Lietuvos futbolo federacija

Moksleivių futbolas

„Utenio“ stadione – gimnazijų kovos

2017-09-21

„Utenio“ stadione – gimnazijų kovos

Rugsėjo 20 d. Utenos „Utenio“ stadione vyko pirmosios Utenos (pro)gimnazijų supertaurės varžybos, kuriose rungėsi ne tik superfutbolininkai, bet ir superpalaikymo komandos.

Dėl gimnazijų supertaurės susirungė Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių „Golas 2017“ Utenos rajono nugalėtojai – A. Šapokos gimnazistai ir 2017 m. Lietuvos mokyklų merginų salės futbolo „Ladygolas” Utenos rajone nugalėtojos, Dauniškio gimnazijos, futbolininkai.


Dėl progimnazijų supertaurės rungėsi „Golas 2017“ žaidynių Utenos rajono nugalėtojų – Vyturių progimnazijos ir „Ladygolo” Utenos rajono nugalėtojų – Krašuonos progimnazijos – atstovai.


Komandas sudarė 14 kiekvieną mokyklą atstovaujančių žaidėjų: 7 vaikinai ir 7 merginos,  kurie žaidė 7 prieš 7, tris kėlinius po 12 min. Pirmą kėlinį žaidė merginos, antrą  – vaikinai, o trečią – mišrios komandos. Susumavus visų trijų kėlinių rezultatus paaiškėjo bendras rezultatas bei progimnazijų supertaurės laimėtojai – Vyturių progimnazijos mokiniai.


Gimnazistai, surinkę vienodą taškų skaičių, nugalėtoją aiškinosi mušdami baudinius. Čia pajėgesnė buvo Dauniškio gimnazijos komanda, po baudinių serijos iškovojusi supertaurę ir nugalėtojų titulą.


Varžybų metu aistrų netrūko tiek aikštelėje, tiek šalia jos – komandas į stadioną lydėjo sirgaliai. Karščiausiai savo mokyklą palaikė Vyturių progimnazijos aistruoliai, apsiginklavę būgnais ir pučiamaisiais muzikos instrumentais, išlavintais balsai ir smagiomis skanduotėmis. Smarkuoliai, prisidėję prie savo mokyklos futbolininkų pergalės, buvo apdovanoti picomis iš „Amber pica“.


Paskutinių jėgų varžybų metu neatidavę mokiniai, laukdami apdovanojimų, išmėgino „World Jumping“ batutus, kuriuos į stadioną atvežė ir uteniškiams pristatė UAB „Sporto gama“.


A lygos rungtynių Utenos „Utenis“ – Vilniaus „Žalgiris“ pertraukos metu visos komandos buvo apdovanotos medaliais, o nugalėtojams įteiktos taurės. 

 

Renginio fotoalbumas

Susijusios naujienos

 • Praeito sezono prizininkai startavo užtikrintai

  2017-10-06

  Moksleivių futbolas

  Praeito sezono prizininkai startavo užtikrintai

  2017/2018 m. Vilniaus gimnazistų futbolo čempionato antrasis turas sėkmingai susiklostė turnyro favoritams. 2016/2017 m. sezono čempionė S. Daukanto gimnazija A grupėje 7:3 įveikė Licėjų. Vilniaus...

 • Gimnazistų čempionato 1 turas itin rezultatyvus

  2017-09-28

  Moksleivių futbolas

  Gimnazistų čempionato 1 turas itin rezultatyvus

  Tradiciniame Vilniaus gimnazistų 8×8 čempionate sužaistos aštuonios dvikovos. 26 komandos varžosi dėl kelialapių į SK „Žaidynės tęsiasi“ rengiamo turnyro antrąjį etapą. Pirmieji į stadioną rugsėjo 21...

 • Startuoja Vilniaus gimnazistų čempionatas

  2017-09-21

  Moksleivių futbolas

  Startuoja Vilniaus gimnazistų čempionatas

  Jau šešioliktą sezoną sostinės gimnazistai išmėgins jėgas futbolo turnyre. 2017/2018 m. čempionate žais rekordinis 26 komandų skaičius. Dalyvaujančios komandos suskirstytos į 8 grupes, po dvi...