Lietuvos futbolo federacija

SHARP LFF taurė

„Stumbro“ ir „Žalgirio“ žaidėjai nusiteikę laimėti LFF taurę

2017-09-20

„Stumbro“ ir „Žalgirio“ žaidėjai nusiteikę laimėti LFF taurę

Vis labiau artėjant sekmadienio LFF taurės finalui tarp Kauno „Stumbro“ ir Vilniaus „Žalgirio“ komandų, abiejų klubų futbolininkai tikina, jog tokio mačo svarba juos dar labiau motyvuoja.

fkzalgiris.lt nuotr.

Čempionų titulą ginsiančių „žalgiriečių“ gynėjas Linas Klimavičius prieš dvikovą teigė, jog komanda neturės teisės klysti: „Finalas yra puiki galimybė įsirašyti į istoriją, laimėti taurę. Kiekvieną taurę ir pergalės akimirkas prisimeni. Klaidos kaina finale yra didesnė, bet tai suteikia daugiau įdomumo. Patiems žiūrovams įdomiau stebėti rungtynes, kai žaidėjai yra labiau susikaupę. Kiekviena klaida įtakos galutinį rezultatą“.

Tuo tarpu „Stumbro“ gynėjas Tomas Snapkauskas kalbėjo, jog pirmajame klubo istorijoje finale jie stengsis palikti gilią žymę.

„Tokios rungtynės reiškia daug, nes laimėjus taurę, turėtume galimybę žaisti UEFA Europos lygos atrankinėse varžybose ir tai būtų didelis pasiekimas. Labiausiai įsiminęs finalas buvo 2012–2013 metais, kai atstovavau „Šiauliams“ po vienuolikos metrų baudinių pralaimėjome Vilniaus „Žalgiriui“. Stengsimės viską daryti, kad finalas būtų gražus ir nenuviltume savo gerbėjų“, – sakė T. Snapkauskas.

Gynėjo komandos draugas – vartininkas Rodrigo Josviaki​ – taip pat nekantrauja sulaukti dvikovos: „Tai mums labai svarbu. Aš atvykau čia turėdamas tikslą – žaisti dėl titulų ir juos laimėti. Mes galime sukurti naują „Stumbro“ istoriją, todėl šiai komandai mačas labai svarbus. Aš žaidžiau trijose komandose ir  finalų turėjau. Titulų nebūna per daug, turime laimėti šį mačą“.

Brazilo oponentas kitoje barikadų pusėje, Armantas Vitkauskas, turi nemažą patirtį žaidžiant finaluose, bei tikisi pratęsti aštuonių laimėtų finalų seriją: „Finalas yra finalas – rungtynės dėl trofėjaus. Kiekvienam žaidėjui tai yra svarbi diena, svarbios rungtynės laimėti titulą. Tai bus jau aštuntas finalas man ir visus juos prisimenu, visi jie baigėsi pergalėmis. Tikiuosi šią seriją pratęsti ir sekmadienį. Turime gerai pasiruošti, nes laukia įtempta kova“.

LFF taurės finalas Panevėžio Aukštaitijos stadione – jau šį sekmadienį, rugsėjo 24 dieną, 16 valandą. Bilietus į rungtynes platina „Ticketmarket.lt".

 

Susijusios naujienos

 • „SHARP LFF taurės“ finale – „Stumbras“ ir „Žalgiris“

  2018-09-16

  SHARP LFF taurė

  „SHARP LFF taurės“ finale – „Stumbras“ ir „Žalgiris“

  Savaitgalį paaiškėjo 2018 m. „SHARP LFF taurės“ finalo dalyviai. Antrus metus iš eilės tarpusavyje susitiks Kauno „Stumbro“ ir Vilniaus „Žalgirio“ klubai. Arūno Kisieliaus/FK Žalgiris nuotr. Pirmose...

 • Paaiškės „SHARP LFF taurės” turnyro finalininkai

  2018-09-14

  SHARP LFF taurė

  Paaiškės „SHARP LFF taurės” turnyro finalininkai

  Lietuvos futbolo aistruolių laukia intriguojantis savaitgalis. Alytuje ir Kaune paaiškės šių metų „SHARP LFF taurės“ finalininkai. Turnyro finalas vyks rugsėjo 30 dieną Alytaus miesto stadione...

 • Ištraukti SHARP LFF taurės pusfinalio burtai

  2018-09-06

  SHARP LFF taurė

  Ištraukti SHARP LFF taurės pusfinalio burtai

  Ketvirtadienį Vilniuje ištraukti „SHARP LFF taurės“ turnyro pusfinalio burtai ir keturios stipriausios turnyro komandos sužinojo savo varžovus. Taip pat paskelbta, kad taurės turnyro finalas vyks...