauskaitė; Žemyna Lekavičiūtė.

Ukmegės SC: Gabija Toropovaitė; Kamilė Ivanovaitė.

FK „Triumfas“: Gabrielė Norvaišaitė; Gabija Baranauskaitė.

Susijusios naujienos

 • MFA „Žalgiris“ po baudinių triumfavo mergaičių čempionate

  2018-06-06

  Merginų varžybos

  MFA „Žalgiris“ po baudinių triumfavo mergaičių čempionate

  2001 m. gim. mergaičių čempionato trofėjaus laimėtojos paaiškėjo tik po baudinių serijos. Šventupėje vykusiame čempionato finaliniame etape susirungė 6 pajėgiausios šios amžiaus grupės komandos. A...

 • Stipriausios merginų komandos rytoj susirungs Šventupėje

  2018-06-04

  Merginų varžybos

  Stipriausios merginų komandos rytoj susirungs Šventupėje

  Šešios komandos iš Alytaus, Gargždų, Panevėžio, Šiaulių ir Vilniaus susirungs dėl 2001 m. gim. mergaičių čempionato medalių. Atranką į finalo šešeto varžybas įveikė Alytaus SRC, Gargždų FK „Banga“...

 • Savaitgalį prasidės merginų varžybų sezonas

  2018-05-22

  Merginų varžybos

  Savaitgalį prasidės merginų varžybų sezonas

  Dešimt komandų šiemet susirungs 2001 m. ir jaunesnių merginų čempionate. Pirmojo etapo rungtynės įvyks Alytuje, Gargžduose ir Šventupėje. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro (LMNŠC)...