Lietuvos futbolo federacija

Merginų varžybos

„Banga“ po baudinių serijos triumfavo merginų čempionate

2017-09-16

„Banga“ po baudinių serijos triumfavo merginų čempionate

Rugsėjo 16-ąją vyko itin atkaklios kovos dėl Lietuvos U-16 čempionių titulo. Šešios komandos Šventupės stadione pademonstravo savo meistriškumą, o rungtynėse dėl medalių prireikė pratęsimų.

A grupėje dvi pergales pelnė sostinės MFA „Žalgiris“ (6 taškai), pranokusi Ukmergės SC (3 t.) ir Vilniaus MFK „Žalgirį“ (0 t.). B grupės pirmą vietą užėmė Gargždų „Banga“ (4 t.), aplenkusi Mažeikių FK „Triumfą“ (3 t.) ir Panevėžio FA (1 t.).

Rungtynes dėl penktos vietos laimėjo panevėžietės, 3:1 įveikusios MFK „Žalgirį“. Ginče dėl bronzos medalių prireikė pratęsimo ir ukmergiškė Gabija Toropovaitė pelnė lemiamą įvartį į „Triumfo“ vartus.

Finalo rungtynėse MFA „Žalgiris“ ir „Banga“ apsikeitė po įvartį. Pratęsimo metu įvarčiai nekrito, tad nugalėtoją lėmė baudinių serija. Gargždų merginos taikliai smūgiavo (4:1) ir iškovojo čempionių titulą.

„Didžiausias ačiū visai komandai, pasiekėm to, ko ir norėjom. Visos stengėmės ir kovojom „iki galo“. Tik draugiška komanda gali pasiekti tokią pergalę. Emocijos „superinės“, visos tikrai jaudinomės per baudinių seriją, tačiau jau po kelių minučių šventėm pergalę. Taip pat didelis ačiū treneriams, kurie puikiai vadovavo ir suteikė geriausią motyvaciją“, – įspūdžiais pasidalijo Vitalija Žatkina.

Lietuvos moterų futbolo asociacija (LMFA) įsteigė prizus ir apdovanojo geriausias komandas bei 2003–2004 m. gimimo žaidėjas.

Komandų geriausios ir perspektyviausios žaidėjos

FK „Banga“: Vitalija Žatkina; Monika Judeikytė.

MFK „Žalgiris“: Ugnė Lazdauskaitė; Žemyna Lekavičiūtė.

Ukmegės SC: Gabija Toropovaitė; Kamilė Ivanovaitė.

FK „Triumfas“: Gabrielė Norvaišaitė; Gabija Baranauskaitė.

Susijusios naujienos

 • Išrinktos MEL geriausios rungtynių žaidėjos

  2020-11-12

  Merginų varžybos

  Išrinktos MEL geriausios rungtynių žaidėjos

  Merginų elitinės lygos organizatoriai išlaiko tradiciją pagerbti geriausias rungtynių žaidėjas. Apklausius komandų trenerius, išrinktas žaidėjų penkioliktukas, kurios atsiskleidė per pirmosios sezono...

 • MEL garbingo žaidimo reitinge pirmauja vilnietės

  2020-11-01

  Merginų varžybos

  MEL garbingo žaidimo reitinge pirmauja vilnietės

  Remiantis elektronine „Comet“ sistema, apskaičiuoti pirmosios sezono pusės Merginų elitinės lygos (MEL) komandų garbingo žaidimo („Fair Play“) taškai. UEFA garbingo žaidimo rungtynių metu taškus...

 • Finišavo Merginų elitinės lygos pirmasis ratas

  2020-10-25

  Merginų varžybos

  Finišavo Merginų elitinės lygos pirmasis ratas

  Spalio 26-ąją merginos sužaidė 5-ojo turo rungtynes Gargžduose ir Vilniuje, po kurių pirmą vietą dalinasi MFA „Žalgirio“ ir Ukmergės SC futbolininkės. Ukmergės SC ekipa šiandien į aikštę išėjo su...